kadr z pierwszego vloga „Hotel Maffija 3”

„Hotel Maffija 3” powraca z niespodziewanym składem


02 czerwca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Tego się nikt nie spodziewał. W trzecią rocznicę startu pierwszego Hotelu Maffija ruszyła jego trzecia edycja.

Po raz trzeci zawładną Polską?

Znowu to robią. W rocznicę ukazania się pierwszego Hotelu Maffija do sieci trafiły singiel i vlog promujący trzecią edycję. W kategorii niespodzianek z pewnością należy upatrywać uczestników tegorocznego Hotelu. Pewniakami do udziału byli oczywiście Kinny Zimmer, Solar, Białas, Janusz Walczuk, Lanek, Kacperczyk, Fukaj, Beteo i Nypel. Fanów z pewnością ucieszy obecność White’a 2115, która po otwarciu wytwórni 2115 nie była tak pewna. Do składu dołączyli również Bryan i po prostu Kajtek, uczestnicy akcji SBM Starter. Niespodziankami są z pewnością ogłoszony niedawno jako nowy członek wytwórni Michał Anioł, nieznany szerzej młody raper Szaran oraz niezwykle popularny dla odmiany, Jacuś. Jednak największą gratką dla starszych słuchaczy SBM-u jest powrót Tomba. Raper, który zniknął parę lat temu, a miał bardzo istotny wkład w początku SB Maffiji miał pokłócić się z Solarem i Białasem. Jak widać, panom udało się znaleźć nić porozumienia i w efekcie obserwujemy bardzo ciekawe połączenie w nowym singlu.

SBM Label – Hotel Maffija 3

Ogromny sukces sprzedażowy

Tym, co w dużej mierze przyczyniło się do ogromnego sukcesu sprzedażowego Hotelu Maffija 2, były kręcone podczas nagrywania utworów vlogi. Analizując sukces projektu, pisaliśmy o nich tak:

Skok jakościowy widać po filmikach zarówno w warstwie wizualnej, jak i treściowej. Spontaniczność – tak, ale kontrolowana. Gdyby było inaczej, to najprawdopodobniej nie powstałoby kilka running joke’ów takich jak choćby przegrywanie z Fukajem czy Bedoes Łajciorem gnębiący Kinny’ego Zimmera. Te (wydawałoby się) drobne zabiegi zelektryzowały widzów, trafiły w środek tarczy, jeśli chodzi o ich poczucie humoru. Jest to o tyle ważne, że głównymi odbiorcami byli nastolatkowie, paradoksalnie będący bardziej wymagającą i mniej skupioną grupą odbiorców niż nieco starsi widzowie. Widzieli setki takich produkcji, a i tak zatrzymali oko i ucho.

Czy po raz kolejny vlogi zawieszą poprzeczkę jeszcze wyżej i przełożą się na sprzedaż albumu? Przekonamy się już niebawem.

Pierwszy vlog z Hotelu Maffija 3

Tego się nikt nie spodziewał. W trzecią rocznicę startu pierwszego Hotelu Maffija ruszyła jego trzecia edycja. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Po raz trzeci zawładną Polską? Znowu to robią. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →