kadr z klipu do utworu „Balenciaga Blues”

Promocja nowego albumu Białasa na stadionie FC Barcelony


24 kwietnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Podczas ostatniego meczu ligowego FC Barcelony na banerach na stadionie pojawiła się promocja nadchodzącego albumu Białasa Newcomer.

Newcomer w Barcelonie

Promocja polskiego rapu za granicą postępuje. Po raz kolejny podczas meczu FC Barcelony na stadionie zauważono reklamę albumu z naszego kraju. Na banerach podczas spotkania z Atletico Madryt widniała promocja piątkowej premiery od Białasa, albumu Newcomer. Jest to z pewnością wynik współpracy drużyny z Barcelony z firmą Spotify. Znaczenie może mieć także fakt, że w drużynie z Camp Nou gra nasz reprezentant Robert Lewandowski. Niemniej jest to coś, czym możemy się zdecydowanie pochwalić.

Tymczasem premiera albumu Newcomer 28 kwietnia. Z kolei w środę 19 kwietnia Białas uchylił rąbka tajemnicy i zaprezentował EP-kę o tym samym tytule, zawierającą 5 nowych utworów, które trafią na pełnoprawny album.

Banery z promocją albumu Białasa na Camp Nou

Promocja nowego albumu Białasa na stadionie FC Barcelony
fot. grupa Sajko

2020 Club Barcelona

Podobna sytuacja miała miejsce podczas meczu FC Barcelony przeciwko Valencii. Na banerach otaczających murawę pojawiły się zapowiedzi premiery albumu club2020. Wówczas ogromnym zaskoczeniem dla polskich obserwatorów niedzielnego spotkania z Valencią było zauważenie Young Leosi czy Dwóch Sławów na banerach stadionu. Nie sprawiło to jednak, że Hiszpanie zaczęli nucić, że „ona ma wajbik, ona jest stajlisz”. A przynajmniej nic nam o tym nie wiadomo. Może z Białasem się uda?

Podczas ostatniego meczu ligowego FC Barcelony na banerach na stadionie pojawiła się promocja nadchodzącego albumu Białasa Newcomer. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Newcomer w Barcelonie Promocja polskiego […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →