kadr z „KOWBOJE NA ŻYWO PODCAST”

Zawodnicy 2115 podbili saloon na Dzikim Zachodzie, by nakręcić tam teledysk


14 lipca 2022

Podziel się newsem:

Ekipa 2115 opublikowała kolejny vlog ze Stanów Zjednoczonych. Raperzy wyjechali tym razem na ranczo, gdzie powstał teledysk, a Bedoes nago zaśpiewał balladę.

Bedoes i reszta 2115 jako kowboje na ranczu

Wczoraj wieczorem na kanale 2115 GANG ukazał się trzeci vlog z wyjazdu 2115 do Stanów Zjednoczonych. Tym razem Bedoes wraz z Whitem, Kuqe i Blachą odwiedzili ranczo w Kalifornii. Podczas ich pobytu nakręcono co najmniej jeden teledysk, który nie wiadomo kiedy zostanie opublikowany. Kilkunastominutowy materiał zawiera przede wszystkim wygłupy raperów. Pod koniec vloga Bedoes postanowił rozebrać się do naga i zaśpiewać wulgarną piosenkę, która od lat krąży po Internecie.

2115 – Kowboje na żywo podcast

Zobacz: 2115 Gang wyjechał do Los Angeles. Ekipa Bedoesa zaprasza za kulisy wyjazdu

O tym, że wyjazd ekipy nie jest jedynie rozrywką, dowiedzieliśmy się już we vlogach 21:15 w Los Angeles oraz Zakochali się na planie teledysku. W trakcie pobytu w Stanach raperzy nagrywali klipy oraz nowe piosenki w towarzystwie Pressy i realizatora, który współpracował z Kendrickiem Lamarem. 2115 jako label funkcjonuje dopiero od maja tego roku. Wtedy ukazał się singiel Więcej dymu, w którym zapowiedziano, że tego lata możemy spodziewać się dużej aktywności ze strony wytwórni.

2115 – Więcej dymu

Bedoes i White zagrają na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

W pierwszej połowie sierpnia, dokładnie między 11. a 13. dniem miesiąca, odbędzie się Lech Polish Hip-Hop Festival 2022. Impreza, jak zwykle, zawita na płocką Plażę nad Wisłą przy ul. Rybaki. Karnety oraz bilety jednodniowe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 znajdziecie na Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! W ofercie znalazły się również bilety na pola namiotowe w wersji standardowej lub premium.

Przez ponad dwa lata pracowaliśmy nad tym, abyście otrzymali najlepszy festiwal hip-hopowy w historii. Nie lubimy półśrodków, dlatego w tym roku czekają na Was rewolucyjne zmiany. Line-up wypchany po brzegi (kolejne ogłoszenia artystów już niedługo), nowe sceny, masa stref, dodatkowe pole namiotowe oraz liczne niespodzianki. Do zobaczenia w Płocku. Elooo!

– czytamy w opisie imprezy.

Podczas trzydniowej imprezy będziemy mieli okazję zobaczyć ponad stu artystów na żywo. Do tej pory ogłoszeni zostali:

lech polish hip-hop festival 2022
fot. materiały prasowe

Ekipa 2115 opublikowała kolejny vlog ze Stanów Zjednoczonych. Raperzy wyjechali tym razem na ranczo, gdzie powstał teledysk, a Bedoes nago zaśpiewał balladę. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię […]

Zawodnicy 2115 na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022

Biletomat.pl
129 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →