O nas

rytmyfb

Rytmy.pl. Muzyka. Ulica. Popkultura.

Śledzimy miejskie akcje, łapiemy niezłe zajawki i dzielimy się dobrą muzyką. Chcesz wiedzieć, co ciekawego dzieje się w mieście, w necie i w świecie? Jara Cię street art, urban lifestyle i dobre dźwięki z najróżniejszych gatunków – od hip hopu, poprzez porządny mainstream, aż po ciekawą alternatywę?

Wpadaj na RYTMY.PL!

U nas złapiesz najświeższe info o nowych miejskich i muzycznych akcjach, atrakcjach i rekreacjach. Czytaj ciekawe recenzje i newsy, łap wlotki na koncerty i imprezy, oglądaj relacje z festiwali, komentuj i szeruj (bo nie boimy się krytyki) i… baw się z nami w RYTMACH miasta.

Śledź nas na Facebooku i Insta

Chcesz się z nami skontaktować?
Napisz na redakcja@rytmy.pl

 

Autorzy

Anna Szudek
Z zawodu tłumaczka, z zamiłowania osoba pisząca o muzyce. Publikowała m.in. na portalach Screenagers i Dwutygodnik.com oraz w Noise Magazine. W wolnych chwilach najchętniej ogląda francuską Nową Falę. Najbardziej lubi piosenki ładne i dziwne.

Jacek Baliński
Student zarządzania w SGH, absolwentów studiów licencjackich na kierunku socjologia na UW. Wydawca The Fr8 Magazine. Współpracował lub współpracuje dziennikarsko z takimi tytułami jak: Aktivist, HIRO, Noisey Polska, Rytmy.pl, Street Mag czy T-Mobile Music. Pracuje nad dwoma projektami wydawniczymi, które ukażą się w 2017 roku.

Jacek Marczuk
Absolwent PR-u i zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. Publikował m.in. w serwisach Porcys, Red Bull Muzyka, Enter the Room oraz Gazecie Magnetofonowej. Lubi Premier League, meksykańską kuchnię, w muzyce szuka wrażeń estetycznych i dobrych melodii, natomiast w kinie stawia raczej na sprawne rzemiosło niż artyzm.

Koka Skowrońska
Za dnia pisze i wymyśla, bo jest copywriterem, a nocą po prostu śpi, bo nie umie imprezować. Kiedy nie ironizuje… to dla odmiany autoironizuje. Mieszka na Instagramie. Wystarczy wpisać tam #KOKAKOLOR i już wiadomo na punkcie czego ma „fizia”. Kompozycje, kształty, kolory. To jest to. Lubi też Bitelsów, komiksy, stepowanie i dobre typo.

Krzysztof Nowak
Dziennikarz muzyczny. Kiedyś głównie w T-Mobile Music i Popkillerze, obecnie redaktor naczelny projektów wydawniczych marki DIAMANTE WEAR, a także współpracownik Interii, Noisey i i-D oraz magazynów: Aktivist, HIRO i VAIB. W wolnych chwilach przeczesuje Bandcampa i namiętnie pochłania reportaże.

Magdalena Zawadzka
Dziennikarka mody, stylistka, autorka bloga kroljestnagi.com. Miłośniczka stylu boho, rękodzieła, mody zrównoważonej i przedmiotów z historią. O polskich projektantach wie wszystko. Ma totalnego bzika na punkcie zwierząt – szczególnie psów i koni. Jeśli nie ma jej na pokazie mody, to znaczy, że siedzi w stajni. Albo robi na drutach.

Marcin Małecki
Miłośnik post-punku, shoegaze’u i innych brudnych gitar. Ma na swoim koncie współpracę z portalami Screenagers oraz Omłot, oprócz tego opowiada o muzyce na antenie Radia Meteor. Sam gra i śpiewa w kilku zespołach.

Paweł Waliński
Z zawodu dziennikarz i felietonista. Z zamiłowania troll. Albo odwrotnie. Były prowadzący magazynu Fakty Białystok. Stale współpracuje z Interią.pl, Noisey Polska, Rytmy.pl. Pisywał do Noise Magazine, HIRO, Polska the Times, T-Mobile Music, o2 i w wiele innych miejsc. W młodości chciał zostać Simonem LeBon. Uważa, że sowy nie są tym, czym się wydają.

Paulina Steklińska
Ukończyła historię sztuki oraz media interaktywne i widowiska na UAM w Poznaniu. Pracuje w marketingu, pasjonuje się memami z psami i sztuką feministyczną.

Piotr Dobry
Popularyzator kultury, współautor książki „Kino afroamerykańskie. Twórcy, dzieła, zjawiska”, scenarzysta stripów komiksowych „Piesklak”, były redaktor naczelny magazynów HIRO i Blek. Stale współpracuje z Esensją, Kinem, Noisey Polska, Rytmy.pl. Pisywał do Klanu, Ślizgu, Cinemy, Stopklatki, Wprost, City Magazine, T-Mobile Music i w wiele innych miejsc.

Tomasz Skowyra
Związany z serwisem Porcys. Pisze o muzyce, filmie i o tym, co go ciekawi. Popularyzator popu z Japonii i Korei.

Tomek Skórzyński
Z zamiłowania muzyk, z zawodu marketingowiec. W muzyce nie uznaje pojęcia gulity pleasure, a o niej samej może rozmawiać godzinami. Miłośnik Gwiezdnych Wojen, piłki nożnej i zjawisk kulturowych. Trochę geek, a trochę nie.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →