media społecznościowe Multiego/kadr z teledysku „Młody 2Pac" Szpaka

Szpaku zapowiedział współpracę, która wielu może zadziwić. Raper „nagrywa tracki” z Young Multim

Podziel się newsem:

Podczas ostatniego koncertu Szpaku zapowiedział nieoczekiwaną kooperację. Raper zdradził, że nagrywa piosenki z Young Multim. Relacje między twórcami nie zawsze były pozytywne.

Szpaku nagrywa tracki z Young Multim

W piątek 13 maja Szpaku w Gdańsku rozpoczął trasę koncertową promującą album Dom Dla Zmyślonych Przyjaciół Pana Mateusza, który swoją premierę miał na początku kwietnia. Jak podają polskie media hip-hopowe, przed rozpoczęciem występu DJ zagrał kilka piosenek z albumu Toxic, który Young Multi wydał w grudniu zeszłego roku.

Zobacz: Szpaku Dom Dla Zmyślonych Przyjaciół Pana Mateusza: Wielki sukces od kulis [recenzja]

To jednak nie koniec niespodzianek, które czekały na uczestników gdańskiego koncertu. Podczas wykonywania UFO Szpaku zmienił jeden wers. W linijce „Pytasz mnie czemu z Young Igim nagrywam tracki” zamienił pseudonim członka OIO na Young Multiego właśnie. Na razie nie wiadomo, kiedy hipotetyczny utwór (lub utwory) ujrzą światło dzienne.

Szpaku – UFO

Relacja Młodego Simby i Multiego nie zawsze była pozytywna

Zanim Szpaku rozpoczął własną działalność wydawniczą, jego muzyka ukazywała się sumptem BOR Records założonego przez Palucha. W 2017 roku Paluszak promował album Złota Owca, a jednym z singli była Kontrola jakości z gościnnym udziałem Młodego Simby. We wspomnianym utworze ówczesny podopieczny Palucha nawinął „Mam więcej jointów w kielni niż Young Multi dredów na łbie”, co prędko spotkało się z reakcją środowiska. Niedługo po premierze Kontroli jakości autor powyższego wersu wycofał się z zaczepki skierowanej w kierunku Multiego.

Od dłuższego czasu słuchacze podejrzewali, że pomiędzy Szpakiem a Multim relacje zostały naprawione. W okolicach wydania DDZPPM podczas jednego ze streamów drugi z wymienionych pochwalił się paczką od szefa GUGU. Znalazła się w niej bluza będąca częścią merchu promującego wydawnictwo.

Young Multi robi unboxing paczki od Szpaka

Szpaku wystąpi podczas XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Między 14 a 16 lipca odbędzie się jubileuszowa edycja Mazury Hip Hop Festiwal. Impreza odbędzie się w Giżycku w Twierdzy Boyen przy ul. Turystycznej 1. Bilety na wydarzenie kupicie na Biletomat.pl. W sprzedaży jest już ostatnia z dostępnych pul wejściówek, więc nie zwlekajcie z zakupem! Organizatorzy ogłosili już większość nazwisk, pośród których znaleźli się przedstawiciele różnych pokoleń i stylistyk. Na jednej scenie pojawią się Szpaku, Białas, Young Leosia, Paluch, Malik Montana, Kizo i wielu innych.

Mazury Hip Hop Festiwal to żelazny punkt wakacyjnych podróży każdego prawdziwego fana polskiego rapu. Najstarsza w kraju plenerowa impreza hip-hopowa, odbywająca się w samym środku lata, corocznie gromadząc w murach giżyckiej Twierdzy Boyen wielotysięczną publikę.

– zachęcają organizatorzy

Podczas ostatniego koncertu Szpaku zapowiedział nieoczekiwaną kooperację. Raper zdradził, że nagrywa piosenki z Young Multim. Relacje między twórcami nie zawsze były pozytywne. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w […]

Szpaku wystąpi na MAZURY HIP HOP FESTIWAL 2022

Biletomat.pl
290 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →