Rosalía zaprezentowała nowy singiel. Zobacz teledysk do “Aute Cuture”

Obserwuj nas na instagramie:

Rosalía zasłynęła dzięki łączeniu hiszpańskiej tradycji z nowoczesnym brzmieniem. Artystka kilka dniu temu wypuściła zupełnie nowy singiel – Aute Cuture.

Od momentu wydania debiutanckiego albumu – Los ángeles Rosalía wychwalana jest za innowacyjne łączenie hiszpańskiej tradycji z nowoczesnym brzmieniem.

Jej album El Mal Querer z 2018 roku potwierdził, że mamy do czynienia z wielkim muzycznym odkryciem. Wydawnictwo przyniosło jej dwie statuetki Latin Grammy. Natomiast przebojowy singiel  Malamente znalazł się na 3. miejscu listy Top 100 serwisu Pitchfork.

Teraz Rosalía zaprezentowała nowy singiel – Aute Cuture. Artystka opowiada w nim historię młodej, pewnej siebie kobiety, która po przeżyciu zawodu miłosnego odzyskuje siłę i poprzez modę pokazuje ją światu. Teledysk do kawałka hiszpańskiej artystki,  to zaskakujący klip o „mistycznym gangu piękności”, który podbija całe miasto.

Tytuł „Aute Cuture” specjalnie nie jest zapisany poprawnie – w ten sposób jest zabawniej. Napisałam tę piosenkę przed trasą promującą „El Mal Querer”, ale czekałam z jej wydaniem, aby razem z nią ukazał się możliwie najlepszy teledysk. To wideo pełne odniesień do stylu Tarantino, ogromnej siły i sztuki zdobienia paznokci. Mam nadzieję, że rozśmieszy was tak jak mnie.

Artystka pojawi się w tym roku w Polsce. Będzie można ją usłyszeć na żywo podczas tegorocznej edycji Open’er Festival.

Rosalía zasłynęła dzięki łączeniu hiszpańskiej tradycji z nowoczesnym brzmieniem. Artystka kilka dniu temu wypuściła zupełnie nowy singiel – Aute Cuture. Od momentu wydania debiutanckiego albumu – Los ángeles Rosalía wychwalana jest za innowacyjne łączenie hiszpańskiej tradycji z nowoczesnym brzmieniem. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →