120 RAP FEST: Kto zagra podczas II edycji?


31 stycznia 2024

Obserwuj nas na instagramie:

Największa rapowa domówka u O.S.T.R. odbędzie się 20 kwietnia 2024 r. w łódzkiej Atlas Arenie.

Falowanie do bitów i wersów klasyków

„Kwiecień, Łódź i kilkanaście tysięcy miłośników rapu falujących do bitów i wersów klasyków” – piszą organizatorzy 120 RAP FEST, czyli imprezy, której gospodarzem jest O.S.T.R. To niepowtarzalna okazja, by zobaczyć legendy polskiego rapu i poczuć klimat lat 90. W zeszłym roku na I edycji imprezy fani bawili się na koncertach m.in. Paktofoniki, Grammatika, Kalubra 44, Hemp Gru, a także Fisza i Emade. Pierwsze ogłoszenia w tym roku również obiecują dobra zabawę i powrót do klasycznych brzmień. 

120 RAP FEST – kto w line-upie?

Podczas drugiej edycji 120 RAP FEST wystapi oczywiście O.S.T.R. – gospodarz i inicjator rapowej łódzkiej domówki, człowiek od którego zawsze rozpoczyna się ogłaszanie line-upu. Poza tym w kwietniu w Atlas Arenie pojawi się Eldo, który niedawno zdradził, że O.S.T.R. wspiera go w pracy nad nową płytą. Czy wspólnie zagrają nowy materiał? 

Molesta Ewenement na 120 RAP FEST

Wielkie święto polskiego hip-hopu nie mogłoby się odbyć bez obecności Molesty. Włodi, Vienio, Pelson i Wilku od blisko trzech dekad budują polską scenę hiphopową, stanowiąc o jej sile i jedynym w swoim rodzaju klimacie. Rychu Peja – kolejna wielka postać, której nie mogłoby zabraknąć Raper z poznańskich Jeżyc wpadnie do Łodzi i będzie rapował wspierany przez DVJ Rink / Gandi Ganda. 

120 Rap Fest

Polska Wersja i JWP

Na tegorocznym 120 RAP FEST zagrają także Jaśnie Wielmożni Panowie, czyli JWP/BC – będą Ero, Kosi, Łajzol, Siwers i Falcon1. Do line-upu dołączył też jeden z najmocniejszych duetów na scenie – Polska Wersja. Zespół ma na koncie podwójną platynę za ubiegłoroczny krążek Na waszych oczach, podobne wyróżnienie trafiło także do Hinola za album Od końca do początku. Ostatnim wydawnictwem od Jano i Hinola jest wydany w listopadzie solowy album Róża Wiatrów, na którym O.S.T.R. pojawił się jako jeden z gości.

120 Rap Fest

Sarius na 120 RAP FEST

Kogo ominęliśmy? No tak – długo wyczekiwanego przez fanów festiwalu Sariusa, który debiutował przed ponad dekadą w barwach Asfaltu. Raper wiele zawdzięcza O.S.T.R.-emu –  Adam nie tylko wspierał Mariusza swoją wiedzą i talentem producenckim, ale pomagał mu również stawiać pierwsze kroki na scenie.

120 Rap Fest

Gural w Atlas Arenie

Najnowszym ogłoszonym artystą, który pojawi się  w kwietniu w Atlas Arenie, jest donGURALesko! Co zabawne, parę tygodni temu Gural starł się z O.S.T.R. w programie Rap & Mat na kanale Red Bulla, ale tym razem nie będzie mowy o żadnej rywalizacji.

Kup bilety na II edycję 120 RAP Fest hosted by O.S.T.R.!

Bilety na 120 RAP Fest hosted by O.S.T.R. są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl. Oprócz standardowej wejściówki w formie elektronicznej możecie nabyć także specjalny bilet kolekcjonerski, który jest nie tylko prawdziwą gratką dla „zbieraczy”, ale wielu z was z pewnością po latach przypomni niezapomniane chwile spędzone na łódzkim evencie!

Największa rapowa domówka u O.S.T.R. odbędzie się 20 kwietnia 2024 r. w łódzkiej Atlas Arenie. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Falowanie do bitów i wersów klasyków […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →