kadr z klipu do utworu „Mental Clash”

O.S.T.R. odpowiada na zaczepkę Maty podczas koncertu w Rawiczu


11 września 2023

Obserwuj nas na instagramie:

O.S.T.R. odniósł się do zaczepek Maty z utworu RÓŻOWE OSH33. Ciężko oczekiwać, że konflikt obu panów zakończy się beefem.

„Zjedz snickersa”

Jednym z najgłośniejszych punktów najnowszej płyty Maty, <33, był utwór RÓŻOWE OSH33, gdzie młody raper wymienił parę ksywek w mniej lub bardziej przychylny sposób. Najbardziej oberwało się O.S.T.R.-owi. Matczak wyjawił bowiem historię pewnej rozmowy telefonicznej:

Dzwoni O.S.T.R. mi na iPhone
Tłumaczy dwie godziny, czemu w jego opinii kurwą jest Żabson (chyba ty)

„Chyba ty” z nawiasu w utworze wypowiada Żabson, co tylko dodaje całej sytuacji wagi. Wielu słuchaczy gdy tylko usłyszało te wersy, zaczęło się zastanawiać, jak odpowie O.S.T.R. Na swoich ostatnich projektach raper z Łodzi był bardzo bojowo nastawiany i fani zacierali ręce z myślą o beefie. Wydaje się, że jednak do niczego takiego nie dojdzie. Doświadczony raper odniósł się bowiem do zaczepek młodszego kolegi podczas koncertu w Rawiczu. Stwierdził, że jest w wieku ojca Matczaka i to dość zabawna zaczepka. A Mata powinien po prostu zjeść snickersa, co jest odniesieniem do znanej reklamy i sugestią, że autor <33 „gwiazdorzy”.

O.S.T.R. na temat zaczepek Maty

@mankut_plyty Legenda #ostr #mata #rap #hiphop #koncert #rawicz ♬ dźwięk oryginalny – MAŃKUT_PŁYTY

Zaczęło się od Cristal

Co jednak ciekawe, to wcale nie od Maty zaczęły się utarczki obu panów. Na ostatniej płycie O.S.T.R.-a znalazł się bowiem utwór Cristal, w którym wspomina wszystkie historie, gdy raperzy odmówili mu gościnnego udziału na płycie:

Dzwonię do Maty po feat (feat), może być klasyk i (i)
Byłoby miło Ciebie zaprosić, żebyś położył ślady na beat
Prześlę Ci mailem, zrobimy ferment, jak trzeba będzie
Przyjadę po Ciebie i po całej akcji odwiozę, gdzie zechcesz
Miał oddzwonić, jak tylko znajdzie chwilę
I tak czekam na telefon już czterdziesty drugi tydzień
Ale rozumiem, bo przecież co ja przy nim znaczę?
Beka, bo chciałem zaprosić ziomeczka na płytę, a wyszła rozmowa o pracę

Wiele osób zarzuciło wówczas, że próbuje zrobić sobie promocję głośnymi ksywkami, choć on sam w utworze zaznaczył, żeby nie doszukiwać się w Cristal dissów. A wy co sądzicie o napięciach na linii MataO.S.T.R.?

O.S.T.R. – Cristal

O.S.T.R. odniósł się do zaczepek Maty z utworu RÓŻOWE OSH33. Ciężko oczekiwać, że konflikt obu panów zakończy się beefem. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins „Zjedz snickersa” Jednym z najgłośniejszych […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →