kadr z vloga nigdy więcej 2022

SBM Label powraca z legendarną serią vlogów i przedstawia kulisy klipu do „nigdy więcej 2022


27 lutego 2023

Podziel się newsem:

SBM Label powraca z serią vlogów zatytułowanych Superbohaterowie zapoczątkowanych przez wytwórnię w 2016 roku.

Superbohaterowie

SBM Label powraca z legendarną serią vlogów! Nie chodzi jednak o te, które znamy z Hotelu Maffija. Seria Superbohaterowie wystartowała w 2016 roku przy okazji promocji albumów H8M4, a także #nowanormalność. Mogliśmy zajrzeć, między innymi za kulisy powstawania do klipu Patrzcie idzie frajer. Tę serię zakończyła relacja z pierwszego SBM Festivalu. Teraz, w ramach restartu wytwórni, Solar postanowił przedstawić kulisy powstawania klipu do swojego ostatniego utworu, nigdy więcej 2022. Jest to o tyle ciekawe, że w wideo do rzeczonego singla szef wytwórni wręczał diamentowe płyty za Hotel Maffija 2 osobom, które wzięły udział w jej powstawaniu, także tym, z którymi wedle wielu plotek jest skonfliktowany.

NIGDY WIĘCEJ 2022

Morze domysłów wokół SBM Label

Wokół SBM Label zebrało się w ostatnich miesiącach wiele domysłów i plotek. Przyczyniło się do tego między innymi odejście z wytwórni Bedoesa, a także wersy Maty skierowane w dość jednoznaczny sposób w stronę byłego kolegi labelu. Plotki o kolejnych odejściach wzmocniły tylko głosy dotyczące rozpadu wytwórni. Takm jak szybko SBM Label został przez fanów wyniesiony na piedestał po Hotelu Maffija 2, tak szybko został obwieszczony zbliżający się ich koniec. Solar postanowił uciąć spekulacje za sprawą singla nigdy więcej 2022 na bicie Białasa, w którym dostarczył słuchaczom garść informacji. Poruszył między innymi temat kolejnych odejść: Jana-rapowanie oraz Beteo. Ponadto skomentował hejt na utwory wypuszczane przez Dorotę Masłowską, a także Kinnego Zimmera. Założyciel SBM Label postanowił w singlu podzielić się także tematem swojej sytuacji osobistej.

SBM Label powraca z serią vlogów zatytułowanych Superbohaterowie zapoczątkowanych przez wytwórnię w 2016 roku. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? Superbohaterowie SBM Label powraca z legendarną serią vlogów! […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →