O nas

Rytmy.pl. Muzyka. Ulica. Popkultura.

Dzielimy się tym, co w popkulturze jest dla nas ważne. Rytmy.pl to w ogromnej mierze muzyka, choć równie chętnie piszemy o filmach i serialach. Obserwujemy też trendy i przyglądamy się zjawiskom, o których zaraz będzie głośno. Znajdziesz u nas newsy, wywiady, komentarze i opinie. Obserwuj Rytmy.pl i poznaj naszą perspektywę!

Śledź nas na Facebooku i Insta

Chcesz się z nami skontaktować?
Napisz na redakcja@rytmy.pl

Autorzy:

Zdzisław Furgał
Dziennikarz, redaktor prowadzący portal Rytmy.pl i wielki fan popkultury. Pracował m.in. w Wirtualnej Polsce, Aktivist i naEKRANIE.pl. Pisał też dla HIRO czy Vice Magazine. Współtworzył portal Papaya.Rocks. Choć wygląda młodo, to pamięta czasy bez Internetu.

Ania Lalka
Wcześniej niemal dwa lata pracowała w redakcji Ofeminin. Pisała o prawach kobiet, sprawach społecznych, seksualności, często odnosząc się do mediów społecznościowych i popkultury. Przed Ofe można było ją usłyszeć we wrocławskim Radiu LUZ, gdzie zarządzała redakcją kulturalną i prowadziła audycje muzyczne. W duszy gra jej głównie art pop, polska muzyka niezależna i r&b. Lubi sztukę kampową, ironiczność, sentymenty oraz minitrendy.

Jakub Wojakowicz
Absolwent dziennikarstwa na Uniwersytecie Papieskim w Krakowie. Związany z hip hopem od blisko dekady, co, tak jak swoje sympatie piłkarskie, określa mianem syndromu sztokholmskiego. Związany bardzo mocno ze społecznością grupy i portalu Sajko. W wolnych chwilach ogląda filmy, mecze Premier League, gra na konsoli i zwiedza krakowskie bary z karaoke.

Hubert Grupa
Dziennikarz muzyczny, redaktor w redakcjach Muno.pl i FTB.pl, wraz z Łukaszem Kowalką współtworzący duet Duszne Granie oraz cykl videopodcastów Munocast. Członek kolektywu didżejskiego Être, rezydent poznańskich klubów. Z jednej strony miłośnik pełnego słońca house’u i porywającego do tańca disco, z drugiej wierny fan indie spod znaku The Antlers, The National i Kings of Convenience.

Współpracują z nami:

Bartosz Czartoryski, Mateusz Demski, Rafał Krause, Dariusz Kuźma, Paweł Mączewski, Jonasz Tołopiło

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →