kadr z klipu do utworu „GiEwOnT”

Mata uderza w SBM Label i Sławomira Mentzena w nowym singlu


13 października 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Mata wypuścił pierwszy singiel po odejściu z SBM Label. Nie zawahał się zaczepić w nim byłej wytwórni, a także… Sławomira Mentzena.

Wybory, wytwórnia i Pandora Gate

Zgodnie z doniesieniami z ostatniej edycji SBM FFestivalu, Mata opuścił szeregi SBM Label. Jego pierwszy singiel „na swoim” zatytułowany GiEwOnT to pięciominutowy zapis jego przemyśleń dotyczących ostatnich wydarzeń w Polsce. Jak czytamy w informacji prasowej:

Najnowszy singiel Maty, „GiEwOnT” to pierwsze jego solowe wydawnictwo opublikowane samodzielnie, w dystrybucji firmy e-muzyka. Artysta zaczyna od mocnego uderzenia, od razu osiągając szczyt! „GiEwOnT” to pięciominutowy numer, który serwuje nam potężną dawkę zabójczo celnej rapowej publicystyki, komentując najważniejsze tematy ostatnich tygodni. Wybory parlamentarne, Pandora gate i krajobraz polityczny ostatnich lat. Oczywiście, nie zabrakło też osobistych refleksji Michała na temat życia osobistego, kariery i wiary.

Mata nie zawahał się wypowiedzieć negatywnie o SBM Label twierdząc, że jego „kontrakt dla młodych będzie w ch*j lepiej zrobiony”. Ponadto w niepochlebnych słowach mówi o Sławomirze Mentzenie i Janie Śpiewaku. Skomentował także aferę Pandora Gate, która wstrząsnęła polskim YouTubem, Mata zasugerował słuchaczom, że „co drugi z waszych idoli ma coś za uszami”. Poniżej znajdziecie utwór GiEwOnT wraz z klipem, który został nakręcony oczywiście w Tatrach. Za bit do singla odpowiadają wspólnie Pedro, Dkane, Flory, wxrrior oraz Mata.

Mata – GiEwOnT

Mata wypuścił pierwszy singiel po odejściu z SBM Label. Nie zawahał się zaczepić w nim byłej wytwórni, a także… Sławomira Mentzena. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Wybory, wytwórnia i Pandora […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →