II edycja 120 Rap Fest już niedługo. Mocny line-up domówki u O.S.T.R.


03 kwietnia 2024

Obserwuj nas na instagramie:

Impreza odbędzie się 20 kwietnia 2024 r. w łódzkiej Atlas Arenie. Na 120 Rap Fest zagrają legendy polskiej sceny hip-hopowej.

Kiedy rap był po prostu rapem

Klasyczny polski hip-hop na żywo i to zebrany w jednym miejscu. Powrót do czasu, kiedy rap był po prostu rapem. Brzmi to jak gratka dla każdego fana gatunku. I taka okazja wydarzy się już wkrótce w Łodzi, gdzie 20 kwietnia kilkanaście tysięcy miłośników rapu będzie miało (już po raz drugi!) okazję uczestniczyć w 120 Rap Fest.

Mocny skład na 120 Rap Fest

Podczas imprezy organizowanej przez legendę łódzkiej sceny, O.S.T.R., pojawią się mocne nazwiska, które zapewnią powrót do klasycznych brzmień, nierzadko sięgających lat 90. W łódzkiej Atlas Arenie, oprócz samego gospodarza, zagrają Molesta, Eldo, Peja/Slums Attack, JWPBC, Polska Wersja, Kasta Skład, Donguralesko, Pokahontaz, Sarius i Asster. Imprezę poprowadzi natomiast CNE.

12 Rap Fest

Prawdziwe święto hip-hopu

120 Rap Fest to jedyny planowany na 2024 r. koncert O.S.T.R w Łodzi, dlatego dokłada wszelkich starań, by był on pod każdym względem wyjątkowy, aby było to prawdziwe święto hip-hopu i zarazem impreza, na której każdy uczestnik poczuje się jak w domu

„120 Rap Fest to największa rapowa domówka w tym kraju. W kwietniu 2024 r. powtarzamy ten manewr, organizując imprezę dla fanów prawdziwego hip-hopu. Jaram się i zapraszam wszystkich do mojej kochanej Łodzi. Jedna miłość!” – komentuje O.S.T.R., który właśnie w wydał nową płytę „Poczekaj, sprawdzę w telefonie” w trio z Młodym Olisadebe x LUCK7.

Kup bilet na II edycję 120 Rap Fest!

Przypomnijmy – II edycja 120 Rap Fest odbędzie się w sobotę, 20 kwietnia w Atlas Arenie w Łodzi. Więcej szczegółów na stronie imprezy, a bilety na to wydarzenie znajdziecie na Biletomat.pl!

Impreza odbędzie się 20 kwietnia 2024 r. w łódzkiej Atlas Arenie. Na 120 Rap Fest zagrają legendy polskiej sceny hip-hopowej. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Kiedy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →