Piątek18 stycznia

Malik Montana – Koncert Premierowy 022!

ISKRA Pole Mokotowskie, Warszawa | Piątek, godz: 20:00

Dreamland Film dokumentalny o Macieju Berbece

Muzeum II Wojny Światowej, Gdańsk
Piątek, godz: 19:30

Słoń – Rzeszów

Klub Vinyl, Rzeszów
Piątek, godz: 20:00

Draconian

Progresja, Warszawa
Piątek, godz: 19:00

Varius Manx i Kasia Stankiewicz

Klub Wytwórnia, Łódź
Piątek, godz: 19:00

Sobota19 stycznia

Słoń – Radom

Klub Strefa G2, Radom | Sobota, godz: 20:00

Wilki Akustycznie

Progresja, Warszawa
Sobota, godz: 20:00

Alex Vargas

BARdzo Bardzo, Warszawa
Sobota, godz: 19:00

Wilki Akustycznie

Progresja, Warszawa
Sobota, godz: 20:00

KAISERDISCO

Sfinks700, Sopot
Sobota, godz: 23:00

Lady Pank – Trasa koncertowa LP1

Centrum Spotkania Kultur, Lublin
Sobota, godz: 19:00

Niedziela20 stycznia

Dżem

Klub Wytwórnia, Łódź | Niedziela, godz: 18:00

Poniedziałek21 stycznia

Wtorek22 stycznia

Yungblud – 21st Century Liability’ tour

Klub Hydrozagadka, Warszawa
Wtorek, godz: 20:00

Don Broco

Klub Proxima, Warszawa
Wtorek, godz: 20:00

Osiecka Jazzowo: Krzysztof Żesławski Quartet & Natalia Lubrano

Klub Muzyczny Stary Klasztor, Wrocław
Wtorek, godz: 20:00

Środa23 stycznia

Alex Vargas

Klub Zaścianek, Kraków
Środa, godz: 19:00

Patrick The Pan – Trzy.zero

Stara Piwnica, Wrocław
Środa, godz: 20:00

Alex Vargas

Klub Zaścianek, Kraków
Środa, godz: 20:00

Kazik & Kwartet Proforma

Stary Maneż, Gdańsk
Środa, godz: 20:00

Czwartek24 stycznia

Piątek25 stycznia

Tom Odell – Kraków

Tauron Arena Kraków, Kraków | Piątek, godz: 20:00

Tom Odell – Kraków

Tauron Arena Kraków, Kraków
Piątek, godz: 20:00

DR MISIO

CK Wiatrak, Zabrze
Piątek, godz: 20:00

Sobota26 stycznia

Tom Odell – Warszawa

Torwar, Warszawa | Sobota, godz: 20:00

Quebonafide

Club Magic, Krzanowice | Sobota, godz: 20:00

SARIUS | Tarnów

Multi Club139, Tarnów | Sobota, godz: 18:30

Żabson – koncert premierowy Trapollo

Klub u Bazyla, Poznań | Sobota, godz: 20:00

Tom Odell – Warszawa

Torwar, Warszawa
Sobota, godz: 20:00

Deep Noir „The Art of Sensuality

Piekło nad Niebem, Warszawa
Sobota, godz: 21:30

KRZYSZTOF KRAWCZYK Jubileusz 55 lat

Centrum Kongresowo-Dydaktyczne UMP, Poznań
Sobota, godz: 19:00

U.K.SUBS + GA- GA ZIELONE ŻABKI + TZN XENNA

Klub Muzyczny Stary Klasztor, Wrocław
Sobota, godz: 20:00

ROCKOWA ATMASFERA PATRYCJA MARKOWSKA

Tauron Arena Kraków, Kraków
Sobota, godz: 19:00

Stand-up Show 2019 – The best of

Hala Arena, Poznań
Sobota, godz: 19:30

SHDW & Obscure Shape

Sfinks700, Sopot
Sobota, godz: 22:00

Niedziela27 stycznia

Stand-up Show 2019 – The best of

Hala MOSiR, Zielona Góra
Niedziela, godz: 19:30

Poniedziałek28 stycznia

Wtorek29 stycznia

Stand-up Show 2019 – The best of

Hala Orbita, Wrocław
Wtorek, godz: 19:30

Środa30 stycznia

Paul Kalkbrenner – Parts of Life – Wrocław

Centrum Koncertowe A2, Wrocław | Środa, godz: 19:00

LIGHTNING BOLT

Pogłos, Warszawa
Środa, godz: 20:00

Stand-up Show 2019 – The best of

Hala Orbita, Wrocław
Środa, godz: 19:30

Czwartek31 stycznia

Flogging Molly

Stodoła, Warszawa
Czwartek, godz: 20:00

Skrzypek na dachu

Klub Dowództwa Garnizonu, Warszawa
Czwartek, godz: 18:00

Waglewski Fisz Emade

Stary Maneż, Gdańsk
Czwartek, godz: 20:00

Stand-up Show 2019 – The best of

Atlas Arena, Łódź
Czwartek, godz: 19:30