Znajdź festiwal dla siebie dzięki największej mapie polskich festiwali


26 czerwca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

W naszym największym przewodniku festiwalowym w Polsce znajdziesz wydarzenia z każdego zakątka Polski.

Dziesiątki festiwali i jedna mapa

Gwiazdy polskiej muzyki na Męskim Graniu w Żywcu. A może jednak w Warszawie? Top światowej alternatywy na katowickim OFF Festivalu i najwięksi obecnie artyści mainstreamu na gdyńskim Open’erze. A może kultowe wydarzenia pokroju Jarocina czy Pol’and’Rocka? Nie zapominajmy o imprezach hip-hopowych, jak Rap Stacja Festiwal w Sławie, Lech Polish Hip-Hop Festival w Płocku czy Mazury Hip-Hop Festival w Giżycku. Wszystkie te wydarzenia łączy jedno – znajdziecie je na TEJ festiwalowej mapie.

Każdy znajdzie coś dla siebie

Dzięki narzędziu, które stworzyła ekipa Biletomat.pl we współpracy z redakcjami Rytmy.pl, Muno.pl i ftb.pl, z łatwością znajdziecie wydarzenia z każdego zakątka Polski. Obojętnie czy spędzacie lato nad morzem, w górach, w lesie czy w mieście – na mapie są wszystkie letnie festiwale w naszym kraju, które mogą zainteresować zarówno rodzimą publiczność, jak i miłośników muzyki z całego świata. Od elektroniki i techno, po hip hop, alternatywę i pop. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Zapraszamy do odkrywania największej mapy polskich festiwali. Łatwość nawigacji, bogactwo wydarzeń i linki do konkretnych wydarzeń ułatwiają wybór, a często zdobycie wejściówek na imprezy. Tym bardziej, że bilety na wybrane letnie festiwale znajdziesz w bileterii Biletomat.pl.

FESTIWALE 2023
NAJWIĘKSZA MAPA FESTIWALI W POLSCE:

Mapa polskich festiwali

W naszym największym przewodniku festiwalowym w Polsce znajdziesz wydarzenia z każdego zakątka Polski. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Dziesiątki festiwali i jedna mapa Gwiazdy polskiej muzyki na […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →