social media klubu LKS Tajfun Ostrów Lubelski

Mata zaprezentował umiejętności piłkarskie w „Turbokozaku”


26 października 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Mata wystąpił w niezwykle popularnym programie piłkarskim Canal+, Turbokozak. Spróbował swoich sił w licznych konkurencjach.

Zawodowy raper i piłkarz na pół etatu

Jeśli ktoś, chociażby w małym stopniu, interesuje się polską piłką nożną, musiał słyszeć o Turbokozaku. Jest to program o tematyce piłkarskiej emitowany na antenie Canal+ Sport, prowadzony przez dziennikarza sportowego Bartosza Ignacika. Piłkarze, ale też okazjonalnie, postacie niezajmujące się profesjonalnie piłką nożną, mają okazję spróbować swoich sił w konkurencjach sprawdzających ich umiejętności piłkarskie. Wraz z kolejnymi sezonami programu zmieniały się konkurencje, a humorystyczny charakter gry sprawił, że ciężko dziś porównać historyczne wyniki. Niemniej Turbokozak do dziś cieszy się ogromną popularnością. W najnowszym odcinku programu wystąpił Mata.

Raper zaprezentował swoje umiejętności w odcinku kręconym na stadionie klubu LKS Tajfun Ostrów Lubelski, drużyny, w której występuje Matczak. Pomimo okazjonalnych występów w drużynie z B-Klasy (ósmy poziom rozgrywkowy w Polsce) Mata zdążył nawet zdobyć trzy bramki, choć wszystkie z rzutów karnych. Choć Tajfunowi nie udało się awansować w minionym sezonie, ma ambitne plany. Do 2040 roku chcą zostać mistrzami Polski. A jak ich napastnikowi poszło w Turbokozaku?

Cóż, w swoim flagowym stałym fragmencie Mata ustrzelił zaledwie 1 z 3 rzutów karnych. Nie zdradzimy wam oczywiście ostatecznego wyniku, jaki osiągnął raper w innych konkurencjach. Możecie natomiast zobaczyć rzeczony odcinek Turbokozaka poniżej.

Występ Maty w programie Turbokozak

Mata wystąpił w niezwykle popularnym programie piłkarskim Canal+, Turbokozak. Spróbował swoich sił w licznych konkurencjach. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Zawodowy raper i piłkarz na pół etatu Jeśli ktoś, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →