kadr z klipu do utworu „Mateusz Jordan”

Białas i Sobel prezentują singiel „Uzi”


15 marca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Białas prezentuje klip do trzeciego singla z jego nadchodzącej płyty zatytułowanej Newcomer. Gościnnie na Uzi udzielił się Sobel.

Białas i Sobel chcą trafiać do ludzi

Białas nie zatrzymuje się w promocji swojego najnowszego wydawnictwa, dwupłytowego albumu zatytułowanego Newcomer. Do współpracy przy najnowszym singlu, Uzi, zaprosił kontrowersyjnego wokalistę Sobla. Znanego równie mocno z muzyki, jak i z licznych, dziwnych sytuacji mających miejsce na jego koncertach – na czele ze zwyzywaniem fana, który wtargnął na scenę podczas wykonywania utworu. Za bit do Uzi odpowiada Deemz. W przeciwieństwie do poprzednich singli Beezy postawił dużo mocniej na refleksje dotyczące drogi, którą przeszedł i ludzi, których na niej napotkał. Za klip do utworu Uzi odpowiada ICE BOBO.

Białas feat. Sobel – Uzi prod. Deemz

Trzy płyty w 2023 roku

W ostatnich tygodniach pojawiły się trzy nowe utwory BiałasaWitam cię 2k23Mateusz Jordan, a teraz także Uzi. Zgodnie z zapowiedzią do sieci jakiś czas temu trafił też preorder nowego wydawnictwa rapera. Jest to jednak nie jeden krążek, a aż trzy! Newcomer, będzie bowiem dwupłytowym wydawnictwem, a oprócz niego ukaże się także longplay Głowa Rodziny. Będzie to prawdopodobnie kontynuacja wydanej w grudniu EP-ki o tym samym tytule. Jeśli wierzyć zapowiedziom, otrzymamy łącznie 50 utworów od Białasa, a tytuły części z nich SBM Label udostępnił na swoim instagramie. Wśród gości znaleźli się między innymi Kukon, Alberto, Malik Montana czy Young Igi. Preorder trzypłytowego boxa jest dostępny do kupienia na stronie SBM Store. Premiera Newcomera oraz Głowy Rodziny już 28 kwietnia.

Białas prezentuje klip do trzeciego singla z jego nadchodzącej płyty zatytułowanej Newcomer. Gościnnie na Uzi udzielił się Sobel. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Białas i Sobel chcą […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →