fot. materiał promujący singiel „Barbie", źródło: Instagram Blachy

Blacha 2115 dołącza do Kizownika, Grubsona i innych. Raper przekroczył sto milionów odsłon pod jednym z teledysków


03 listopada 2022

Podziel się newsem:

Po ponad czterech latach Blacha 2115 przekroczył symboliczny próg na YouTubie. To już kolejny polski raper, któremu się to udało.

Blacha 2115 z pierwszą „stówką”

Wczoraj w mediach społecznościowych Blachy 2115 pojawiła się informacja o jego najnowszym osiągnięciu. Raper pochwalił się, że teledysk do singla Mademoiselle na YouTubie obejrzano już ponad sto milionów razy. Członek 2115 potrzebował czterech lat, by osiągnąć ten wynik.

Zobacz: 2115 potrzebowali doby, by ozłocić Rodzinny Biznes

Jestem wam bardzo wdzięczny i dziękuję z całego serca. Jest to dla mnie duża motywacja i wiara w to, żeby dalej zapie*dalać

– przekazał autor.

Za brzmienie piosenki odpowiada Raff J.R. Singiel promował debiutanckie wydawnictwo Blachy, czyli Tropical Moon z czerwca 2018 roku. Krążek składa się z czternastu pozycji, a wśród nich znalazły się takie hity rapera, jak Jack&Cola, Bez moich braci czy Gdy zapada zmrok. Album ukazał się na rynku nakładem New Bad Label.

Blacha 2115 – Mademoiselle

Kto jeszcze oprócz Blachy?

Pierwszym rapowym teledyskiem, który przekroczył próg stu milionów wyświetleń, było Na szczycie Grubsona. Miało to miejsce w lipcu 2019 roku. Kilka miesięcy później do byłego zawodnika MaxFloRec dołączyli Tymek i Big Scythe z Językiem ciała. Tymek dokonał tego jeszcze dwukrotnie: w przypadku Aniołów i Demonów oraz Rainmana z udziałem Trill Pema i Tedego. Wśród raperów, którym również udało się przebić sto milionów wyświetleń są KaeN, Kizo, Paluch i Quebonafide z ReTo.

Quebonafide feat. ReTo – Half Dead

2115 szykują się do oficjalnego debiutu

Choć zarówno Blacha, jak i Bedoes czy White mają już spore grono odbiorców, na razie nie pojawił się materiał od całego 2115. Sytuacja ulegnie zmianie już 9 grudnia. Wówczas nakładem 2115 label ukaże się Rodzinny Biznes. Materiał zrzesza wszystkich członków ekipy. Oprócz wymienionych są to również Kuqe i Flexxy.

rodzinny biznes 2115
okładka albumu Rodzinny Biznes

Po ponad czterech latach Blacha 2115 przekroczył symboliczny próg na YouTubie. To już kolejny polski raper, któremu się to udało. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →