Wydarzenia

Wybierz co

Wybierz gdzie

Wybierz kiedy

Czwartek 23 stycznia

Kup bilet

Kortez - Poznań - 23.01.2020

Czwartek, 23.01, godz: 21:00 Tama, Poznań

centrum kultury w lublinie

Ostatnia góra

Czwartek, 23.01, godz: 19:00 Centrum Kultury w Lublinie, Lublin

Błękitny anioł Klub Seniora–Wałbrzyska

Błękitny anioł | Klub Seniora–Wałbrzyska

Czwartek, 23.01, godz: 11:00 FINA Wałbrzyska 3/5, Warszawa

dragon

Siostry Łotry // Poznań // Dragon Social Club

Czwartek, 23.01, godz: 20:00 Klub Dragon, Poznań

Moherhead tribute to AC/DC

Moherhead tribute to AC/DC

Czwartek, 23.01, godz: 20:00 Lizard King Toruń, Toruń

Dwa Osiem Zimą

Dwa Osiem Zimą

Czwartek, 23.01, godz: 16:00 Dwa Osiem, Warszawa

23.01 | WLW s07u02 - Warszawska Liga Wolnostylowa

23.01 | WLW s07u02 - Warszawska Liga Wolnostylowa

Czwartek, 23.01, godz: 18:00 LOCAL na Mokotowie, Warszawa

Stand-up Adam Van Bendler Nowy Program "Placebo" - Sopot

Czwartek, 23.01, godz: 00:00 Sfinks700, Sopot

Płyty Gramofonowe | barStudio gość: Burn Reynolds

Płyty Gramofonowe | barStudio gość: Burn Reynolds

Czwartek, 23.01, godz: 20:00 barStudio, Warszawa

TOR87

TOR87

Czwartek, 23.01, godz: 20:00 Dwa Światy, Toruń

KILL the DJ: kEczuP x DJ Noseblunt

KILL the DJ: kEczuP x DJ Noseblunt

Czwartek, 23.01, godz: 22:30 Transformator, Wrocław

Piwo w Lalce? Pewnie! Studenckie Czwartki / PERŁA 5 ZŁ

Piwo w Lalce? Pewnie! Studenckie Czwartki / PERŁA 5 ZŁ

Czwartek, 23.01, godz: 16:00 Lalka, Poznań

blue note

Shanna Waterstown

Czwartek, 23.01, godz: 19:00 Blue Note Jazz Club, Poznań

próżność

Muzyka Na Żywo w Próżności!

Czwartek, 23.01, godz: 20:00 Próżność, Poznań

NOSPR kameralnie / Grupa altówek NOSPR

NOSPR kameralnie / Grupa altówek NOSPR

Czwartek, 23.01, godz: 19:30 NOSPR, Katowice

Marszałek x Hiob Dylan / Chmury / 23 stycznia 2020

Marszałek x Hiob Dylan / Chmury / 23 stycznia 2020

Czwartek, 23.01, godz: 20:00 Chmury, Warszawa

BINGO w Pogłosie // 23.01

BINGO w Pogłosie // 23.01

Czwartek, 23.01, godz: 19:33 Pogłos, Warszawa

ck zamek

Styczniowe spotkanie Zamkowego Klubu Książki

Czwartek, 23.01, godz: 18:00 Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, Poznań

Popkultura stosowana 3. Warsztaty dla nauczycieli i edukatorów

Popkultura stosowana 3. Warsztaty dla nauczycieli i edukatorów

Czwartek, 23.01, godz: 15:30 FINA Wałbrzyska 3/5, Warszawa

Czwartek z filozofią | Moralny fitness? Etyka cnót ekologicznych

Czwartek z filozofią | Moralny fitness? Etyka cnót ekologicznych

Czwartek, 23.01, godz: 18:30 Centrum Kultury Dwór Artusa, Toruń

centrum kultury w lublinie

Noś Lublin - warsztaty tworzenia nieszablonowych koszulek

Czwartek, 23.01, godz: 17:30 Centrum Kultury w Lublinie, Lublin

warsztaty kultury

Atelier fotograficzne sprzed 100 lat | Warsztat Fotograficzny

Czwartek, 23.01, godz: 16:30 Warsztaty Kultury, Lublin

Wystawa poplenerowa "Kazimierza Wielka 2019"

Wystawa poplenerowa "Kazimierza Wielka 2019"

Czwartek, 23.01, godz: 17:00 Miejskie Centrum Kultury Im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna

Wernisaż wystawy Rzeźby Dawid "Devis" Szlufik

Wernisaż wystawy Rzeźby Dawid "Devis" Szlufik

Czwartek, 23.01, godz: 17:00 Miejskie Centrum Kultury Im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna

Ralph Kaminski / "Młodość" / 23.01 Bydgoszcz - MCK

Ralph Kaminski / "Młodość" / 23.01 Bydgoszcz - MCK

Czwartek, 23.01, godz: 19:00 Miejskie Centrum Kultury w Bydgoszczy, Bydgoszcz

Jo ma ha, Jo ma so - back to 70s&80s vol. III

Jo ma ha, Jo ma so - back to 70s&80s vol. III

Czwartek, 23.01, godz: 22:00 Hybrydy, Warszawa

projekt lab

Techniküm: Olga / Cosmaya

Czwartek, 23.01, godz: 22:00 Projekt LAB, Poznań

Pineapple Party / OG KARO & Pinaqueen / tech house battle

Czwartek, 23.01, godz: 21:00 Klub Ziemia, Gdańsk

Oops! We Did It Again w Krakowie!

Czwartek, 23.01, godz: 22:00 Szpitalna 1, Kraków

Czwartek Lekko Techno E222 at Luzztro / lista free*

Czwartek Lekko Techno E222 at Luzztro / lista free*

Czwartek, 23.01, godz: 23:30 Luzztro, Warszawa

Stand-up No Limits: Open mic PL (23.01)

Stand-up No Limits: Open mic PL (23.01)

Czwartek, 23.01, godz: 19:00 LOCAL na Mokotowie, Warszawa

Piotr ZOLA Szulowski | Łódź

Piotr ZOLA Szulowski | Łódź

Czwartek, 23.01, godz: 20:00 Scenografia, Łódź

Michał Kempa -"Moja walka" - one man show / Bydgoszcz

Michał Kempa - "Moja walka" - one man show / Katowice

Czwartek, 23.01, godz: 19:00 Teatr Old Timers Garage, Katowice

Zdalnie sterowane ferie w Atlas Arenie

Zdalnie sterowane ferie w Atlas Arenie

Czwartek, 23.01, godz: 10:00 Atlas Arena, Łódź

Piątek 24 stycznia

Kup bilet

Kortez - Poznań - 24.01.2020

Piątek, 24.01, godz: 20:00 Tama, Poznań

centrum spotkania kultur

Błąd systemu, reż. Nora Fingscheidt

Piątek, 24.01, godz: 19:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

centrum kultury w lublinie

Lądek Film Tour

Piątek, 24.01, godz: 19:00 Centrum Kultury w Lublinie, Lublin

Tania rewia pt.: „Przelew wyjdzie w piątek” Barka Wisława 24.01

Tania rewia pt.: „Przelew wyjdzie w piątek” Barka Wisława 24.01

Piątek, 24.01, godz: 21:30 Barka Wisława, Warszawa

One night stand na Barce Wisława [24.01]

One night stand na Barce Wisława [24.01]

Piątek, 24.01, godz: 19:00 Barka Wisława, Warszawa

ck zamek

„Grimm”, reż. Janusz Stolarski, Teatr pod Fontanną

Piątek, 24.01, godz: 18:30 Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, Poznań

centrum spotkania kultur

Jezioro łabędzie – Russian National Ballet

Piątek, 24.01, godz: 19:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

centrum kultury w lublinie

Karnawał Teatralny - Chybanieja

Piątek, 24.01, godz: 19:00 Centrum Kultury w Lublinie, Lublin

Kup bilet

Grzegorz Turnau

Piątek, 24.01, godz: 20:00 Klub Wytwórnia, Łódź

u bazyla

Koncert Witek Muzyk Ulicy Poznań Klub u Bazyla

Piątek, 24.01, godz: 20:00 Klub u Bazyla, Poznań

blue note

Karolina Tuz z zespołem

Piątek, 24.01, godz: 20:00 Blue Note Jazz Club, Poznań

Artyści dla Mai #proszęolek, 24.01.2020, Klub Stodoła

Artyści dla Mai #proszęolek, 24.01.2020, Klub Stodoła

Piątek, 24.01, godz: 19:00 Klub Stodoła, Warszawa

dom tramwajarza

Provinz Posen | Dom Tramwajarza

Piątek, 24.01, godz: 20:00 Dom Tramwajarza, Poznań

Lata 20-te, lata 30-te | Wielka Gala

Lata 20-te, lata 30-te | Wielka Gala

Piątek, 24.01, godz: 19:00 Centrum Kultury Dwór Artusa, Toruń

Sabaton + Apocalyptica, Amaranthe 24 I Warszawa

Sabaton + Apocalyptica, Amaranthe / 24 I / Warszawa

Piątek, 24.01, godz: 17:30 Torwar, Warszawa

CLAN of XYMOX wystąpi we Wrocławiu!

CLAN of XYMOX wystąpi we Wrocławiu!

Piątek, 24.01, godz: 20:00 A2 Centrum Koncertowe, Wrocław

Female Metal Voices Festival vol 4 - Toruń

Female Metal Voices Festival vol 4 - Toruń

Piątek, 24.01, godz: 19:30 Dwa Światy, Toruń

Blood Trace punk z Aten + Future / 24.01 / Pogłos

Blood Trace punk z Aten + Future / 24.01 / Pogłos

Piątek, 24.01, godz: 20:00 Pogłos, Warszawa

Dwa Osiem Zimą

Dwa Osiem Zimą

Piątek, 24.01, godz: 16:00 Dwa Osiem, Warszawa

siostry łotry w szczecinie

Siostry Łotry // Szczecin // Akustyczeń // 13 Muz

Piątek, 24.01, godz: 19:30 13 muz, Szczecin

Sarius w Warszawie | Pierwsza Trasa Po Końcu Świata

Sarius w Warszawie | Pierwsza Trasa Po Końcu Świata

Piątek, 24.01, godz: 19:00 ISKRA Pole Mokotowskie, Warszawa

kartky we Projekt Lab

Kartky w Poznaniu!

Piątek, 24.01, godz: 20:00 Projekt LAB, Poznań

Bisz/Radex / „Duch oporu” – koncert premierowy / Poznań

Bisz/Radex / "Duch oporu" - koncert premierowy / Poznań

Piątek, 24.01, godz: 20:00 Scena na Piętrze, Poznań

KABE w Toruniu! / Albinos Tour / 24.01.2020

KABE w Toruniu! / Albinos Tour / 24.01.2020

Piątek, 24.01, godz: 19:00 NRD, Toruń

SL & Drey Chill | EGO 24.01

Piątek, 24.01, godz: 21:00 Ego Sopot, Sopot

Kamp! w Niebie - 24.01

Kamp! w Niebie - 24.01 / Live Tour

Piątek, 24.01, godz: 20:00 NIEBO, Warszawa

Dub Creatures pres. Ourman / Techno Stage

Piątek, 24.01, godz: 22:00 Dom Technika, Poznań

Kup bilet

Joris Voorn | Album Tour

Piątek, 24.01, godz: 23:59 Tama, Poznań

Kup bilet

Yan Cook live! Transformator

Piątek, 24.01, godz: 23:00 Transformator, Wrocław

P23 Catz 'N Dogz

P23: Catz 'N Dogz

Piątek, 24.01, godz: 22:00 P23 Katowice, Katowice

Ekspansja Czarnego Nieba

Piątek, 24.01, godz: 23:00 Protokultura, Gdańsk

Trio: Sudnik&Kowalski&Baczynska

Trio: Sudnik&Kowalski&Baczynska

Piątek, 24.01, godz: 20:00 Skład Butelek, Warszawa

Mini: Lada Recordings [Swe] / Marboc / G_ssus

Piątek, 24.01, godz: 22:00 Klub Ziemia, Gdańsk

Techno Session x Michal Wolski x Prozak 2.0

Piątek, 24.01, godz: 21:30 Prozak 2.0, Kraków

Tch_nt 1st Anniversary: Alignment/Sept/PAKA/Violent

Piątek, 24.01, godz: 22:00 Szpitalna 1, Kraków

Vultur w/ Nihad Tule (Sloboda) SE, T A K A Live!

Piątek, 24.01, godz: 23:00 STK 47 - Warehouse, Kraków

Astral Stage Pre Party x Smolna w/ Gorovich

Astral Stage Pre Party x Smolna w/ Gorovich

Piątek, 24.01, godz: 23:00 Smolna, Warszawa

Co mi Panie dasz - Tribute to Beata Kozidrak I

Co mi Panie dasz - Tribute to Beata Kozidrak I

Piątek, 24.01, godz: 22:30 Klub Hydrozagadka, Warszawa

dom kultury w lublinie

Let's Twist Again! ☆ Dom Kultury II sala

Piątek, 24.01, godz: 22:00 Dom Kultury w Lublinie, Lublin

Straight Outta Ghetto | WRB., Furia @Enerde

Straight Outta Ghetto | WRB., Furia @Enerde

Piątek, 24.01, godz: 22:00 NRD, Toruń

próżność

Cafe del Rap // DJ NOZ | SimoBiskup

Piątek, 24.01, godz: 22:00 Próżność, Poznań

próżność

Marka Własna | Simo&Biskup w Próżności

Piątek, 24.01, godz: 22:00 Próżność, Poznań

dom kultury w lublinie

WE <3 90’S / Ya- neck & Dziewczyn

Piątek, 24.01, godz: 22:00 Dom Kultury w Lublinie, Lublin

klub30

Piątek, Piąteczek, Piątunio! // Piątek 24.01 // Band30+ Live!

Piątek, 24.01, godz: 21:00 Klub30 Lublin, Lublin

Kazik & Kwartet Proforma

Kazik & Kwartet Proforma

Piątek, 24.01, godz: 20:00 Stary Maneż, Gdańsk

Warszawa // Pod Dachami Paryża - Grand Orkiestra z Odessy

Warszawa // Pod Dachami Paryża - Grand Orkiestra z Odessy

Piątek, 24.01, godz: 19:00 Palladium, Warszawa

Porpora, Hasse & Händel – opera arias / Max Emanuel Cencic

Porpora, Hasse & Händel – opera arias / Max Emanuel Cencic

Piątek, 24.01, godz: 19:00 Narodowe Forum Muzyki, Wrocław

Kup bilet

Michael Malarkey

Piątek, 24.01, godz: 19:00 Klub Proxima, Warszawa

Kup bilet

Wilki - Niebieska Trasa - Poznań

Piątek, 24.01, godz: 20:00 Klub Muzyczny B17, Poznań

The HU / 24 I / Wrocław

The HU / 24 I / Wrocław

Piątek, 24.01, godz: 19:00 Klub Pralnia, Wrocław

Red Scalp - Tortuga - Leshy / 24.01 / Warszawa

Red Scalp - Tortuga - Leshy / 24.01 / Warszawa

Piątek, 24.01, godz: 19:00 Klub Hydrozagadka, Warszawa

centrum kultury w lublinie

Spotkanie autorskie z Piotrem Sommerem

Piątek, 24.01, godz: 18:00 Centrum Kultury w Lublinie, Lublin

Wystawa poplenerowa "Kazimierza Wielka 2019"

Wystawa poplenerowa "Kazimierza Wielka 2019"

Piątek, 24.01, godz: 17:00 Miejskie Centrum Kultury Im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna

Wernisaż wystawy Rzeźby Dawid "Devis" Szlufik

Wernisaż wystawy Rzeźby Dawid "Devis" Szlufik

Piątek, 24.01, godz: 17:00 Miejskie Centrum Kultury Im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna

Wystawa Daniel Lismore - "Jestem dziełem sztuki"

Wystawa Daniel Lismore - "Jestem dziełem sztuki"

Piątek, 24.01, godz: 12:00 Stary Browar, Poznań

Kup bilet

SMOLASTY | PRÓŻNOŚĆ

Piątek, 24.01, godz: 22:00 Próżność, Poznań

Ralph Kaminski - koncert | 20 / 20

Ralph Kaminski - koncert | 20 / 20

Piątek, 24.01, godz: 19:00 Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Themersonów, Płock

Koncert Karoliny Czarneckiej w Olsztynie

Koncert Karoliny Czarneckiej w Olsztynie

Piątek, 24.01, godz: 20:00 Amfiteatr im. Czesława Niemena, Olsztyn

J1 | Shadows w/ Architectural & Ben Buitendijk

J1 | Shadows w/ Architectural & Ben Buitendijk

Piątek, 24.01, godz: 23:00 Jasna 1, Warszawa

999: STAUB X COM

999: STAUB X COM

Piątek, 24.01, godz: 23:00 999, Warszawa

Dirty Vibezs (NYC) - From New York to Warsaw

Dirty Vibezs (NYC) - From New York to Warsaw

Piątek, 24.01, godz: 22:00 The View, Warszawa

schron

Schro_NOC: GIGEE(Katermukke), M.Srbinovska, Lewa & Open Decks!

Piątek, 24.01, godz: 23:59 Schron, Poznań

SnowFest Festival On Tour : Makoto | Sfinks700

SnowFest Festival On Tour : Makoto | Sfinks700

Piątek, 24.01, godz: 23:00 Sfinks700, Sopot

sixa

Raban On Tour: Magnetude w Katowicach!

Piątek, 24.01, godz: 22:00 SiXa, Katowice

d.k. luksus

Korekcja Basu

Piątek, 24.01, godz: 22:00 D.K. Luksus, Wrocław

projekt lab

Impreza dla smutnych ludzi

Piątek, 24.01, godz: 23:00 Projekt LAB, Poznań

Komitet Obrony Disco Skelesys live

Komitet Obrony Disco: Skelesys live!

Piątek, 24.01, godz: 23:00 Ciało, Wrocław

FUNK ME UP - funk soul boogie groove rap

FUNK ME UP - funk soul boogie groove rap

Piątek, 24.01, godz: 21:00 LOCAL na Mokotowie, Warszawa

Beats, Rhymes & Heights: Hip Hop Party

Beats, Rhymes & Heights: Hip Hop Party

Piątek, 24.01, godz: 22:00 barStudio, Warszawa

RAVE ALARM #81 Cybertruck w/ Dj Sacrifice DE, Dj Warka RU

RAVE ALARM #81 Cybertruck w/ Dj Sacrifice DE, Dj Warka RU

Piątek, 24.01, godz: 23:00 Pogłos, Warszawa

fomo klub

FOMO: Inicjacja część I

Piątek, 24.01, godz: 22:00 FOMO klub, Białystok

Top of the Pops / impreza / Pogłos / 24.01 / lista fb free

Top of the Pops / impreza / Pogłos / 24.01 / lista fb free

Piątek, 24.01, godz: 22:00 Pogłos, Warszawa

Tyle słońca w całym Niebie

Tyle słońca w całym Niebie

Piątek, 24.01, godz: 22:30 NIEBO, Warszawa

Żeńskie granie x Dj Czubak

Żeńskie granie x Dj Czubak

Piątek, 24.01, godz: 21:00 GEMBA, Warszawa

Latino Island | Ed Szynszyl latinoteca + Ashaki Dance Team

Piątek, 24.01, godz: 20:00 SASSY, Gdańsk

GET CRAZY | Flamingo Cartel + RIMM aka Rimskee

Piątek, 24.01, godz: 22:00 SASSY, Gdańsk

noc klub

Noc: Sounds of UK

Piątek, 24.01, godz: 22:00 NOC Klub, Lublin

GO Girls! x Prozak 2.0

Piątek, 24.01, godz: 21:30 Prozak 2.0, Kraków

Move Move

Move Move

Piątek, 24.01, godz: 23:59 Luzztro, Warszawa

Friday @SEN: "Are You That Somebody?" / Pt. 24.01

Friday @SEN: "Are You That Somebody?" / Pt. 24.01

Piątek, 24.01, godz: 19:00 SEN, Warszawa

Cezary Jurkiewicz - "Nadwiślański świt" - Toruń

Cezary Jurkiewicz - "Nadwiślański świt" - Toruń

Piątek, 24.01, godz: 19:00 OD NOWA, Toruń

Łódź 2 | Piotr ZOLA Szulowski

Łódź 2 | Piotr ZOLA Szulowski

Piątek, 24.01, godz: 20:00 Scenografia, Łódź

Cezary Jurkiewicz - "Nadwiślański świt"

Cezary Jurkiewicz - "Nadwiślański świt" - Toruń

Piątek, 24.01, godz: 19:00 OD NOWA, Toruń

próba cafe

Stand-up Lublin: Maciej Twarowski (drugi termin)

Piątek, 24.01, godz: 20:00 Próba Cafe, Lublin

progresja

After Party - Day6 Gravity

Piątek, 24.01, godz: 22:30 Progresja, Warszawa

voodoo club

Warsaw K-POP night at VooDoo Club / 24.01 /

Piątek, 24.01, godz: 21:00 VooDoo Club, Warszawa

Zdalnie sterowane ferie w Atlas Arenie

Zdalnie sterowane ferie w Atlas Arenie

Piątek, 24.01, godz: 10:00 Atlas Arena, Łódź

24 sty

DJ Kuba & Neitan - 10 Years Anniversary // X-Demon Poznań

Piątek, 24.01, godz: 21:00 X-Demon Poznań, Poznań

Sobota 25 stycznia

centrum spotkania kultur

Błąd systemu, reż. Nora Fingscheidt

Sobota, 25.01, godz: 19:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

Rozmowa o pracę – spektakl improwizowany (25.01) Barka Wisława

Rozmowa o pracę – spektakl improwizowany (25.01) Barka Wisława

Sobota, 25.01, godz: 19:00 Barka Wisława, Warszawa

NIECH ŻYJE BAL!

NIECH ŻYJE BAL!

Sobota, 25.01, godz: 20:00 BARdzo Bardzo, Warszawa

centrum kultury w lublinie

Karnawał Teatralny - Chybanieja

Sobota, 25.01, godz: 19:00 Centrum Kultury w Lublinie, Lublin

Wałęsa, moja miłość

Wałęsa, moja miłość

Sobota, 25.01, godz: 18:00 13 muz, Szczecin

Improwizowane męskie granie z Bartoszem Młynarskim

Improwizowane męskie granie z Bartoszem Młynarskim

Sobota, 25.01, godz: 21:30 Barka Wisława, Warszawa

dragon

Przepych / Ukryte Zalety Systemu / Zdrój // 25.01.2020

Sobota, 25.01, godz: 20:00 Klub Dragon, Poznań

ck zamek

Gramy u Siebie - edycja 2020 /przesłuchanie konkursowe #1

Sobota, 25.01, godz: 20:00 Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, Poznań

Jednoosobowa Banda Kretynów Zacier w Od Nowie

Jednoosobowa Banda Kretynów Zacier w Od Nowie

Sobota, 25.01, godz: 20:00 OD NOWA, Toruń

centrum spotkania kultur

Accantus Live 2.0

Sobota, 25.01, godz: 18:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

próba cafe

Pomagam Australii - Lublin

Sobota, 25.01, godz: 14:00 Próba Cafe, Lublin

The HU : 25 I : Warszawa

The HU / 25 I / Warszawa

Sobota, 25.01, godz: 19:00 Palladium, Warszawa

Dwa Osiem Zimą

Dwa Osiem Zimą

Sobota, 25.01, godz: 16:00 Dwa Osiem, Warszawa

klub pod minogą

Female Metal Voices Festival vol 4 - Poznań

Sobota, 25.01, godz: 19:30 Klub pod Minogą, Poznań

blue note

Kubański karnawał: Yaremi Kordos & The Cuban Latin Jazz

Sobota, 25.01, godz: 20:00 Blue Note Jazz Club, Poznań

young igi bielsko-biała

Young Igi / Bielsko-Biała / Skan Myśli Tour / Rudeboy Club

Sobota, 25.01, godz: 22:30 RUDEBOY CLUB, Bielsko-Biała

Kup bilet

Bakajlando - Warszawa

Sobota, 25.01, godz: 20:00 ISKRA Pole Mokotowskie, Warszawa

Kaz Bałagane

Kaz Bałagane - Polska Gotówkowa / Katowice 25.01 P23

Sobota, 25.01, godz: 20:00 P23 Katowice, Katowice

klub muzyczny b17

Shellerini - 25 I 01 I 2020 I Poznań I B17

Sobota, 25.01, godz: 19:00 Klub Muzyczny B17, Poznań

kabe łódź

KABE w Łodzi ! / Albinos Tour / 25.01.2020

Sobota, 25.01, godz: 20:00 SODA Underground Stage, Łódź

Kup bilet

Richard Durand

Sobota, 25.01, godz: 21:00 Miasto Poznań, Poznań

Dubtwice Hi Fi inna '90s UK style // Chalawah // Bart Herbsman

Sobota, 25.01, godz: 23:00 STK 47 - Warehouse, Kraków

Unfold press DJ TAG

Unføld press DJ TAG (Tresor/Berlin)

Sobota, 25.01, godz: 22:00 BarKa / Kraków, Kraków

Ciało Parallx

Ciało: Parallx

Sobota, 25.01, godz: 23:00 Ciało, Wrocław

Kup bilet

Catz ‘N Dogz x Prozak 2.0

Sobota, 25.01, godz: 23:30 Prozak 2.0, Kraków

One Night In Sopot Seb & Rodrigezz PYSH (lista fb free)

One Night In Sopot ❚ Seb & Rodrigezz / PYSH (lista fb free)

Sobota, 25.01, godz: 23:00 Sfinks700, Sopot

Sounds Of 1001 Nights | Raidho // Elf // Gelofunk // Abēdi

Sobota, 25.01, godz: 22:00 Klub Ziemia, Gdańsk

Neurodydaktyka #25 – 3 lata – Drum&Bass / Acid / Tekno

Neurodydaktyka #25 - 3 lata - Drum&Bass / Acid / Tekno

Sobota, 25.01, godz: 22:00 Szpitalna 1, Kraków

Kup bilet

Dyskoteka Szkolna 2000 | Urodzinowe MELO

Sobota, 25.01, godz: 21:00 Klub Studencki Kwadrat / Kraków, Kraków

Galaxy 2020! Kosmiczne Roller DISCO z 3city Piranhas!

Sobota, 25.01, godz: 21:00 Protokultura, Gdańsk

Impérial Night by Moët & Chandon - Second time in Poland

Impérial Night by Moët & Chandon - Second time in Poland

Sobota, 25.01, godz: 22:00 The View, Warszawa

TFR Residents Night

TFR Residents Night

Sobota, 25.01, godz: 23:00 Transformator, Wrocław

próżność

Żyrandole z Papieru #2 | Rubin Robi Raban

Sobota, 25.01, godz: 22:00 Próżność, Poznań

klub30

Kasyno 30 ft. Igor Volkoff Sax // 25.01 // Impreza Tematyczna

Sobota, 25.01, godz: 21:00 Klub30 Lublin, Lublin

5. urodziny OFF Radia Kraków!

Sobota, 25.01, godz: 15:00 FORUM Przestrzenie, Kraków

Teledyskoteka Kosmiczna feat. Bass Astral

Teledyskoteka Kosmiczna feat. Bass Astral

Sobota, 25.01, godz: 21:00 VRCafe, Kraków

Gordon Grdina Quartet

Gordon Grdina Quartet

Sobota, 25.01, godz: 19:30 Narodowe Forum Muzyki, Wrocław

Pokusa / 25.01 / Drizzly Grizzly

Sobota, 25.01, godz: 19:00 Drizzly Grizzly, Gdańsk

Podrap mnie w Składzie Butelek

Podrap mnie w Składzie Butelek

Sobota, 25.01, godz: 20:00 Skład Butelek, Warszawa

NOON | Lab 4

Sobota, 25.01, godz: 20:00 Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, Szczecin

Kup bilet

Wilki - Niebieska Trasa - Warszawa

Sobota, 25.01, godz: 20:00 Progresja, Warszawa

Daria Zawiałow | Helsinki Tour 3.0 - Siemianowice Śląskie

Daria Zawiałow | Helsinki Tour 3.0 - Siemianowice Śląskie

Sobota, 25.01, godz: 19:00 Siemianowickie Centrum Kultury, Park Tradycji, Siemianowice Śląskie

Clan Of Xymox // 25.01 // Proxima, Warsaw

Clan Of Xymox // 25.01 // Proxima, Warsaw

Sobota, 25.01, godz: 19:00 Klub Proxima, Warszawa

Atmasfera Exclusive - Cugowski, Szpak, Kwiatkowski / Katowice

Atmasfera Exclusive - Cugowski, Szpak, Kwiatkowski / Katowice

Sobota, 25.01, godz: 19:00 Spodek, Katowice

The Cuffs + Poison Heart, Lazy Jack and the Spinning Jenny

The Cuffs + Poison Heart, Lazy Jack and the Spinning Jenny

Sobota, 25.01, godz: 20:00 Dwa Światy, Toruń

Tribute to Pink Floyd

Tribute to Pink Floyd

Sobota, 25.01, godz: 19:00 Netto Arena, Szczecin

Plåster w Wiraż Pub

Plåster w Wiraż Pub

Sobota, 25.01, godz: 21:00 Wiraż PUB, Bartoszyce

Gongi i misy tybetańskie - terapia dźwiękiem

Gongi i misy tybetańskie - terapia dźwiękiem

Sobota, 25.01, godz: 16:00 Łódzki Dom Kultury ŁDK, Łódź

Świat dinozaurów w Galerii Malta

Świat dinozaurów w Galerii Malta

Sobota, 25.01, godz: 10:00 Galeria MALTA, Poznań

Fabryka Iluzji w Galerii Malta

Fabryka Iluzji w Galerii Malta

Sobota, 25.01, godz: 10:00 Galeria MALTA, Poznań

centrum spotkania kultur

Board Mania #7 - Weekend Finałowy

Sobota, 25.01, godz: 20:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

II Górniczo-Hutniczy Festiwal Piwa / Otwarcie BGH

Sobota, 25.01, godz: 15:00 Klub Studio, Kraków

Kraków dla Australii

Sobota, 25.01, godz: 12:00 Dolne Młyny, Kraków

Warsztaty improwizacji dla dorosłych

Warsztaty improwizacji dla dorosłych

Sobota, 25.01, godz: 17:00 Łódzki Dom Kultury ŁDK, Łódź

Sisters of Europe Polska #2 | Tożsamość

Sisters of Europe Polska #2 | Tożsamość

Sobota, 25.01, godz: 12:00 barStudio, Warszawa

Ferie Zimowe 2020 w MCK

Ferie Zimowe 2020 w MCK

Sobota, 25.01, godz: 10:00 Miejskie Centrum Kultury Im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna

warsztaty kultury

Kurs Fotografii Tradycyjnej

Sobota, 25.01, godz: 10:00 Warsztaty Kultury, Lublin

warsztaty kultury

Archiplakat | Zimowa Majsternia

Sobota, 25.01, godz: 11:00 Warsztaty Kultury, Lublin

Wystawa poplenerowa "Kazimierza Wielka 2019"

Wystawa poplenerowa "Kazimierza Wielka 2019"

Sobota, 25.01, godz: 17:00 Miejskie Centrum Kultury Im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna

Wernisaż wystawy Rzeźby Dawid "Devis" Szlufik

Wernisaż wystawy Rzeźby Dawid "Devis" Szlufik

Sobota, 25.01, godz: 17:00 Miejskie Centrum Kultury Im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna

Wystawa Daniel Lismore - "Jestem dziełem sztuki"

Wystawa Daniel Lismore - "Jestem dziełem sztuki"

Sobota, 25.01, godz: 12:00 Stary Browar, Poznań

Kortez Przedpremierowo

Kortez Przedpremierowo / Włocławek

Sobota, 25.01, godz: 20:00 Centrum Kultury Browar B, Włocławek

Kup bilet
Beacon / 25.01 / Hydrozagadka, Warszawa

Beacon / 25.01 / Hydrozagadka, Warszawa

Sobota, 25.01, godz: 19:00 Klub Hydrozagadka, Warszawa

Obsessor

Obsessor

Sobota, 25.01, godz: 22:00 999, Warszawa

Obsessive Sound Vol 2

Obsessive Sound Vol 2

Sobota, 25.01, godz: 22:00 Koniec Świata, Toruń

projekt lab

Dub System #11 Dubbing Sun, Bukkha, Ashwagundub Soundsystem

Sobota, 25.01, godz: 23:00 Projekt LAB, Poznań

Ortus: Sugar | Tama

Ortus: Sugar | Tama

Sobota, 25.01, godz: 23:00 Tama, Poznań

Retrospekcja 21 DJ W

★ Retrospekcja 21 ★ DJ W

Sobota, 25.01, godz: 21:00 Klub Kosmos Poznań, Poznań

wyjście awaryjne

Propaganda meets Detoxic // Wyjście Awaryjne

Sobota, 25.01, godz: 22:00 Wyjście Awaryjne, Opole

Protest 19 lat w branży @Sub-Club

Protest 19 lat w branży @Sub-Club

Sobota, 25.01, godz: 22:00 Sub-Club, Rybnik

25.01 Podwodny Świat ~ impreza przebierana dj BarbaPapa

25.01 Podwodny Świat ~ impreza przebierana /dj BarbaPapa/

Sobota, 25.01, godz: 21:00 OFFSIDE, Warszawa

24 Urodziny Chmiela! + Goście

24 Urodziny Chmiela! + Goście

Sobota, 25.01, godz: 20:00 LOCAL na Mokotowie, Warszawa

God is a Woman | barStudio

God is a Woman | barStudio

Sobota, 25.01, godz: 22:00 barStudio, Warszawa

Smolna Stardust: Robert Babicz live x LuLu Malina

Smolna Stardust: Robert Babicz live x LuLu Malina

Sobota, 25.01, godz: 23:30 Smolna, Warszawa

Jah Love Soundsystem in session feat. RDH Hi-Fi [FR] & Jabbadub

Jah Love Soundsystem in session feat. RDH Hi-Fi [FR] & Jabbadub

Sobota, 25.01, godz: 21:05 Pogłos, Warszawa

We Love Afrobeat / Afro Carnaval Session

We Love Afrobeat / Afro Carnaval Session

Sobota, 25.01, godz: 21:00 Pogłos, Warszawa

Back To The 80's / Hybrydy

Back To The 80's / Hybrydy

Sobota, 25.01, godz: 22:00 Hybrydy, Warszawa

schron

Aparde / Ki Records, Berlin

Sobota, 25.01, godz: 23:59 Schron, Poznań

dom technika

DT pres. WOSK all night!

Sobota, 25.01, godz: 23:00 Dom Technika, Poznań

fomo klub

FOMO: Inicjacja część II

Sobota, 25.01, godz: 22:00 FOMO klub, Białystok

Sonda Records Night

Sonda Records Night

Sobota, 25.01, godz: 23:00 TANZ BAR, Szczecin

J1 | Glutaminian Wschodu: Kyiv

J1 | Glutaminian Wschodu: Kyiv

Sobota, 25.01, godz: 23:00 Jasna 1, Warszawa

Luzztro Records Showcase

Luzztro Records Showcase

Sobota, 25.01, godz: 23:59 Luzztro, Warszawa

HIT

HIT

Sobota, 25.01, godz: 22:30 NIEBO, Warszawa

SASSY Mousse: Luke Erb & Luka Smiley

Sobota, 25.01, godz: 22:00 SASSY, Gdańsk

dom kultury w lublinie

Techno_Import: NIHAD TULE (Sloboda/Drumcode) SE

Sobota, 25.01, godz: 22:00 Dom Kultury w Lublinie, Lublin

Local Hood’s x Prozak 2.0

Sobota, 25.01, godz: 21:30 Prozak 2.0, Kraków

Domówka x Studio W19

Sobota, 25.01, godz: 20:00 Orakon - Studio W19, Kraków

Total Oldschool Party

Total Oldschool Party

Sobota, 25.01, godz: 22:30 Klub Hydrozagadka, Warszawa

Saturday @SEN: "Passionfruit" / Sb. 25.01

Saturday @SEN: "Passionfruit" / Sb. 25.01

Sobota, 25.01, godz: 19:00 SEN, Warszawa

Vibe & Phunk’ill | EGO 25.01

Sobota, 25.01, godz: 21:00 Ego Sopot, Sopot

dom kultury w lublinie

Aerialowe treningi otwarte (styczeń)

Sobota, 25.01, godz: 14:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

Be Active TOUR Kraków

Sobota, 25.01, godz: 09:30 Tauron Arena Kraków, Kraków

Niedziela 26 stycznia

centrum spotkania kultur

Błąd systemu, reż. Nora Fingscheidt

Niedziela, 26.01, godz: 19:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

dom tramwajarza

Skansen Teatralny ze spektaklem "Siedem Dni z Życia Kobiety"

Niedziela, 26.01, godz: 17:00 Dom Tramwajarza, Poznań

centrum kultury w lublinie

Karnawał Teatralny - Chybanieja

Niedziela, 26.01, godz: 19:00 Centrum Kultury w Lublinie, Lublin

Wisława Q - Burleskowy Brunch

Wisława Q - Burleskowy Brunch

Niedziela, 26.01, godz: 12:00 Barka Wisława, Warszawa

Queen symfonicznie w krakowie

Queen Symfonicznie w Lublinie - Centrum Spotkania Kultur

Niedziela, 26.01, godz: 19:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

Queen symfonicznie w krakowie

Dodatkowy koncert Queen Symfonicznie w Lublinie - CSK - 16:00

Niedziela, 26.01, godz: 16:00 Centrum Spotkania Kultur, Lublin

dragon

Koncert Kolęd w MDK Dragon dla Hospicjum Palium

Niedziela, 26.01, godz: 18:00 Klub Dragon, Poznań

mtp

Babi Targ w Poznaniu / 26.01.2020 / MTP

Niedziela, 26.01, godz: 12:00 Międzynarodowe Targi Poznańskie, Poznań

Kup bilet

Darkest Hour 25th Anniversary Tour

Niedziela, 26.01, godz: 18:30 Klub Hydrozagadka, Warszawa

26.01 Blood Trace (GR) + Government Flu - Koniec Świata, Toruń

26.01 Blood Trace (GR) + Government Flu - Koniec Świata, Toruń

Niedziela, 26.01, godz: 21:00 Koniec Świata, Toruń

Anti-Flag | Proxima, Warszawa, 26.01.2020

Anti-Flag | Proxima, Warszawa, 26.01.2020

Niedziela, 26.01, godz: 19:00 Klub Proxima, Warszawa

Red Scalp [z nową płytą!], Tortuga // Toruń, NRD

Red Scalp [z nową płytą!], Tortuga // Toruń, NRD

Niedziela, 26.01, godz: 19:30 NRD, Toruń

Dwa Osiem Zimą

Dwa Osiem Zimą

Niedziela, 26.01, godz: 16:00 Dwa Osiem, Warszawa

blue note

Celtic fusion with 30th anniversary connection: Jig Reel Maniacs

Niedziela, 26.01, godz: 19:00 Blue Note Jazz Club, Poznań

Freygish Orchestra | koncert muzyki klezmerskiej i pieśni jidysz

Freygish Orchestra | koncert muzyki klezmerskiej i pieśni jidysz

Niedziela, 26.01, godz: 19:00 Centrum Kultury Dwór Artusa, Toruń

Kindness w Warszawie

Kindness - 26.01.2020 - NIEBO, Warszawa

Niedziela, 26.01, godz: 19:00 NIEBO, Warszawa

Niedzielny Chillout / Wszystkie Wina -10% / Lalka

Niedzielny Chillout / Wszystkie Wina -10% / Lalka

Niedziela, 26.01, godz: 16:00 Lalka, Poznań

Jazz Session #77 | Maciej Sadowski Kwadrat 'Jazz dla Zwierząt'

Jazz Session #77 | Maciej Sadowski Kwadrat 'Jazz dla Zwierząt'

Niedziela, 26.01, godz: 20:00 BARdzo Bardzo, Warszawa

ck zamek

JazZamek #28 LLovage Olo Walicki i Jacek Prościński w CK Zamek

Niedziela, 26.01, godz: 19:00 Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, Poznań

Po mistrzowsku / Hagen Quartet / Ludwig van Beethoven

Po mistrzowsku / Hagen Quartet / Ludwig van Beethoven

Niedziela, 26.01, godz: 19:30 NOSPR, Katowice

Dawid Podsiadło Leśna Muzyka - trasa koncertowa

Dawid Podsiadło - Leśna muzyka - Katowice

Niedziela, 26.01, godz: 19:00 NOSPR, Katowice

u bazyla

Grzegorz Kupczyk akustycznie

Niedziela, 26.01, godz: 18:00 Klub u Bazyla, Poznań

Dawid Kwiatkowski Trasa

DK 13 TOUR: Olsztyn

Niedziela, 26.01, godz: 15:30 Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie, Olsztyn

Deuter // Pogłos/Warszawa 26/01/2020

Deuter // Pogłos/Warszawa 26/01/2020

Niedziela, 26.01, godz: 19:30 Pogłos, Warszawa

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz Toruń - Żyć się chce

Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz Toruń - Żyć się chce

Niedziela, 26.01, godz: 18:00 Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki, Toruń

Planszówki w Localu na Mokotowie

Planszówki w Localu na Mokotowie

Niedziela, 26.01, godz: 18:00 LOCAL na Mokotowie, Warszawa

Świat dinozaurów w Galerii Malta

Świat dinozaurów w Galerii Malta

Niedziela, 26.01, godz: 10:00 Galeria MALTA, Poznań

Fabryka Iluzji w Galerii Malta

Fabryka Iluzji w Galerii Malta

Niedziela, 26.01, godz: 10:00 Galeria MALTA, Poznań

próba cafe

Filmowy Pub Quiz - Horrory | Kino w Eterze w Próbie

Niedziela, 26.01, godz: 18:00 Próba Cafe, Lublin

Ferie Zimowe 2020 w MCK

Ferie Zimowe 2020 w MCK

Niedziela, 26.01, godz: 10:00 Miejskie Centrum Kultury Im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna

Songwriting z Arkiem Kłusowskim

Songwriting z Arkiem Kłusowskim

Niedziela, 26.01, godz: 13:00 Akademia Wokalna Sound of Voice, Kraków

Smolne Plakaty / wystawa ulotna

Smolne Plakaty / wystawa ulotna

Niedziela, 26.01, godz: 16:00 Smolna, Warszawa

Wystawa poplenerowa "Kazimierza Wielka 2019"

Wystawa poplenerowa "Kazimierza Wielka 2019"

Niedziela, 26.01, godz: 17:00 Miejskie Centrum Kultury Im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna

Wernisaż wystawy Rzeźby Dawid "Devis" Szlufik

Wernisaż wystawy Rzeźby Dawid "Devis" Szlufik

Niedziela, 26.01, godz: 17:00 Miejskie Centrum Kultury Im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna

Kortez Przedpremierowo

Kortez Przedpremierowo / Grudziądz

Niedziela, 26.01, godz: 20:00 Centrum Kultury Teatr, Grudziądz

Paweł Izdebski Progresja Warszawa Koncert Premierowy strach

Paweł Izdebski / Progresja Warszawa / Koncert Premierowy strach

Niedziela, 26.01, godz: 19:00 Progresja, Warszawa

Artyści Estrady: Piotr Bałtroczyk

Artyści Estrady: Piotr Bałtroczyk

Niedziela, 26.01, godz: 17:00 Filharmonia Lubelska im. Henryka Wieniawskiego, Lublin

Michał Kempa -"Moja walka" - one man show / Bydgoszcz

Michał Kempa -"Moja walka" - one man show / Bydgoszcz

Niedziela, 26.01, godz: 20:30 Eljazz, Bydgoszcz

Poniedziałek 27 stycznia

centrum kultury w lublinie

Wszystko dla mojej matki

Poniedziałek, 27.01, godz: 19:00 Centrum Kultury w Lublinie, Lublin

Oficer i szpieg

Oficer i szpieg

Poniedziałek, 27.01, godz: 19:00 Kino Studenckie "Niebieski Kocyk", Toruń

Oficer i szpieg

Oficer i szpieg

Poniedziałek, 27.01, godz: 19:00 Kino Studenckie "Niebieski Kocyk", Toruń

KAYAH / Lakatos / Sawars / Tanga, Czardasze i Muzyka Świata

KAYAH / Lakatos / Sawars / Tanga, Czardasze i Muzyka Świata

Poniedziałek, 27.01, godz: 19:00 MTP Sala Ziemi, Poznań

scena na piętrze

Recital Joanny Kołaczkowskiej //27.01 g 17.00 // Estrada Poznań

Poniedziałek, 27.01, godz: 17:00 Scena na Piętrze, Poznań

scena na piętrze

Recital Joanny Kołaczkowskiej //27.01 g 20.00 // Estrada Poznań

Poniedziałek, 27.01, godz: 20:00 Scena na Piętrze, Poznań

Andrzej Sikorowski - 70 lecie, koncert z zespołem, Wrocław

Andrzej Sikorowski - 70 lecie, koncert z zespołem, Wrocław

Poniedziałek, 27.01, godz: 19:00 Narodowe Forum Muzyki, Wrocław

Crywank + Zwidy /27.01/ Pogłos

Crywank + Zwidy /27.01/ Pogłos

Poniedziałek, 27.01, godz: 20:00 Pogłos, Warszawa

Dawid Podsiadło Leśna Muzyka - trasa koncertowa

Dawid Podsiadło - Leśna muzyka - Katowice

Poniedziałek, 27.01, godz: 19:00 NOSPR, Katowice

AliA / 27 I / Warszawa

AliA / 27 I / Warszawa

Poniedziałek, 27.01, godz: 19:00 Klub Proxima, Warszawa

Szczecińskie Wierszogranie - Hard Times

Szczecińskie Wierszogranie - Hard Times

Poniedziałek, 27.01, godz: 19:00 13 muz, Szczecin

Świat dinozaurów w Galerii Malta

Świat dinozaurów w Galerii Malta

Poniedziałek, 27.01, godz: 10:00 Galeria MALTA, Poznań

Fabryka Iluzji w Galerii Malta

Fabryka Iluzji w Galerii Malta

Poniedziałek, 27.01, godz: 10:00 Galeria MALTA, Poznań

Premiera książki o Hybrydach

Premiera książki o Hybrydach

Poniedziałek, 27.01, godz: 18:00 Hybrydy, Warszawa

Szczecin Bezpieczny Maluch

Szczecin Bezpieczny Maluch

Poniedziałek, 27.01, godz: 17:00 Netto Arena, Szczecin

Ferie Zimowe 2020 w MCK

Ferie Zimowe 2020 w MCK

Poniedziałek, 27.01, godz: 10:00 Miejskie Centrum Kultury Im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna

Wystawa poplenerowa "Kazimierza Wielka 2019"

Wystawa poplenerowa "Kazimierza Wielka 2019"

Poniedziałek, 27.01, godz: 17:00 Miejskie Centrum Kultury Im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna

Wernisaż wystawy Rzeźby Dawid "Devis" Szlufik

Wernisaż wystawy Rzeźby Dawid "Devis" Szlufik

Poniedziałek, 27.01, godz: 17:00 Miejskie Centrum Kultury Im. Leopolda Staffa, Skarżysko-Kamienna

Kortez Przedpremierowo

Kortez Przedpremierowo / Gdynia

Poniedziałek, 27.01, godz: 20:00 Teatr Muzyczny Gdynia, Gdynia

Znamy się z Luzztro #4

Znamy się z Luzztro #4

Poniedziałek, 27.01, godz: 23:00 Luzztro, Warszawa

Bang2 - Szczecin

Bang2 - Szczecin

Poniedziałek, 27.01, godz: 19:30 Netto Arena, Szczecin

Karol Kopiec & Tomasz Nowaczyk - Katowice

Karol Kopiec & Tomasz Nowaczyk - Katowice

Poniedziałek, 27.01, godz: 19:30 Jazz Club Hipnoza, Katowice

Ładuję...
1 2 3 45