kadr z teledysku „Afterparty (to dla Was)”

White 2115 podbija OLiS. Nawet sanah nie przebiła wyniku zawodnika SBM Label


08 lipca 2022

Podziel się newsem:

Związek Producentów Audio Video opublikował najnowsze notowanie OLiS. Tym razem na szczycie zestawienia pojawił się White 2115 z albumem Pretty Boy.

Wakacje się zaczęły, White 2115 dominuje sprzedaż

Wczoraj ZPAV opublikował zestawienie sprzedaży w okresie między 24 a 30 czerwca. Początek okresu wakacyjnego zaoferował nam aż dwanaście nowości w całym notowaniu, z czego cztery z nich pojawiły się w pierwszej piątce. Na samym szczycie uplasował się White 2115 z albumem Pretty Boy, którego premiera miała miejsce właśnie 24 czerwca. Jeszcze przed ukazaniem się płyty na rynku SBM Label informował o Złotej Płycie dla White’a za sprzedaż ponad piętnastu tysięcy egzemplarzy. Na Oficjalnej Liście Sprzedaży nie widnieje jednak informacja, według której wyróżnienie miało zostać przyznane.

Zobacz: White 2115 otrzymał wyróżnienie od ZPAV, choć Pretty Boy nie miał jeszcze premiery

Wśród nowości w TOP5 znalazły się jeszcze dwie rapowe płyty. Na trzecim miejscu znalazł się Piotr Cartman z albumem CZERŃ, a tuż za nim Intruz z Owocami Grzechu. Piątą lokatę zajmuje Porcupine Tree z krążkiem Closure/Continuation. Między Whitem a Piotrem Cartmanem znalazła się sanah z Ucztą. Artystka od jedenastu tygodni pozostaje w czołówce najchętniej kupowanych płyt w Polsce. Zawodnik SBM Label w najnowszym zestawieniu pojawił się jeszcze na czterdziestym czwartym miejscu z albumem Rockstar: Do zachodu słońca i cztery pozycje niżej z Młodym księciem.

White 2115 –18

Inne nowości na OLiS. Wśród nich Dizkret i Eric Clapton

W pierwszej dziesiątce znalazła się jeszcze tylko jedna nowość, tj. Empik Collection: Perfect. Na trzynastej pozycji, tuż nad Małomiasteczkowym, widnieje kultowe już IQ Dizkreta i Praktika, wydane nakładem Junoumi Records. Kolejne nowości pojawiają się dopiero od dwudziestego pierwszego miejsca dzięki Superache Conana Graya. Tuż za nim widnieją Hity na czasie Lato 2022.

Ostatnie premiery, jakie trafiły na OLiS, to Sothis od Vadera (dwudzieste szóste miejsce), Eric Clapton z Nothing but the blues lokatę niżej, Black River z Generation Axe (trzydziesta druga pozycja) oraz Bravo Hits Lato 2022 tuż pod.

White 2115 zagra na XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Już w przyszły czwartek rozpocznie się jubileuszowa edycja Mazury Hip Hop Festiwal. Impreza zakończy się w sobotę, 16 lipca. Organizatorzy po raz kolejny zapraszają do Twierdzy Boyen przy ul. Turystycznej 1. Bilety w dalszym ciągu dostępne są na Biletomat.pl. W sprzedaży jest już ostatnia z dostępnych pul wejściówek, więc nie zwlekajcie z zakupem! Jednym z zaproszonych artystów jest właśnie White 2115 oraz współzałożyciel SBM – Białas, a także Jan-rapowanie. Oprócz zawodników stołecznego labelu podczas XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal wystąpią również m.in. Guzior, Pezet, Szpaku, RusinaYoung Leosia, Słoń, Oliwka Brazil, Gibbs czy Tede.

Mazury Hip Hop Festiwal to żelazny punkt wakacyjnych podróży każdego prawdziwego fana polskiego rapu. Najstarsza w kraju plenerowa impreza hip-hopowa, odbywająca się w samym środku lata, corocznie gromadząc w murach giżyckiej Twierdzy Boyen wielotysięczną publikę

– czytamy w opisie wydarzenia.

Związek Producentów Audio Video opublikował najnowsze notowanie OLiS. Tym razem na szczycie zestawienia pojawił się White 2115 z albumem Pretty Boy. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Wakacje się zaczęły, White 2115 dominuje […]

White 2115 na XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal

Biletomat.pl
290 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →