kadr z teledysku „Big Mommy"

Oliwka Brazil zaatakowana: “Ona chce być kokieterką, a wyszło, że jest błaznem”

Obserwuj nas na instagramie:

Podziemna raperka Paula zaczepiła autorkę Big Mommy w najnowszym singlu. Raperka twierdzi, że Oliwka Brazil jest wyłącznie wykreowaną postacią.

Rap dla tych, co nie jarają się Brazylijką

Pod koniec zeszłego tygodnia w sieci zadebiutował singiel Gucci klapki, który stworzyli w duecie Adek WWA oraz Paula. Piosence towarzyszy teledysk wykonany przez Jakuba Micha. W utworze raperka skierowała kilka wersów w kierunku Oliwki Brazil, której zarzuciła brak wiarygodności.

Zobacz: Smolasty publikuje wideo, jak 15-letnia Oliwka Brazil śpiewa jego utwór

Cały utwór utrzymany jest w równie krytycznym tonie. Zarówno Adek WWA, jak i Paula krytykują obecną scenę rapową. Oliwka Brazil to jednak jedyna osoba wymieniona bezpośrednio z pseudonimu. Protegowana Smolastego nie odniosła się na razie do linijek rzuconych przez Paulę.

Adek WWA & Paula – Gucci klapki

Oliwka Brazil odwiedzi Festiwal Juweland 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Sezon juwenaliowy rozkręca się na dobre, a już wkrótce zawita również w Słupsku. Między 3 a 5 czerwca w Parku Kultury i Wypoczynku przy ul. Słowackiego 18 odbędzie się Festiwal Juweland 2022. Impreza została podzielona według gatunków muzycznych. Pierwszego dnia wystąpią LordofonYoung MultiOliwka Brazil, Otsochodzi oraz Smolasty.

Dzień później na scenie pojawią się HappysadKrzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów oraz KULTJuweland 2022 zakończą BruklinNocny KochanekŁydka Grubasa oraz Organek. Bilety, karnety wielodniowe oraz wejściówki VIP na Festiwal Juweland 2022 znajdziecie na Biletomat.pl. Nie zwlekajcie z zakupem!

Festiwal jest międzyuczelnianym festiwalem z założeniem cyklicznej corocznej organizacji. W trakcie Festiwalu prezentowane są przedstawienia środowisk naukowych i prospołecznych rozpoznawalnych na arenie nie tylko polskiej oraz młodych ludzi. Pierwszy człon nazwy nawiązuje do juwenaliów, czyli dni kultury studenckiej. Przyrostek “land” nawiązuje do ostoi, miejsca unitarnego w stosunku do ówczesnych szeroko rozumianych problemów.

W festiwalu biorą udział artyści z całej Polski reprezentujący różne gatunki z całej Polski. Do line up’u wydarzenia zaprosiliśmy artystów o niezaprzeczalnej pozycji na arenie scenicznej, jak również tych, którzy niedawno rozpoczęli lub rozpoczynają swoją drogę artystyczną

– czytamy w opisie wydarzenia (pisownia oryginalna).

Podziemna raperka Paula zaczepiła autorkę Big Mommy w najnowszym singlu. Raperka twierdzi, że Oliwka Brazil jest wyłącznie wykreowaną postacią. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Rap dla tych, co nie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →