mat. prom. Sony Music Polska

Rosalía we współpracy z FC Barceloną. Logo „Motomami” na koszulkach podczas Gran Derbi


16 marca 2023

Podziel się newsem:

Logotyp Motomami Rosalíi pojawi się na koszulkach piłkarzy FC Barcelony podczas niedzielnego meczu z Realem Madryt.

Spotify i FC Barcelona w ścisłej współpracy

Na początku trwającego sezonu platforma Spotify stała się sponsorem hiszpańskiej FC Barcelony. Owocem tej współpracy była między innymi informacja o premierze clubu2020 na banerach na stadionie Camp Nou. Teraz w działania promocyjne zaangażowana została Rosalía. Hiszpańska wokalistka za sprawą swojego ostatniego albumu Motomami stała się gwiazdą światowego formatu. Promocji płyty towarzyszyło bardzo charakterystyczne, czerwone logo. Pojawi się ono na koszulkach piłkarzy FC Barcelony podczas niedzielnego Gran Derbi (spotkania z Realem Madryt). Pojedynki tych dwóch drużyn są jednym z najbardziej elektryzujących w świecie futbolu. Koszulki będące efektem współpracy Spotify, Rosalíi i Dumy Katalonii są dostępne do kupienia w oficjalnym sklepie drużyny.

Klip promujący współpracę Rosalíi i FC Barcelony

Polski rap i Rosalía na playliście Roberta Lewandowskiego

Dzięki współpracy platformy Spotify z drużyną FC Barcelony, w której występuje Robert Lewandowski, potentat streamingowy udostępnił także playlistę My Matchday Songs: Lewandowski. To zbiór utworów, których polskich piłkarz słucha, by zmotywować się przed każdym spotkaniem. Rodzi się więc pytanie: co na słuchawkach u Lewego? Oczywiście utwory Rosalíi, a oprócz tego dużo rapu. Playlistę otwiera Billy Kid ReTo i Kubiego Producenta, po drodze znajdziemy także Candy Quebonafide i Klaudii Szafrańskiej czy Duże Oczy od Smolastego i producenckiej ekipy Pedrofrancis oraz Tribbs. Oprócz rapu na liście jest dużo reggaetonu czy światowego popu. Podsumowując: bardzo eklektycznie. Czy wasz gust muzyczny pokrywa się z gustem Lewego?

My Matchday Songs: Robert Lewandowski

Logotyp Motomami Rosalíi pojawi się na koszulkach piłkarzy FC Barcelony podczas niedzielnego meczu z Realem Madryt. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Spotify i FC […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →