kadr z klipu do utworu „Moonrock” Kaza Bałagane i Szpaka

Kaz Bałagane z trzecim singlem. Na „Moonrock” usłyszymy też Szpaka


16 lutego 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Kaz Bałagane prezentuje trzeci singiel ze swojej nadchodzącej płyty B&B Warsaw. Na Moonrock gościnnie udzielił się Szpaku.

Szpaku na refrenie = murowany hit?

Kaz Bałagane zaprezentował trzeci singiel ze swojej nadchodzącej płyty B&B Warsaw. Tym razem zaprosił do współpracy Szpaka. W przypadku jego gościnnego refrenu u Kubana w utworze jak nie wrócę po północy skończyło się to ponad 2 milionami odsłuchań w serwisie YouTube w nieco ponad miesiąc. Czy w przypadku Moonrock także będziemy mówić o hicie? Jest na to duża szansa. Tym bardziej, że Moonrock to Kaz Bałagane osobisty jak prawdopodobnie nigdy. Wystarczy przytoczyć wers: „Jestem wypadkową błędów napotkanych głów”. Za bit do utworu odpowiadają Worek oraz Johnny Illstrument. Scenariusz i reżyseria klipu to dzieło Borysa Bernackiego.

Kaz Bałagane – Moonrock feat. Szpaku prod. Worek, Johnny Illstrument

B&B Warsaw dziewiątym legalnym albumem w dyskografii

Wraz z premierą klipu do pierwszego singla Jak żyć w WWA? ruszył preorder nadchodzącego albumu Kaza BałaganeB&B Warsaw. Będzie to dziewiąty legalny solowy krążek rapera, który może już pochwalić się trzema platynowymi płytami w swojej karierze.

Jak do tej pory nie poznaliśmy wielu szczegółów dotyczących B&B Warsaw. Przybliżona data premiery krążka przypada na kwiecień. Standardowy preorder będzie zawierał dodatkową EP-kę, a także brelok oraz wlepki. Z kolei do limitowanego wydania preorderu dołączany jest szlafrok z logiem Narkopop.

Okładka albumu Kaza Bałagane – B&B Warsaw

Kaz Bałagane z nowym utworem „Jak żyć w WWA?” i preorderem płyty

Kaz Bałagane prezentuje trzeci singiel ze swojej nadchodzącej płyty B&B Warsaw. Na Moonrock gościnnie udzielił się Szpaku. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Szpaku na refrenie = murowany […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →