Czwartek15 listopada

THE KVB

Meskalina, Poznań | Czwartek, godz: 19:00

Too Many Zooz – Kraków

Kwadrat, Kraków | Czwartek, godz: 19:00

Zola Jesus – Warszawa

Smolna, Warszawa | Czwartek, godz: 21:00

Nosowska – Na tłusto – Wrocław

Centrum Koncertowe A2, Wrocław
Czwartek, godz: 19:30

Dub Fx – Warszawa

Progresja, Warszawa
Czwartek, godz: 20:00

Public Service Broadcasting

Hybrydy, Warszawa
Czwartek, godz: 20:00

PETER HOOK & The Light

Zaklęte Rewiry, Wrocław
Czwartek, godz: 19:30

AGA ZARYAN

Klub Wytwórnia, Łódź
Czwartek, godz: 19:00

Festiwal Ars Cameralis 2018: The Mountain Goats

Kinoteatr Rialto, Katowice
Czwartek, godz: 19:00

Kobieta Pierwotna

Teatr Muzyczny, Lublin
Czwartek, godz: 19:30

Piątek16 listopada

Bovska – Kęsy – Białystok

Klub Gwint, Białystok | Piątek, godz: 20:00

SARSA

Klub Muzyczny B17, Poznań | Piątek, godz: 19:00

Łąki Łan & Dmuchawce

Klub Wytwórnia, Łódź
Piątek, godz: 20:00

Dub Fx – Poznań

Tama, Poznań
Piątek, godz: 21:00

Nosowska – Na tłusto – Katowice

MegaClub, Katowice
Piątek, godz: 21:30

Zeus – Katowice – koncert z nową płyta!

Katowice Mariacka, Katowice
Piątek, godz: 19:00

SARIUS – Wszystko co złe Tour

Klub u Bazyla, Poznań
Piątek, godz: 20:00

CLOSTERKELLER

CK Wiatrak, Zabrze
Piątek, godz: 20:00

!!! (Chk chk chk)

Klub Hydrozagadka, Warszawa
Piątek, godz: 21:00

Zeus – Katowice – koncert z nową płyta!

Katowice Mariacka, Katowice
Piątek, godz: 19:00

Słoń – Kraków

Kwadrat, Kraków
Piątek, godz: 20:00

Spotkanie z Przemkiem Kossakowskim

Centrum Kongresowo-Dydaktyczne UMP, Poznań
Piątek, godz: 20:00

THE 3 TENORS & SOPRANO – WŁOSKA GALA OPEROWA – Warszawa

Kościół Przemienienia Pańskiego, Warszawa
Piątek, godz: 20:00

Golden Life akustycznie

Pub Sąsiedzi, Elbląg
Piątek, godz: 21:00

Aktorzy Żydowscy

Teatr Żydowski, Warszawa
Piątek, godz: 19:00

Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu

Radomska Orkiestra Kameralna, Radom
Piątek, godz: 19:00

Sobota17 listopada

KAMP! – Lublin

Dom Kultury, Lublin | Sobota, godz: 21:00

Kult

Hala nr 2, MTP, Poznań | Sobota, godz: 19:45

Dwa Sławy

WySPa, Zielona Góra | Sobota, godz: 20:00

Zola Jesus – Poznań

Tama, Poznań | Sobota, godz: 21:00

Tauron Nowa Muzyka Pop-Up! (Kraków)

Teatr Łaźnia Nowa, Kraków | Sobota, godz: 19:00

PIDŻAMA PORNO

Klub Wytwórnia, Łódź
Sobota, godz: 20:00

THE 3 TENORS & SOPRANO – WŁOSKA GALA OPEROWA – Gdańsk

Kościół Św. Katarzyny, Gdańsk
Sobota, godz: 19:00

Natalia Kukulska –

Baroque, Kraków
Sobota, godz: 20:00

Słoń – Mutylatour – Warszawa

ISKRA Pole Mokotowskie, Warszawa
Sobota, godz: 20:00

Szpaku Atypowy Tour – Września

Klub Muzyczny Trójka, Września
Sobota, godz: 20:00

Westbam X-DEMON PIŁA

X Demon Piła, Piła
Sobota, godz: 21:00

Circus Inferno – Resurrectio!

Stary Dworzec Kolejowy, Poznań
Sobota, godz: 22:00

Nightwish

Tauron Arena Kraków, Kraków
Sobota, godz: 19:00

Zespół Pieśni i Tańca Śląsk

Gdynia Arena, Gdynia
Sobota, godz: 19:00

Łąki Łan

Stary Maneż, Gdańsk
Sobota, godz: 20:00

Zola Jesus

Klub Tama, Poznań
Sobota, godz: 21:00

Niedziela18 listopada

Zola Jesus – Wrocław

Zaklęte Rewiry, Wrocław | Niedziela, godz: 21:00

Muchy – Wrocław

Stara Piwnica, Wrocław | Niedziela, godz: 20:00

KęKę – Rzeszów

Klub Vinyl, Rzeszów | Niedziela, godz: 20:00

Dub Fx – Gdańsk

B90, Gdańsk
Niedziela, godz: 20:00

Zeal & Ardor

Klub Proxima, Warszawa
Niedziela, godz: 20:00

THE OCEAN + ROSETTA – Kraków

Zet Pe Te, Kraków
Niedziela, godz: 19:00

VIVA SAN REMO

Klub Muzyczny B17, Poznań
Niedziela, godz: 18:30

Festiwal Ars Cameralis 2018: Daniel Blumberg

Kinoteatr Rialto, Katowice
Niedziela, godz: 19:00

THE 3 TENORS & SOPRANO – WŁOSKA GALA OPEROWA – Szczecin

Kościół św. Piotra i Pawła, Szczecin
Niedziela, godz: 19:00

Kobieta Pierwotna

Kinoteatr Adria, Bydgoszcz
Niedziela, godz: 18:00

Aktorzy Żydowscy

Teatr Żydowski, Warszawa
Niedziela, godz: 18:00

SpeakingConcert

Aula UAM, Poznań
Niedziela, godz: 18:00

Poniedziałek19 listopada

BEATA i BAJM – 40-LECIE

Hala Stulecia, Wrocław
Poniedziałek, godz: 19:30

Aborted / Cryptopsy / Benighted / Cytotoxin

Klub u Bazyla, Poznań
Poniedziałek, godz: 19:00

THE OCEAN + ROSETTA – Warszawa

Klub Proxima, Warszawa
Poniedziałek, godz: 19:00

Zespół Pieśni i Tańca Śląsk

Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu, Poznań
Poniedziałek, godz: 20:00

Zespół Pieśni i Tańca Śląsk

Teatr Wielki im. Stanisława Moniuszki w Poznaniu, Poznań
Poniedziałek, godz: 17:00

KSIĘŻNICZKA SZEHEREZADA I PIRACI

Palladium, Warszawa
Poniedziałek, godz: 18:30

Wtorek20 listopada

Mark Kozelek of Sun Kil Moon

Stodoła, Warszawa
Wtorek, godz: 20:00

Klimakterium …i już

Teatr Capitol, Warszawa
Wtorek, godz: 19:00

Cabaret

Teatr Dramatyczny, Warszawa
Wtorek, godz: 19:00

Środa21 listopada

Czwartek22 listopada

Alex Clare – Kraków

Klub Alchemia, Kraków | Czwartek, godz: 20:00

Hogni + Tęskno

Klub Muzyczny B17, Poznań | Czwartek, godz: 19:00

BOKKA

Klub Wytwórnia, Łódź
Czwartek, godz: 19:00

The Dumplings – Poznań

Centrum Kultury Zamek, Poznań
Czwartek, godz: 20:00

Sevdaliza

Palladium, Warszawa
Czwartek, godz: 20:00

Godsmack

Progresja, Warszawa
Czwartek, godz: 20:00

Piątek23 listopada

KAMP! – Warszawa

Smolna, Warszawa | Piątek, godz: 21:00

Smolik / Kev Fox – Wrocław

Zaklęte Rewiry, Wrocław | Piątek, godz: 20:00

The Glitch Mob

Praska Drukarnia, Warszawa | Piątek, godz: 20:00

Bovska – Kęsy – Szczecin

Kolumba 4, Szczecin | Piątek, godz: 20:00

Hogni + Tęskno

NIEBO, Warszawa | Piątek, godz: 20:00

Mando Diao

Progresja, Warszawa
Piątek, godz: 21:00

Illusion

Tama, Poznań
Piątek, godz: 19:15

IRA

Stodoła, Warszawa
Piątek, godz: 20:00

High Contrast – Sopot

Sfinks700, Sopot
Piątek, godz: 22:00

35-lecie pracy artystycznej Urszuli w Zielonej Górze

Kawon Piwnica Artystyczna, Zielona Góra
Piątek, godz: 19:00

Festiwal Ars Cameralis 2018: Please Kill Me

Teatr Ślaski, Scena w Malarni, Katowice
Piątek, godz: 19:00

Decadent Fun Club

Klub Dragon, Poznań
Piątek, godz: 19:00

Bovska – Kęsy – Szczecin

Kolumba 4, Szczecin
Piątek, godz: 20:00

THE 3 TENORS & SOPRANO – WŁOSKA GALA OPEROWA – Kraków

Kościół Rektoralny pw. Przemienienia Pańskiego, Kraków
Piątek, godz: 20:30

Żabson x Białas x Sarius x Guzior

MegaClub, Katowice
Piątek, godz: 21:00

The Meaning of Rave: Stranger

Schron, Poznań
Piątek, godz: 23:00

Sobota24 listopada

Smolik / Kev Fox – Poznań

Tama, Poznań | Sobota, godz: 20:00

Bovska – Kęsy – Sopot

Sfinks700, Sopot | Sobota, godz: 20:00

Editors – Poznań

Hala nr 2, MTP, Poznań | Sobota, godz: 19:00

Słoń – Bydgoszcz

Estrada Stagebar, Bydgoszcz
Sobota, godz: 20:00

High Contrast – Kraków

Zet Pe Te, Kraków
Sobota, godz: 22:00

Bednarek

Stodoła, Warszawa
Sobota, godz: 18:00

THE 3 TENORS & SOPRANO – WŁOSKA GALA OPEROWA – Wrocław

Katedra Św. Marii Magdaleny, Wrocław
Sobota, godz: 19:00

Oxford Drama

Klub Dragon, Poznań
Sobota, godz: 20:00

The Backroom pres Ten Walls live

SQ klub, Poznań
Sobota, godz: 22:00

Raz Dwa Trzy symfonicznie

Gdynia Arena, Gdynia
Sobota, godz: 18:00

Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu

Katowice Miasto Ogrodów, Katowice
Sobota, godz: 19:00

Sceny niemalże małżeńskie

Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
Sobota, godz: 19:00

Klimakterium …i już

Teatr Capitol, Warszawa
Sobota, godz: 19:00

Niedziela25 listopada

Bovska – Kęsy – Warszawa

NIEBO, Warszawa | Niedziela, godz: 20:00

Fisz Emade – Poznań

Tama, Poznań | Niedziela, godz: 20:00

Editors – Warszawa

Torwar, Warszawa | Niedziela, godz: 20:00

Gary Numan

Progresja, Warszawa
Niedziela, godz: 21:00

Kasia Kowalska

Stodoła, Warszawa
Niedziela, godz: 19:00

The Dumplings – Olsztyn

Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie, Olsztyn
Niedziela, godz: 20:00

THE 3 TENORS & SOPRANO – WŁOSKA GALA OPEROWA – Katowice

Kościół Ewangelicko-Augsburski, Katowice
Niedziela, godz: 18:00

Musicale Świata

ICE Kraków Congress Centre, Kraków
Niedziela, godz: 18:00

Maleńczuk Gra Młynarskiego

Filharmonia Częstochowska, Częstochowa
Niedziela, godz: 19:00

Sceny niemalże małżeńskie

Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
Niedziela, godz: 19:00

Poniedziałek26 listopada

Natalia Nykiel – V TOUR – Bydgoszcz

Kuźnia Bydgoszcz, Bydgoszcz | Poniedziałek, godz: 19:00

Nils Frahm – Katowice

NOSPR, Katowice
Poniedziałek, godz: 19:00

Alosza Awdiejew z Zespołem. Moje ulubione piosenki

Filharmonia Pomorska, Bydgoszcz
Poniedziałek, godz: 19:00

Natalia Nykiel – V TOUR – Bydgoszcz

Kinoteatr Adria, Bydgoszcz
Poniedziałek, godz: 19:00

NAJPIĘKNIEJSZE BAJKI BALETOWE

Palladium, Warszawa
Poniedziałek, godz: 18:30

Wtorek27 listopada

Bury Tomorrow – Poznań

Klub u Bazyla, Poznań
Wtorek, godz: 19:00

Nils Frahm

Stodoła, Warszawa
Wtorek, godz: 20:00

Maleńczuk Gra Młynarskiego

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki, Toruń
Wtorek, godz: 19:00

Kasta la vista

Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
Wtorek, godz: 19:30

Środa28 listopada

Natalia Nykiel

Stodoła, Warszawa | Środa, godz: 20:00

Jan Blomqvist & Band – Warszawa

Progresja, Warszawa | Środa, godz: 21:00

BEATA i BAJM – 40-LECIE

Netto Arena, Szczecin
Środa, godz: 19:30

Bury Tomorrow – Warszawa

Klub Hydrozagadka, Warszawa
Środa, godz: 19:00

Kobiety bez znaczenia

Teatr Dramatyczny, Warszawa
Środa, godz: 19:30

Kasta la vista

Teatr Ateneum im. Stefana Jaracza, Warszawa
Środa, godz: 19:30