kadr z teledysku „Ketchup" 2115

2115 dziękują za sezon festiwalowy specjalnym singlem


08 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

2115 niespodziewanie wydali kolejny singiel. Utwór Ketchup to podziękowanie fanom za sezon festiwalowy.

Bedoes, White, Flexxy i Kuqe są wdzięczni za obecność na koncertach

Dziś o 15:00 w serwisach streamingowych ukazał się singiel Ketchup promujący mixtape od 2115. Autorem bitu do piosenki jest fissbass, natomiast mix i mastering wykonał Seek. W tym samym czasie na kanale ekipy pojawił się teledysk.

Zobacz: Bedoes z 2115 poddymili na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022, ale ognia nie było [relacja]

Za rejestrację ujęć odpowiadają Jan Dybus, Michał Palikot, Beniamin Jeż, Radek Oleszkowicz, operatorem drona był Konrad Welenc, a fotografem Kacper Dudziak. Całość zmontował Pat Kustoms.

Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy byli razem z nami na koncertach i wspierają nas zarówno zza sceny jak i przed nią. Wy też jesteście 2115

– czytamy w opisie klipu.

2115 – Ketchup

Mixtape od Bedoesa i reszty dopiero jesienią

Gdy w kwietniu na kanale 2115 GANG ukazał się singiel Więcej dymu, Bedoes wraz z resztą ekipy zapowiadali, że mixtape inaugurujący działalność wytwórni będzie “najgorętszym mixtapem tego lata”. Wraz z końcem wakacji autor Rewolucji Romantycznej przekazał fanom, że krążek nie ukaże się w pierwotnie założonym terminie.

Przeczytaj także: Zawodnicy 2115 podbili saloon na Dzikim Zachodzie, by nakręcić tam teledysk

Według obecnych ustaleń przedsprzedaż materiału, wraz z dropem oficjalnego merchu, ruszy dopiero w czwartek 29 września. Nie podano na razie, kiedy mixtape trafi na rynek fonograficzny, lecz można przypuszczać, że stanie się to jeszcze przed zimą. Jak na razie projekt promuje pięć singli. Oprócz dzisiejszej premiery są to: wspomniane wcześniej Więcej dymu, Turysta, Bedoesiara oraz Bruce. Łącznie wszystkie teledyski obejrzano ponad dwadzieścia milionów razy.

2115 (Blacha, White, Flexxy, Kuqe) – Turysta

2115 niespodziewanie wydali kolejny singiel. Utwór Ketchup to podziękowanie fanom za sezon festiwalowy. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Bedoes, White, Flexxy i Kuqe są wdzięczni za obecność […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →