kadr z klipu do utworu „tonietenmichał”

SBM Label przedstawia nowego zawodnika

Obserwuj nas na instagramie:

Michał Anioł w SBM Label! Na kanał wytwórni trafił najnowszy singiel artysty zatytułowany tonietenmichał.

Nowy artysta w wytwórni

Tego się nie spodziewaliśmy. Michał Anioł, znany między innymi z ciepło przyjętej EP-ki Bo to się zwykle tak zaczyna, został ogłoszony jako nowy członek SBM Label. Na kanał wytwórni trafił jego najnowszy singiel zatytułowany tonietenmichał. Michał odpowiada również za produkcje utworu. Jego powiązania ze światem rapowym były dość jasne za sprawą współprac z Vae Visticiem, Grubsonem, Kacperczykami, CatchUpem czy Gverillą. Nikt jednak nie spodziewał się raczej zobaczyć go w wytwórni jasno kojarzącej się z muzyką rap. Na ten moment nie wiadomo, czy singiel tonietenmichał zwiastuje nadchodzący album artysty, natomiast jedno jest pewne. SBM Label poszerzył swój katalog o bardzo ciekawego zawodnika.

Michał Anioł – tonietenmichał

Ofensywa wydawnicza SBM Label

Zaprezentowanie Michała Anioła jako nowego członka SBM Label to kolejny krok w ofensywie wydawniczej wytwórni. Otrzymaliśmy w tym roku już Newcomera od Białasa, który w wersji deluxe składa się z 50 utworów. Już 14 lipca światło dzienne ujrzy także album od Fukaja i charliego monclera, który podobnie jak album Beezy’iego będzie trzypłytowym wydawnictwem. Zanim to nastąpi, 23 czerwca ukażę się płyta Pokolenie Końca Świata autorstwa Kacperczyków. Ponadto dość zaskakujące instastory udostępnił dziś Lanek prosząc SBM Label o usunięcie ze wszelkich kanałów dystrybucji jego płyty z zeszłego roku zatytułowanej Extravaganza. Nie jest jednak pewne, czy jest to związane z kolejnym projektem artysty.

Michał Anioł w SBM Label! Na kanał wytwórni trafił najnowszy singiel artysty zatytułowany tonietenmichał. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Nowy artysta w wytwórni Tego się nie spodziewaliśmy. Michał Anioł, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →