okładka albumu „Rodzinny Biznes”

2115 potrzebowali doby, by ozłocić „Rodzinny Biznes”


15 października 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Pod koniec tego roku 2115 wydadzą Rodzinny Biznes. Grupa potrzebowała 24 godzin, by album pokrył się złotem w przedsprzedaży.

Złoty Rodzinny Biznes

W czwartek ekipa 2115 wystartowała z przedsprzedażą albumu Rodzinny Biznes, który zainicjuje działalność wytwórni założonej przez Bedoesa. Wczoraj w mediach społecznościowych raperów pojawiła się informacja świadcząca o bardzo dużym zainteresowaniu materiałem.

Zobacz: 2115 zakładają Rodzinny Biznes. Ruszył preorder debiutanckiego materiału

Pierwsze wydawnictwo 2115 Label w dobę sprzedało się w nakładzie przekraczającym piętnaście tysięcy egzemplarzy. Zgodnie z regulaminem przyznawania wyróżnień Związku Producentów Audio Video raperzy otrzymali tym samym Złotą Płytę.

Po kłopotach logistycznych premierę albumu zaplanowano na 9 grudnia. Obecnie Rodzinny Biznes promuje sześć piosenek: Więcej dymu, Bedoesiara, Bruce, Turysta, Ketchup oraz Na krańcu świata. Wydanie preorderowe, które dostępne jest w oficjalnym sklepie ekipy, będzie zawierać autografy wszystkich członków oraz wizytówkę ze specjalnym numerem telefonu. W ofercie 2115 znajdują się również bluzy oraz limitowany zestaw hoodie z bandaną.

Ten album powstawał podczas setek godzin spędzonych studio, przez wspólne przygody w Los Angeles, po pakowanie i podpisywanie własnoręcznie każdej płyty. Jednak tak naprawdę, tę płytę zaczęliśmy pisać już w 2015 roku kiedy się poznaliśmy – przez nasze wszystkie wspólne upadki, wzloty, porażki i sukcesy, aż do teraz. Miał to być najgorętszy mixtape tego lata, ale jest to znaczenie więcej – kamień milowy w historii 2115, pierwszy projekt wydany w pełni przez 2115 label – spełnienie dziecięcych marzeń każdego z nas. Dziękujemy za wsparcie i za bycie z nami podczas pisania tej historii

– mówią o płycie wydawcy.
rodzinny biznes 2115
okładka albumu Rodzinny Biznes, 2115 Label 2022

White 2115 wystąpi podczas Lublin Rap Festiwal 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

17 grudnia na terenie Targów Lublin przy ul. Dworcowej 11 odbędzie się Lublin Rap Festiwal 2022. W trakcie imprezy wystąpi czterech artystów, w tym Młody Łajcior. Oprócz członka 2115 na scenie pojawią się także Gibbs, Otsochodzi oraz nieogłoszony jeszcze artysta.

Bilety na Lublin Rap Festiwal 2022 znajdziecie na Biletomat.pl. W ofercie znajdziecie już tylko trzecią pulę wejściówek, więc lepiej pospieszcie się z zakupem!

Pod koniec tego roku 2115 wydadzą Rodzinny Biznes. Grupa potrzebowała 24 godzin, by album pokrył się złotem w przedsprzedaży. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Złoty Rodzinny Biznes W czwartek […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →