kadr z klipu do utworu „3 w nocy w Międzyzdrojach”

Co wydarzyło się w „Hotelu Maffija 3”? Dużo nowości


05 czerwca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Hotel Maffija 3 rozpędził się na dobre. Przez weekend poznaliśmy sporo nowych utworów, vlogów i niespodziewanych połączeń.

Nowe vlogi, nowe utwory i koncert w Międzyzdrojach

Mając w pamięci poprzednią edycję Hotelu Maffija raczej nikogo nie zdziwi fakt, że i tym razem tempo wydawania materiałów jest szalone. Przed weekendem informowaliśmy o singlu Hotel Maffija 3 i pierwszym vlogu, a od tego czasu do sieci trafiło osiem kolejnych singli: SQNHEAD, Rusztom, 3 w nocy w Międzyzdrojach, POMNIK, Bungee, Powodzenia Szaran, Jeep Wrangler i Obcy, a także cztery vlogi. Nie wiemy ile jeszcze czasu spędzi ekipa SBM Label w Międzyzdrojach, ale w tym tempie wydawania muzyki Hotel Maffija 3 będzie bardzo długim albumem. Z drugiej strony, patrząc na to, ilu raperów pojawiło się już do tej pory na projekcie, rąk do pracy zdecydowanie na Hotelu nie brakuje.

Hotel Maffija 3 wszystkie utwory

Wielkie powroty i nowe twarze

Od kilku miesięcy SBM Label sugerował powrót do swoich korzeni. Widać to jak na dłoni na Hotelu Maffija 3. Wielu artystów, którzy pojawiają się w utworach, od dawna nie są członkami wytwórni, ale pomagali budować jej pozycję. Mowa tu między innymi o Deysie, ADM-ie, Bonsonie, Żabsonie, Koldim, Dannym czy najgłośniejszym przypadku, Tombie. Był on bardzo długo kluczową postacią SBM-u, jednak skonfliktował się z ekipą, a w pewnym momencie nawet dissował Bedoesa 2115 Skoro mowa o członku 2115, on również zawitał w Hotelu. Oprócz weteranów i stałych członków wytwórni w Międzyzdrojach pojawili się między innymi uczestnicy zeszłorocznego SBM Starter, po prostu Kajtek i Bryan. Byli tam także ogłoszony niedawno jako nowy członek wytwórni Michał Anioł, nieznany szerzej młody raper Szaran oraz niezwykle popularny dla odmiany, Jacuś.

Hotel Maffija 3 rozpędził się na dobre. Przez weekend poznaliśmy sporo nowych utworów, vlogów i niespodziewanych połączeń. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Nowe vlogi, nowe utwory i koncert w Międzyzdrojach Mając w pamięci poprzednią edycję Hotelu […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →