Rosalía prezentuje nowy utwór – „Yo x Ti, Tu x Mi”


20 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Rosalía wykorzystuje swój czas i dzieli się zupełnie nowym utworem, który stworzyła we współpracy z Ozuną. Posłuchajcie Yo x Ti, Tu x Mi!

Rosalía

Hiszpańska piosenkarka przebiła się szturmem do głównych scen muzycznych. Po wydaniu ostatniego do tej pory albumu w jej karierze – El mal querer, przy którym współpracowała z producentem El Guincho, pokochał ją niemal cały świat.

Teraz występuje na największych festiwalowych scenach na całym świecie, w tym Primavera Sound w Barcelonie, Lollapalooza, czy Glastonbury. W ostatnim czasie dostała również aż trzy nominacje do prestiżowej nagrody MTV Video Music Awards – za najlepszy debiut, najlepszy teledysk latino i najlepszą choreografię.

Rosalía na Glastonbury Festival

Rosalía sprytnie łączy w swojej twórczości mainstreamowe brzmienie z muzyką własnych korzeni, czym przekonała do siebie rzesze fanów. W tym roku wystąpiła w Polsce podczas Open’er Festival, a jej muzyczno-wizualne show okazało się jednym z najlepszych koncertów tej edycji.

Młoda wokalistka nie zamierza zmarnować swojej szansy i wciąż dostarcza nam nowości. Tym razem połączyła siły z portorykańskim wokalistą Ozuną. Co wyszło z tej współpracy? Zobaczcie teledysk do najnowszego singla artystki Yo x Ti, Tu x Mi!

Rosalía, Ozuna – Yo x Ti, Tu x Mi

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także