PARADISE | I Rise We Rise

PARADISE | I Rise We Rise

18 marca 2023, Sobota

Próżność

Niepodległości 8a, Poznań

Start: godz. 22:00

Podziel się:

PARADISE ✨
Sobotniej nocy Próżność zamienia się w muzyczny raj. Magiczna noc, wyjątkowe kreacje i blask prowadzący do krainy Próżności.
Paradise to cykl pod przewodnictwem dwóch najbardziej rozpoznawalnych postaci muzyki house w Polsce. Matthew Clarck i Bartes rozpoczynają nowy rozdział na poznańskiej scenie klubowej.
Nasi rezydenci potrafią zabrać w piękną podróż po świecie muzyki, karmiąc publikę najsmaczniejszymi kąskami. Utalentowani, czarujący, zgrani i zjawiskowi.
Sobotnia noc to muzyczny raj 💫
Trzecia odsłona cyklu to sceniczny majstersztyk z gościnnym udziałem DJ Fafaq.
Fafaq – zafascynowany muzyką od dziecka, nieustannie eksperymentuje i szuka inspiracji, starając się jednocześnie przekraczać granice różnych gatunków. Z pasją odkrywa nowe terytoria muzyczne.
Grał na największych polskich imprezach i festiwalach w ciągu ostatnich kilku lat, w tym Sunrise Festival i Tomorrowland.
Jego melodyjne sygnatury były wspierane przez największych artystów takich jak m.in.: Tiesto, Martin Garrix, R3hab, Nervo.
Jedna z jego ostatnich piosenek „Stay” została wykorzystana jako główny motyw Tomorrowland Unite 2017, po czym wydał natychmiastową piosenkę future house „Teenage Crime”, która pojawiła się w Tomorrowland Winter 2019.
Fafaq to nazwa do oglądania!
Przed Wami niezwykły event z serii „I Rise, We Rise”. Wpadnij do nas wznieść toast z tymi, którzy razem z Tobą chcą sięgać wyżej.
🪩 Sala Lustrzana:
Matthew Clarck
Bartes
Fafaq
🪩 Sala Szampańska:
SIMO&BISKUP
🪩 WSTĘP: +20
🪩 WEJŚCIE: 30/40 PLN
🪩 Drescode: wyjątkowość

Zobacz także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →