fot. materiały promocyjne

Już w lipcu druga edycja RE: Rzeszów Festival 2023. Znamy pierwszych artystów!


24 kwietnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Impreza odbędzie się w piątek i sobotę 28 i 29 lipca na Bulwarach nad Wisłokiem. RE: Rzeszów Festival właśnie ogłosił pierwszych artystów.

RE: Rzeszów Festival – stały festiwalowy punkt lata

Pierwsza edycja dwudniowego festiwalu miała miejsce w 2022 roku. Bawiło się na niej 5,5 tys. osób i zgromadziła gwiazdy polskiej muzyki. W Rzeszowie zagrali m.in. Mrozu, Margaret, Brodka, Baranovski, Fisz Emade Tworzywo, Pezet, Natalia Przybysz oraz pochodzący z Rzeszowa Arek Kłusowski. Teraz Rzeszów Festival wraca i oferuje równie mocny, jeśli nie mocniejszy line-up.

10 koncertów, różne style

W tym roku na festiwalowej scenie w stolicy Podkarpacia usłyszymy 10 koncertów wspaniałych artystów i artystek reprezentujących różne style muzyczne. Pierwszymi gwiazdami otwierającymi program festiwalu są Sorry Boys, Król, Bedoes 2115 oraz T.Love. Ale RE: Rzeszów Festival 2023 to nie tylko koncerty – nie zabraknie pozamuzycznych atrakcji, takich jak m.in. strefa dla dzieci i piknik kulinarny.

Bardzo się cieszymy, że pierwsza edycja festiwalu spotkała się z tak wspaniałym odbiorem. Niesamowita energia występujących artystek i artystów, liczna wspaniała publiczność, która z wielkim entuzjazmem brała udział w wydarzeniu, masa atrakcji dla dzieci i rodzin sprawiły, że możemy mówić o sukcesie. W tym roku we współpracy z władzami Rzeszowa organizujemy drugą edycję. To wspaniałe, że możemy tworzyć festiwal, na którym zagoszczą tak różnorodni twórcy, reprezentujący rozmaite gatunki muzyczne od popu, poprzez rock, elektro aż po rap reprezentowany przez młodych raperów zdobywających szczyty popularności wśród młodej widowni na You Tube i Spotify

– mówią organizatorzy Re:Rzeszów Festival.

Kup bilet na Re: Rzeszów Festival 2023

Kto jeszcze zagra na Re: Rzeszów 2023 28-29 lipca? Kolejne bohaterki i bohaterowie festiwalu będą ujawniani w następnych tygodniach. Bilety na to wydarzenie możecie kupić na Biletomat.pl.

Impreza odbędzie się w piątek i sobotę 28 i 29 lipca na Bulwarach nad Wisłokiem. RE: Rzeszów Festival właśnie ogłosił pierwszych artystów. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →