kadr z klipu do utworu „Więcej Życia”

Kubi Producent z pierwszym singlem z płyty producenckiej


24 lutego 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Kubi Producent prezentuje pierwszy singiel ze swojej nadchodzącej płyty producenckiej. Gościnnie na Więcej Życia udzielili się Bedoes i Szpaku.

Wyczekiwany powrót

Niewielu jest istotniejszych rapowych producentów dla polskiego mainstreamu w ostatnich latach, niż Kubi Producent. W 2019 roku ukazała się jego debiutancka płyta producencka +18, która sprzedała się w ponad 30 tysiącach egzemplarzy i zdobył wyróżnienie platynowej płyty od ZPAV. Kubi zbudował swoją pozycję na scenie między innymi produkcjami na dwóch pierwszych legalnych krążkach Bedoesa, w tym Kwiat Polskiej Młodzieży, który pokrył się potrójną platyną. Producent stworzył także bity na platynowy album Dzieci Duchy Szpaka. Dziś producent zaprasza obu raperów na wspólny numer promujący jego nadchodzący, drugi album producencki. Jak sam Kubi zapowiada, Więcej Życia jest tropem dla słuchaczy dotyczącym jego krążka:

Cześć wszystkim. Po długiej przerwie od solowych rzeczy prezentuję Wam mój pierwszy singiel z płyty producenckiej. Bardzo się cieszę, że w końcu to się dzieje. Chcę aby ten singiel nakreślił Wam brzmienie i stylistykę mojej płyty, a przede wszystkim towarzyszył w dobrych i złych chwilach.

Kubi Producent – Więcej Życia ft. Bedoes 2115, Szpaku

„Straciłem totalnie moc”

Kilka dni temu Kubi podzielił się na Facebooku osobistym wyznaniem dotyczącym jego przerwy w produkcji muzyki. Jak sam przyznał, nie był zadowolony ze swoich ostatnich produkcji:

Długa przerwa była spowodowana tym, że straciłem totalnie moc i zajawę na robienie nowych rzeczy, które brzmiały dla mnie strasznie wtórnie i nie cieszyło mnie to jak na początku mojej drogi, przez co nie widziałem sensu w tym co robię.
Postanowiłem więc skończyć z formułą jednego albumu co roku i wrócić dopiero, kiedy będę z siebie zadowolony.
Przez ten czas dużo się wydarzyło, zrobiłem masę muzyki do „szuflady” dzięki czemu czuję, że kolejną płytą producencką przedstawię coś zupełnie innego niż przy poprzedniej.

Post z tablicy Kubiego Producenta

Jak jednak widać młody producent powraca, a oprócz płyty solowej zaprezentuje krążek nagrany wspólnie ze swoim bratem, Sapim Tha Kingiem.

Kubi Producent prezentuje pierwszy singiel ze swojej nadchodzącej płyty producenckiej. Gościnnie na Więcej Życia udzielili się Bedoes i Szpaku. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Wyczekiwany powrót Niewielu jest istotniejszych […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →