materiały prywatne

Fan Bedoesa gra jego piosenki na flecie nosem. Usłyszymy wspólny utwór?


13 września 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Fan Bedoesa 2115, znany na TikToku jako Gruby Flet, zaprezentował swój nietypowy talent. Zagrał na flecie nosem fragment utworu rapera Jesteś ładniejsza niż na zdjęciach.

Nietypowy talent

Znacie kogoś, kto ma jakiś nietypowy talent? A może sami potraficie zrobić coś, na co inni nie wpadli? Na pewno do osób, które posiadają niezwykłą umiejętność, należy Kuba Dec. Znany na TikToku jako Gruby Flet fan rapu chwali się na tej platformie swoim unikalnym talentem. Gra utwory rapowe na flecie… nosem. Tak, my też kiedyś nie dowierzaliśmy, aż nie zobaczyliśmy tego na własne oczy. Gruby Flet ma na koncie kilka występów na scenach z raperami – m.in. z Żabsonem czy Matą. Jednak jego największym idolem jest Bedoes 2115, którego utwory prezentuje na TikToku najczęściej.

Mieliśmy okazję porozmawiać z Kubą o jego miłości do Bedoesa, a także sfilmować próbkę jego talentu w ramach materiału z miniserii Od fanów dla fanów. W filmie, który znajdziecie poniżej, Gruby Flet zaproponował swojemu idolowi nagranie wspólnego utworu. Nie mamy pojęcia, czy ta współpraca dojdzie do skutku, ale z pewnością bardzo chętnie usłyszelibyśmy Bedoesa 2115 na jakimś bicie z fletem!

Od fanów dla fanów — Kuba, fan Bedoesa 2115

Od fanów dla fanów — 10 lat Biletomatu!

Minicykl wideorozmów Od fanów dla fanów z największymi fanami największych polskich artystów stanowią część obchodów 10-lecia Biletomat.pl. Fani czołowych polskich artystów opowiadają w nim o swojej pasji i miłości do muzyków oraz ich twórczości. Oprócz tego, z okazji jubileuszu Biletomat.pl przygotował między innymi także Największą mapę polskich festiwali, która może być bardzo pomocna w trwającym sezonie festiwalowym.

Fan Bedoesa 2115, znany na TikToku jako Gruby Flet, zaprezentował swój nietypowy talent. Zagrał na flecie nosem fragment utworu rapera Jesteś ładniejsza niż na zdjęciach. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →