Young Multi, Szpaku, Słoń i Chivas na Hip Hop Festival Poznań 2024


09 kwietnia 2024

Obserwuj nas na instagramie:

Impreza odbędzie się w sobotę 24 sierpnia 2024 r. w Poznaniu nad Jeziorem Maltańskim. Na miejscu czekać będą foodtrucki i sklepy z merchem.

Hip Hop Festival Poznań wraca nad Maltę

Nadchodzi kolejna edycja mocnej, rapowej imprezy! Już 24 sierpnia 2024 Hip Hop Festival Poznań ponownie wraca nad Maltę. A wszystko nad Jeziorem Maltańskim, w samym sercu Poznania, gdzie muzyki na żywo będzie można posłuchać w klimatycznych okolicznościach. „Słońce zanurzające się w tafli wody to coś co każdy musi przeżyć. A to wszystko przy akompaniamencie dobrej muzy” – piszą organizatorzy. 

hip hop festival poznań

Czołówka rapowej sceny

Wśród gwiazd, które pojawią się na tegorocznej edycji Hip Hop Festival Poznań jest jak zwykle ścisła czołówka sceny, która daje najlepsze koncerty w Polsce. Do tej pory ogłoszono czterech popularnych artystów, którzy 24 sierpnia rozgrzeją fanów i fanki hip-hopu. 

Young Multi na Hip Hop Festival Poznań

W sierpniu nad Jeziorem Maltańskim pojawi się Young Multi – polski raper, youtuber, a także członek i założyciel wytwórni Young Family Label (YFL). Artysta ma na koncie współpracę z takimi wykonawcami wykonawcami jak m.in. Bedoes, Peja, Żabson i Beteo. Na pewno usłyszymy od Multiego nowe numery, jak np. Młody Manson ze Szpakiem na feacie, który…

Szpaku i Chivas

… również pojawi się na Hip Hop Festival Poznań 2024. Szpaku, który kilka dni temu odebrał Popkillera publiczności jako Raper Roku, na pewno zagra w sierpniu coś z płyt Cerber EP oraz Uzumaki. W poznaniu wystąpi też Chivas – artysta związany z wytwórnią GUGU, który wydał na początku roku świetnie przyjęty krążek Deathcore

Słoń na Hip Hop Festival Poznań 2024

Dotychczas ogłoszony skład zamyka poznański krajan, Słoń. Reprezentant nurtu horrorcore, który prowadzi karierę solową oraz współtworzy skład WSRH oraz Demonologia (Słoń & Mikser), w zeszłym roku wydał wraz z Paluchem płytę Pośród hien. Co zagra na Malcie? Kto jeszcze pojawi się na poznańskim festiwalu? Czekamy!

Kup bilet na Hip Hop Festival Poznań 2024!

Organizatorzy nie skończyli jeszcze z ogłoszeniami, ale już teraz kupić można bilet na Hip Hop Festival Poznań. Wszystkie opcje znajdziecie na stronie Biletomat.pl!

Impreza odbędzie się w sobotę 24 sierpnia 2024 r. w Poznaniu nad Jeziorem Maltańskim. Na miejscu czekać będą foodtrucki i sklepy z merchem. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM […]

Obserwuj nas na instagramie:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →