kadr z teledysku "Zosia"

Białas rozpoczął najbardziej wymagający okres w życiu i z tej okazji publikuje emocjonalny singiel

Obserwuj nas na instagramie:

W życiu Białasa nastąpiły poważne zmiany. Raper za pośrednictwem specjalnego utworu podzielił się radosną wieścią o narodzinach swojego pierwszego dziecka.

Beezy z radosnymi nowinami

Wczoraj na kanale SBM Label ukazał się najnowszy utwór Beezy’ego zatytułowany Zosia, w którym raper pochwalił się, że niedawno został ojcem. Tym razem Białas nie tylko napisał tekst i go zarapował, ale również wyprodukował podkład do piosenki. Z kolei w adlibach można usłyszeć samą zainteresowaną, czyli córeczkę Białasa. Za realizację wokali, mix oraz mastering odpowiada DJ Johny.

Zobacz: Białas x Lanek In Hajs We Trust 3: niestety, naszym chłopakom brakuje luzu [recenzja]

Emocjonalnemu singlowi towarzyszy również teledysk zmontowany przez Białasa i Lanka. Dodatkowy montaż wykonał @youngssebv. Zdjęcia do obrazka zrobili Solar, Białas, Lanek oraz Kinny Zimmer. Ostatni z wymienionych był również operatorem.

Białas – Zosia

Pierwszy raz Beezy podzielił się ze słuchaczami wieścią, że razem z partnerką starają się o dziecko w utworze Łzy Feniksa z albumu H8M5. Krążek ukazał się na rynku w sierpniu 2020 roku. Kolejny raz współzałożyciel SBM Label poruszył temat potomstwa dopiero podczas wyjazdu w ramach Hotelu Maffija 2. Wówczas w jednym z teledysków Białas pochwalił się zdjęciem USG, na którym widać było jego córeczkę.

Białas wystąpi na Mazury Hip Hop Festiwal 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Jubileuszowa edycja Mazury Hip Hop Festiwal 2022 odbędzie się między 14 a 16 lipca w Twierdzy Boyen przy ul. Turystycznej 1 w Giżycku. Bilety na wydarzenie kupicie na Biletomat.pl. W sprzedaży jest już ostatnia z dostępnych pul wejściówek, więc nie zwlekajcie z zakupem! W trakcie imprezy na scenie pojawią się najbardziej rozpoznawalne nazwiska na polskiej scenie. Uczestnicy wydarzenia usłyszą na żywo choćby Białasa, Young Leosię, Palucha, Malika Montanę oraz Kizo.

Mazury Hip Hop Festiwal to żelazny punkt wakacyjnych podróży każdego prawdziwego fana polskiego rapu. Najstarsza w kraju plenerowa impreza hip-hopowa, odbywająca się w samym środku lata, corocznie gromadząc w murach giżyckiej Twierdzy Boyen wielotysięczną publikę.

– zachęcają organizatorzy

W życiu Białasa nastąpiły poważne zmiany. Raper za pośrednictwem specjalnego utworu podzielił się radosną wieścią o narodzinach swojego pierwszego dziecka. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Beezy z radosnymi nowinami Wczoraj […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →