kadr z klipu do utworu „Mateusz Jordan”

Białas z dwoma nowym singlami i zapowiedzią preorderu


28 lutego 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Białas prezentuje dwa nowe single Witam cię 2k23 i Mateusz Jordan promujące jego nadchodzący album Newcomer.

„W końcu po latach czuję się jak Mateusz Jordan”

Białas powraca w nowym-starym stylu! Do sieci trafiły dwa single promujące jego nadchodzący album Newcomer, którego preorder wystartuje 1 marca. Utwór Witam cię 2k23 jest nawiązaniem do Witam cię 2k16 otwierającym album H8M4. Był to krążek, który miał ogromne znaczenie w budowie pozycji SBM Label na polskiej scenie. Drugi z singli nosi tytuł Mateusz Jordan i trafił na YouTube z klipem w reżyserii learnhowtohustle i xawito. Oba te utwory to, jak określa sam Białas, „powrót chama”. Agresywny styl i kąśliwe linijki są powrotem do starego stylu w odświeżonej formie. Czy projekt Newcomer będzie swoistym wehikułem czasu? Przekonamy się o tym już niebawem wraz z odkrywaniem kolejnych kart przez Białasa i SBM Label.

Białas – Mateusz Jordan prod. Deemz, Wroobel

Morze domysłów wokół SBM Label

Wokół SBM Label zebrało się w ostatnich miesiącach wiele domysłów i plotek. Przyczyniło się do tego między innymi odejście z wytwórni Bedoesa, a także wersy Maty skierowane w dość jednoznaczny sposób w stronę byłego kolegi labelu. Plotki o kolejnych odejściach wzmocniły tylko głosy dotyczące rozpadu wytwórni. Takm jak szybko SBM Label został przez fanów wyniesiony na piedestał po Hotelu Maffija 2, tak szybko został obwieszczony zbliżający się ich koniec. Solar postanowił uciąć spekulacje za sprawą singla nigdy więcej 2022 na bicie Białasa, w którym dostarczył słuchaczom garść informacji. Poruszył między innymi temat kolejnych odejść: Jana-rapowanie oraz Beteo. Ponadto skomentował hejt na utwory wypuszczane przez Dorotę Masłowską, a także Kinnego Zimmera. Założyciel SBM Label postanowił w singlu podzielić się także tematem swojej sytuacji osobistej.

Białas prezentuje dwa nowe single Witam cię 2k23 i Mateusz Jordan promujące jego nadchodzący album Newcomer. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM „W końcu po latach czuję się […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →