O nas

rytmyfb

Rytmy.pl. Muzyka. Ulica. Popkultura.

Śledzimy miejskie akcje, łapiemy niezłe zajawki i dzielimy się dobrą muzyką. Chcesz wiedzieć, co ciekawego dzieje się w mieście, w necie i w świecie? Jara Cię street art, urban lifestyle i dobre dźwięki z najróżniejszych gatunków – od hip hopu, poprzez porządny mainstream, aż po ciekawą alternatywę?

Wpadaj na RYTMY.PL!

U nas złapiesz najświeższe info o nowych miejskich i muzycznych akcjach, atrakcjach i rekreacjach. Czytaj ciekawe recenzje i newsy, łap wlotki na koncerty i imprezy, oglądaj relacje z festiwali, komentuj i szeruj (bo nie boimy się krytyki) i… baw się z nami w RYTMACH miasta.

Śledź nas na Facebooku i Insta

Chcesz się z nami skontaktować?
Napisz na redakcja@rytmy.pl

Autorzy

Hubert Grupa
Dziennikarz muzyczny, redaktor i content manager w redakcjach Muno.pl i Rytmy.pl, wraz z Łukaszem Kowalką współtworzący duet Duszne Granie oraz cykl videopodcastów Munocast. Członek kolektywu didżejskiego Être, rezydent poznańskich klubów. Z jednej strony miłośnik pełnego słońca house’u i porywającego do tańca disco, z drugiej wierny fan indie spod znaku The Antlers, The National i Kings of Convenience.

Krzysztof Nowak
Redaktor prowadzący działu rapowego portalu Rytmy.pl. W przeszłości dziennikarz muzyczny newonce.net oraz redaktor prasowy polskich edycji magazynów dla mężczyzn: Playboy, Esquire i CKM. Współprowadzący podcast Rap Backstage na kanale IDĘWTANGO, gdzie razem z Marcinem Flintem porusza tematy polskiej rap sceny od kuchni. Przebył długą drogę z lubelskiej ziemi na stołeczny grunt. Czyta za mało prozy, bo reportaży nigdy za wiele.

Karolina Fiałkowska
Z redakcją Rytmy.pl związana od 2019 roku. Tu stawiała pierwsze kroki w pracy w portalu muzyczno-lifestylowym. Zaczynała od pisania zajawek koncertowych i newsów na dosłownie każdy temat. Obecnie, jako redaktor prowadząca dział Lifestyle, skupia się głównie na kwestiach związanych z kulturą i ekologią. Wolny czas dzieli między zabawą z kotem, spotkaniami z przyjaciółmi i maratonami na Netflixie.

Maja Kozłowska
Dziennikarstwo muzyczne zaczęło się dla niej od pasji do muzyki i lekkiego pióra. Najpierw chodziła na koncerty, dziś może o nich pisać. Nadal ma z tego taką samą frajdę, jak wtedy, gdy było to wyłącznie rozrywką. Lubi ramen i wegańskie sushi, a ostatnio zrobiono z niej zodiakarę.

Daniel Łojko
Studiuje dziennikarstwo i komunikację społeczną na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jego gust muzyczny ukształtowało „GTA San Andreas” i gry sportowe, ale słucha wszystkiego, co wpadnie mu w ucho. Miłośnik „Gwiezdnych wojen”, „Władcy pierścieni” i utworu „Na jednej z dzikich plaż”. Lubi dobrze zjeść i pojeździć na rowerze, chociaż bardziej z niego rowerzysta, niż kolarz.

Karolina Błońska
Studentka zarządzania kulturą i mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim, a pomiędzy zajęciami dziennikarka. Z Rytmami związana od września 2021. Wcześniej pisała dla portali takich jak Followrap i Strona B. Marzy o pracy w wytwórni muzycznej, ale póki co, spełnia się jako osoba pisząca. Najbliższy jej sercu jest rap, ale nie stroni także od pisania o R&B.

Igor Wiśniewski
Student dziennikarstwa na Uniwersytecie Łódzkim. W ostatnich latach pełnił funkcję redaktora na Rapdumie, w hip-hop.pl oraz w Popkillerze. Były szef Redakcji Informacji Studenckiego Radia „ŻAK” Politechniki Łódzkiej, gdzie nauczył się więcej niż na studiach. Między słuchaniem muzyki a graniem na konsoli, stara się nadrabiać książkowe zaległości. Z marnym skutkiem.

Jakub Wojakowicz
Absolwent dziennikarstwa na Uniwersytecie Papieskim w Krakowie. Związany z hip hopem od blisko dekady, co, tak jak swoje sympatie piłkarskie, określa mianem syndromu sztokholmskiego. Związany bardzo mocno ze społecznością grupy i portalu Sajko. W wolnych chwilach ogląda filmy, mecze Premier League, gra na konsoli i zwiedza krakowskie bary z karaoke.

Kuba Lipnicki
Za dzieciaka myślał, że swoim wokalem będzie mógł podbijać scenę za sceną. Jak się jednak okazało, los posadził go po drugiej stronie barykady, która okazała się być niemniej ciekawą. Muzyczne gusta kształtuje mu szczególnie rynek skandynawski, a także przeróżne festiwale, na których usłyszał kiedyś swoje życiowe motto: „nie narzekaj już na te polskie line-upy. Jaki kraj, taka Coachella.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →