kadr z klipu do utworu „Mateusz Jordan”

W kwietniu nie jedno, a trzy nowe wydawnictwa od Białasa


01 marca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Na SBM Store trafił preorder nowego wydawnictwa Białasa. A raczej wydawnictw, ponieważ końcem kwietnia raper wypuści aż trzy krążki, na których znajdziemy łącznie 50 utworów.

50 nowych utworów

Wczoraj do sieci trafiły dwa nowe utwory Białasa: Witam cię 2k23 oraz Mateusz Jordan. Zgodnie z zapowiedzią do sieci trafił preorder nowego wydawnictwa rapera. Jest to jednak nie jeden krążek, a aż trzy! Newcomer, będzie bowiem dwupłytowym wydawnictwem, a oprócz niego ukaże się także longplay Głowa Rodziny. Będzie to prawdopodobnie kontynuacja wydanej w grudniu EP-ki o tym samym tytule. Jeśli wierzyć zapowiedziom otrzymamy łącznie 50 utworów od Białasa, a tytuły części z nich SBM Label udostępnił na swoim instagramie. Wśród gości znaleźli się między innymi Kukon, Alberto, Malik Montana czy Young Igi. Preorder trzypłytowego boxa jest dostępny do kupienia na stronie SBM Store. Premiera Newcomera oraz Głowy Rodziny już 28 kwietnia.

Fragment tracklisty nadchodzącego albumu Białasa

Morze domysłów wokół SBM Label

Wokół SBM Label zebrało się w ostatnich miesiącach wiele domysłów i plotek. Przyczyniło się do tego między innymi odejście z wytwórni Bedoesa, a także wersy Maty skierowane w dość jednoznaczny sposób w stronę byłego kolegi labelu. Plotki o kolejnych odejściach wzmocniły tylko głosy dotyczące rozpadu wytwórni. Tak, jak szybko SBM Label został przez fanów wyniesiony na piedestał po Hotelu Maffija 2, tak szybko został obwieszczony ich zbliżający się koniec. Solar postanowił uciąć spekulacje za sprawą singla nigdy więcej 2022 na bicie Białasa, w którym dostarczył słuchaczom garść informacji. Poruszył między innymi temat kolejnych odejść: Jana-rapowanie oraz Beteo. Ponadto skomentował hejt na utwory wypuszczane przez Dorotę Masłowską, a także Kinnego Zimmera. Założyciel SBM Label postanowił w singlu podzielić się także tematem swojej sytuacji osobistej.

Na SBM Store trafił preorder nowego wydawnictwa Białasa. A raczej wydawnictw, ponieważ końcem kwietnia raper wypuści aż trzy krążki, na których znajdziemy łącznie 50 utworów. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →