fot. materiały promocyjne

2115 międzynarodowo. Ekipa Bedoesa publikuje singiel z Pressą


24 listopada 2022

Podziel się newsem:

Grupa 2115 opublikowała kolejny singiel promujący Rodzinny Biznes. W utworze I’m a star now wystąpił Pressa.

2115 to zespół pełen gwiazd

Dziś o północy w serwisach streamingowych zadebiutował najnowszy singiel z Rodzinnego Biznesu 2115. W I’m a star now wystąpił cały skład bydgoskiej ekipy, tj. Bedoes, Blacha, Flexxy, Kuqe i White. Obok gospodarzy pojawił się również zagraniczny gość – Pressa, raper z Kanady.

Zobacz: 2115 odsłaniają tracklistę Rodzinnego Biznesu i przekładają premierę albumu

Za produkcję utworu odpowiedzialny jest Diego Ave. Po południu na kanale gospodarzy pojawi się teledysk. Ujęcia do niego nakręcono w Los Angeles podczas ostatniego pobytu grupy, który relacjonowano za pośrednictwem vlogów.

2115 feat. Pressa – I’m a star now

I’m a star now to już druga kooperacja między Kanadyjczykiem a Bedoesem. Pierwsza z nich doszła do skutku w 2019 roku. Wówczas powstał singiel Michelangelo Borysa, Lanka i Pressy. Teledysk do wspomnianego utworu obejrzano ponad jedenaście milionów razy. Utwór zasilił tracklistę Opowieści z Doliny Smoków, za który gospodarze otrzymali od Związku Producentów Audio Video Diamentową Płytę. W trakcie wyjazdu do Stanów Zjednoczonych Przybylski wręczył ją zagranicznemu gościowi.

Bedoes x Lanek feat. Pressa – Michelangelo

Rodzinny Biznes otwierany z hukiem

Debiutanckie wydawnictwo wytwórni założonej przez Bedoesa trafi w ręce słuchaczy 16 grudnia. Opóźnienie spowodowane jest rozszerzeniem tracklisty o drugą płytę. Ostatecznie projekt składa się z trzydziestu sześciu piosenek rozłożonych po połowie na każdy kompakt. Oprócz Kanadyjczyka pojawią się m.in. Mr. Polska, Pablo Novacci, Wersow, Young Multi i Doda.

2115 – Rodzinny biznes – tracklista albumu

CD 1

 1. Rodzinny Biznes
 2. White 2115 Skit
 3. 2115
 4. Ketchup
 5. Fałszywi prorocy
 6. Flexxy 2115 Skit
 7. Walizki
 8. Dresscode feat. Taco Hemingway
 9. Kafa Leyla
 10. Catalina feat. Pezet
 11. Kuqe 2115 Skit
 12. Nie ma sprawy feat. Palar, SMXKEY NUNNO, Fekir, Młody F
 13. ONZ feat. Alberto, Josef Bratan
 14. Glow Up feat. Wersow
 15. Bedoesiara
 16. Ninja
 17. Na krańcu świata
 18. I’m a star now feat. Pressa

CD 2

 1. Blacha 2115 Skit
 2. Moje białasy
 3. Weekend 2115
 4. Strobo feat. Mr. Polska
 5. Turysta
 6. Airplanes
 7. To dla ciebie feat. Pablo Novacci, Koldi, Maciej Spons
 8. Wyglądam podejrzanie
 9. GUGU x 2115 feat. Szpaku, Chivas
 10. Bedoes 2115 Skit
 11. Rottweiler feat. Kaz Bałagane
 12. Adele Skit
 13. Bruce
 14. Teraz albo nigdy feat. Young Multi
 15. Jagiełło
 16. Więcej dymu
 17. Diamenty feat. Doda
 18. Outro

Ten album powstawał podczas setek godzin spędzonych studio, przez wspólne przygody w Los Angeles, po pakowanie i podpisywanie własnoręcznie każdej płyty. Jednak tak naprawdę, tę płytę zaczęliśmy pisać już w 2015 roku, kiedy się poznaliśmy – przez nasze wszystkie wspólne upadki, wzloty, porażki i sukcesy, aż do teraz

– podsumowują autorzy w opisie krążka.

Krążek dostępny jest w oficjalnym sklepie grupy. Wydanie preorderowe to, oprócz albumu, pakiet wlepek, autografy autorów oraz specjalna wizytówka z numerem telefonu.

rodzinny biznes 2115
okładka albumu Rodzinny Biznes

Grupa 2115 opublikowała kolejny singiel promujący Rodzinny Biznes. W utworze I’m a star now wystąpił Pressa. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił 2115 to zespół […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →