kadr z klipu do utworu „Młody Paderewski”

Mata jak Białas. Trzy płyty w 2023 roku!


03 marca 2023

Podziel się newsem:

Za pośrednictwem swojego instagrama Mata zapowiedział, że w 2023 roku usłyszymy od niego nie jedną, a aż trzy płyty.

„Moja muza”

Ależ będziemy mieli intensywny rok w SBM Label. Po tym, jak Białas zapowiedział wydanie trzech krążków (dwupłytowy Newcomer i Głowa Rodziny LP), takie samo ogłoszenie przygotował dla nas Mata. Wspomina w nim tajemniczą Natalię, która zrobiła bity na trzy jego płyty, które ukażą się w 2023 i nazywa ją swoją muzą. Poniżej prawdopodobnie wymienia tytuły trzech projektów, które wyda w tym roku. Będą to zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami #MATA2040, ale także <33 oraz CBW MIXTAPE. Nie wiadomo jeszcze, kiedy ukażą się krążki, jakie utwory z dotychczas wypuszczonych się na nich znajdą, ani czy wszystkie będą solowymi albumami. Wygląda jednak na to, że w 2023 roku Mata rozpieści fanów swojej twórczości.

Relacja Maty na instagramie

Za pośrednictwem swojego instagrama Mata zapowiedział, że w 2023 roku usłyszymy od niego nie jedną, a aż trzy płyty.

Nie odpowie przed sądem

Wydaje się, że końca dobiega sprawa Maty i jego zatrzymania w związku z posiadaniem marihuany, do którego doszło końcem stycznia 2022 roku. Wraz z towarzyszącym mu wówczas kolegą zostali aresztowani za posiadanie łącznie niecałych 2 gramów suszu konopnego. Zgodnie z informacjami udostępnionymi przez prokuraturę, w przypadku Maty było to 1,45 grama, w przypadku jego znajomego zaledwie 0,39 grama marihuany. Wygląda jednak na to, że żaden z nich nie odpowie za ten czyn. Sąd umorzył bowiem sprawę. Prokuratura złożyła jednak zażalenie na wyrok sądu, a także przyznała, że nie wyklucza złożenia apelacji. W związku ze wspomnianym zdarzeniem Mata nagrał utwór PATOPROHIBICJA (28.01.2022), będący jednocześnie nawiązaniem do utworu Molesty 28.09.97. Jak myślicie, na który album trafi?

Za pośrednictwem swojego instagrama Mata zapowiedział, że w 2023 roku usłyszymy od niego nie jedną, a aż trzy płyty. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? „Moja muza” Ależ […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →