fot. Emma McIntyre/Getty Images dla The Recording Academy

Rosalía sprawia, że to lato jest coraz gorętsze. Oto nowy singiel wokalistki – „DESPECHÁ”


28 lipca 2022

Podziel się newsem:

Rosalía powraca z nowym singlem, który do tej pory wybrzmiewał tylko na koncertach wokalistki. Oto gorąca propozycja – DESPECHÁ.

Hiszpański letniaczek na zamówienie

Rosalía udostępniła właśnie nowy singiel, który do tej pory wykonywała podczas swojej światowej trasy koncertowej ze swoim nowym albumem Motomami. Gorąca propozycja nosi nazwę DESPECHÁ i została wyprodukowana przez Chrisa Jedi, Dylana Patrice, Gaby Music, Noaha Goldsteina i samą Rosalíe. 

Przeczytaj także: Rosalía biega z siekierą i piłą łańcuchową w utworze DELIRIO DE GRANDEZA

Rosalía
fot. Emma McIntyre / Getty Images

Istnieje wiele sposobów na bycie Despechá, w poruszanym przeze mnie temacie jest to wolność lub szaleństwo, poruszanie się bez zastrzeżeń i żalu. To jest miejsce, z którego tworzę muzykę, skąd to robiłam, kiedy zaczynałam i dokąd będę kontynuowała swoją drogę, dopóki Bóg tak nie powie. Jestem wdzięczna za to, że mogłam podróżować w ostatnich latach i uczyć się muzyki z innych miejsc, w tym tej z Dominikany, gdzie artyści tacy jak Fefita la Grande, Juan Luis Guerra i Omega zainspirowali mnie i bez nich ta piosenka mogłaby nigdy nie zaistnieć. Jestem im za to wdzięczna

– powiedziała wokalistka w oświadczeniu.

Rosalía – DESPECHÁ, posłuchaj!

Trwająca obecnie trasa Motomani World Tour to pierwsza światowa seria koncertów Rosalii, podczas której to wokalistka udała się w podróż po 15 krajach, w których zagra aż 46 koncertów.

Trasa rozpoczęła się na początku tego miesiąca w Almerii w Hiszpanii w Recinto Ferial de Almeria, a do ostatnich przystanków wokalistki należą Barcelona i Madryt. W przyszłym miesiącu piosenkarka odwiedzi Meksyk, São Paulo i Santiago, a we wrześniu przeniesie się do Nowego Jorku, Los Angeles i innych miast Ameryki Północnej. Rosalía zagra również w grudniu w Londynie, a także Paryżu, w którym zakończy swój tour.

Rosalía powraca z nowym singlem, który do tej pory wybrzmiewał tylko na koncertach wokalistki. Oto gorąca propozycja – DESPECHÁ. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Hiszpański letniaczek […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →