materiały prywatne

Jak to jest zagrać na scenie przed 40 tys. osób? Tłumaczy nam fan Bedoesa


15 września 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Fan Bedoesa, znany na TikToku jako Gruby Flet, opowiedział nam o tym, jakie to uczucie zagrać gościnnie na scenie przed 40 tysiącami osób.

Nietypowy talent doceniony przez raperów

Czy udało wam się kiedyś dołączyć do artysty na scenie i wykonać z nim utwór? Albo powiedzieć tłumowi coś, co bardzo chcieliście przekazać? A może po prostu zastanawiacie się, jakie to uczucie stać przed taką masą ludzi? Odpowiedź na to ostatnie pytanie ma dla was Kuba Dec, kryjący się pod pseudonimem Gruby Flet. W ramach rozmowy z miniserii Od fanów dla fanów mieliśmy okazję poruszyć temat jego miłości do Bedoesa, a także zapytaliśmy o jego występy podczas koncertów raperów.

Kuba może pochwalić się bowiem dość niezwykłym talentem. Gra utwory rapowe na flecie… nosem. Nie umknęło to uwadze społeczności internetowych. Choć Grubemu Fletowi nie udało się zagrać razem z Bedoesem, to jego TikTokowa popularność umożliwiła mu wystąpienie na scenie obok Żabsona czy Maty. Na drugim z tych koncertów bawiło się około 40 tysięcy osób. Jeśli jesteście ciekawi, jak to jest wystąpić przed taką publicznością, lub po prostu chcecie zobaczyć próbkę jego umiejętności, sprawdzajcie koniecznie naszą rozmowę z Kubą.

Od fanów dla fanów — Kuba, fan Bedoesa

Od fanów dla fanów — 10 lat Biletomatu!

Minicykl wideorozmów Od fanów dla fanów z największymi fanami największych polskich artystów to część obchodów 10-lecia Biletomat.pl. Fani czołowych polskich wykonawców opowiadają w nim o swojej pasji i miłości do muzyków oraz ich twórczości. Oprócz tego, z okazji jubileuszu Biletomat.pl przygotował między innymi także Największą mapę polskich festiwali, która może być bardzo pomocna w trwającym sezonie festiwalowym.

Fan Bedoesa, znany na TikToku jako Gruby Flet, opowiedział nam o tym, jakie to uczucie zagrać gościnnie na scenie przed 40 tysiącami osób. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Nietypowy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →