O nas

rytmyfb

Rytmy.pl. Muzyka. Ulica. Popkultura.

Śledzimy miejskie akcje, łapiemy niezłe zajawki i dzielimy się dobrą muzyką. Chcesz wiedzieć, co ciekawego dzieje się w mieście, w necie i w świecie? Jara Cię street art, urban lifestyle i dobre dźwięki z najróżniejszych gatunków – od hip hopu, poprzez porządny mainstream, aż po ciekawą alternatywę?

Wpadaj na RYTMY.PL!

U nas złapiesz najświeższe info o nowych miejskich i muzycznych akcjach, atrakcjach i rekreacjach. Czytaj ciekawe recenzje i newsy, łap wlotki na koncerty i imprezy, oglądaj relacje z festiwali, komentuj i szeruj (bo nie boimy się krytyki) i… baw się z nami w RYTMACH miasta.

Śledź nas na Facebooku i Insta

Chcesz się z nami skontaktować?
Napisz na redakcja@rytmy.pl

Autorzy

Hubert Grupa
Dziennikarz muzyczny, redaktor i content manager w redakcjach Muno.pl i Rytmy.pl, wraz z Łukaszem Kowalką współtworzący duet Duszne Granie oraz cykl videopodcastów Munocast. Członek kolektywu didżejskiego Être, rezydent poznańskich klubów. Z jednej strony miłośnik pełnego słońca house’u i porywającego do tańca disco, z drugiej wierny fan indie spod znaku The Antlers, The National i Kings of Convenience.

Krzysztof Nowak
Redaktor prowadzący działu rapowego portalu Rytmy.pl. W przeszłości dziennikarz muzyczny newonce.net oraz redaktor prasowy polskich edycji magazynów dla mężczyzn: Playboy, Esquire i CKM. Współprowadzący podcast Rap Backstage na kanale IDĘWTANGO, gdzie razem z Marcinem Flintem porusza tematy polskiej rap sceny od kuchni. Przebył długą drogę z lubelskiej ziemi na stołeczny grunt. Czyta za mało prozy, bo reportaży nigdy za wiele.

Karolina Fiałkowska
Z redakcją Rytmy.pl związana od 2019 roku. Tu stawiała pierwsze kroki w pracy w portalu muzyczno-lifestylowym. Zaczynała od pisania zajawek koncertowych i newsów na dosłownie każdy temat. Obecnie, jako redaktor prowadząca dział Lifestyle, skupia się głównie na kwestiach związanych z kulturą i ekologią. Wolny czas dzieli między zabawą z kotem, spotkaniami z przyjaciółmi i maratonami na Netflixie.

Weronika Szymańska
Jako dziecko była przekonana, że w przyszłości będzie gwiazdą estrady. Niestety, rozwój jej muzycznych talentów zatrzymał się na etapie przedszkola, ale nigdy nie przestała pielęgnować w sobie tej pasji. Szybko odnalazła swoje miejsce pod sceną, a od kilku lat muzyczne ambicje rozwija pisząc i mówiąc o muzyce. Chciałaby napisać, co jeszcze lubi, ale w zasadzie muzyka wypełnia 95% jej życia. Nawet, gdy spoglądając w gwiazdy, je pierogi z keczupem, popijane jagerkiem z redbullem – w tle zawsze coś gra. Pierogi ruskie, wiadomo!

Maja Kozłowska
Dziennikarstwo muzyczne zaczęło się dla niej od pasji do muzyki i lekkiego pióra. Najpierw chodziła na koncerty, dziś może o nich pisać. Nadal ma z tego taką samą frajdę, jak wtedy, gdy było to wyłącznie rozrywką. Lubi ramen i wegańskie sushi, a ostatnio zrobiono z niej zodiakarę.

Daniel Łojko
Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jego gust muzyczny ukształtowało „GTA San Andreas” i gry sportowe, ale słucha wszystkiego, co wpadnie mu w ucho. Miłośnik „Gwiezdnych wojen”, „Władcy pierścieni” i utworu „Na jednej z dzikich plaż”. Lubi dobrze zjeść i pojeździć na rowerze, chociaż bardziej z niego rowerzysta, niż kolarz.

Karolina Błońska
Studentka zarządzania kulturą i mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim, a pomiędzy zajęciami dziennikarka. Z Rytmami związana od września 2021. Wcześniej pisała dla portali takich jak Followrap i Strona B. Marzy o pracy w wytwórni muzycznej, ale póki co, spełnia się jako osoba pisząca. Najbliższy jej sercu jest rap, ale nie stroni także od pisania o R&B.

Igor Wiśniewski
Student dziennikarstwa na Uniwersytecie Łódzkim. W ostatnich latach pełnił funkcję redaktora na Rapdumie, w hip-hop.pl oraz w Popkillerze. Były szef Redakcji Informacji Studenckiego Radia „ŻAK” Politechniki Łódzkiej, gdzie nauczył się więcej niż na studiach. Między słuchaniem muzyki a graniem na konsoli, stara się nadrabiać książkowe zaległości. Z marnym skutkiem.

Jakub Wojakowicz
Absolwent dziennikarstwa na Uniwersytecie Papieskim w Krakowie. Związany z hip hopem od blisko dekady, co, tak jak swoje sympatie piłkarskie, określa mianem syndromu sztokholmskiego. Związany bardzo mocno ze społecznością grupy i portalu Sajko. W wolnych chwilach ogląda filmy, mecze Premier League, gra na konsoli i zwiedza krakowskie bary z karaoke.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →