Grubson będzie świętował w Katowicach 20 lat na scenie


08 stycznia 2024

Obserwuj nas na instagramie:

Impreza 20 lat na scenie – coś więcej niż koncert to przede wszystkim kompletny przekrój twórczości Grubsona. 

20 lat na scenie

Polski raper i producent muzyczny swoją działalność artystyczną rozpoczął już pod koniec lat 90. Występował w formacjach 3oda Kru, Siła-Z-Pokoju i Super Grupa. W 2009 roku nakładem MaxFloRec ukazał się pierwszy oficjalny album Grubsona zatytułowany O.R.S. W międzyczasie współpracował też z takimi wykonawcami i grupami muzycznymi, takimi jak: Pokahontaz, EastWest Rockers, Junior Stress, Jamal, Abradab, Natural Dread Killaz, DJ Feel-X, Rahim, Skorup, Dreadsquad, O.S.T.R., Bob One, PMM czy DonGURALesko. W sumie wydał pięć płyt – ostatnia, AKUSTYCZ(NIE)ZUPEŁNIE, wyszła w listopadzie 2020 roku.

Oddanie Śląskowi

Z czym kojarzy się jego postać i twórczość? Przede wszystkim z kapitalnymi występami na żywo i niespotykaną u nikogo innego energią, ale także z oddaniem Śląskowi, działaniem na rzecz lokalnej społeczności i trafnymi diagnozami ujętymi w tekstach jego ponadczasowych hitów.

Święto muzyki

11 kwietnia katowicki Spodek będzie areną jedynego w swoim rodzaju rocznicowego koncertu artysty. 20 lat na scenie – coś więcej niż koncert to święto muzyki, emocji i wspólnego przeżywania niezwykłej, trwającej już dwie dekady muzycznej podróży Grubsona. Czeka nas kompletny przekrój twórczości Grubsona – od jego soundsystemowych początków, przez liczne projekty, które współtworzył, stając się człowiekiem-instytucją na polskiej scenie.

Będą goście!

„Nie sztuką jest być wśród ludzi, tylko zżyć się z ludźmi” – nawijał w Starych śmieciach z Gatunku L i trzeba przyznać, że zawsze identyfikował się z tą zasadą. Na przestrzeni bogatej kariery artysta współpracował z dziesiątkami artystów, z którymi stworzył nieśmiertelne klasyki. Część z nich na pewno wybrzmi w Katowicach.

Kup bilet na koncert jubileuszowy Grubsona

Niezapomniany koncert z Grubsonem w roli głównej odbędzie się 11 kwietnia 2024 r. w katowickim Spodku. Start imprezy o godzinie 19:00. Jeśli chcecie pojawić się na 20 lat na scenie – coś więcej niż koncert, bilety znajdziecie na stronie Biletomat.pl. Pamiętajcie, że można tam również skorzystać z płatności PayPo, dzięki której macie aż 30 dni na zapłatę – i to bez dodatkowych kosztów.

Impreza 20 lat na scenie – coś więcej niż koncert to przede wszystkim kompletny przekrój twórczości Grubsona.  Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie 20 lat na scenie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →