fot. Cristina Andina/Redferns

Rosalía dzieli się z fanami czterema nowymi kawałkami


09 września 2022

Podziel się newsem:

Rosalía i jej marcowy album Motomami nie dadzą o sobie zapomnieć. Wokalistka dodaje do niego „+”, który zapewnia nam nowe utwory.

Motomami tańczy nam dalej

Rosalía podzieliła się właśnie nowym materiałem. Udostępnione piosenki wypuszczone na unikatowej płycie Motomami+ są rozszerzeniem początkowo wydanego krążka Motomami, który swoją premierę miał w marcu tego roku.

Przeczytaj także: Rosalía biega z siekierą i piłą łańcuchową w utworze DELIRIO DE GRANDEZA

Rosalía
fot. Emma McIntyre / Getty Images

Na świeżej płycie znalazły się między innymi nagrana na żywo La Fama, remiks utworu Candy, a także cztery niepublikowane wcześniej single: Aislamiento, La Kilié, LAX i Chiri.

Trzecie LP w dorobku wokalistki zostało ogłoszone w listopadzie 2021 roku. Krążek będący kontynuacją wydanej w 2018 roku płyty El Mal Querer promowały single Saoko, Hentai, Chick Teryaki, nagrany razem z The Weekndem utwór La Fama czy też Candy, Delirio de Grandeza i jeden z najprywatniejszych utworów w dorobku Rosalii Despechá.

Istnieje wiele sposobów na bycie Despechá; w poruszanym przeze mnie temacie są to wolność lub szaleństwo, poruszanie się bez zastrzeżeń i żalu. To jest miejsce, z którego tworzę muzykę, skąd to robiłam, kiedy zaczynałam i dokąd będę kontynuowała swoją drogę, dopóki Bóg tak nie powie. Jestem wdzięczna za to, że mogłam podróżować w ostatnich latach i uczyć się muzyki z innych miejsc, w tym tej z Dominikany, gdzie artyści tacy jak Fefita la Grande, Juan Luis Guerra i Omega zainspirowali mnie i bez nich ta piosenka mogłaby nigdy nie zaistnieć. Jestem im za to wdzięczna

– powiedziała wokalistka w oświadczeniu.

Warto również wspomnieć, że Hiszpanka od lipca jest w trasie koncertowej, która zawitała między innymi do Meksyku, São Paulo i Santiago. Przed wokalistką jest jeszcze europejska część trasy, która rozpoczyna się w listopadzie, a także Global Citizen Festival w Central Park w Nowym Jorku, gdzie dołączy do grupy, w której występują Metallica, Mariah Carey, Mickey Guyton i inni.

Rosalía i jej marcowy album Motomami nie dadzą o sobie zapomnieć. Wokalistka dodaje do niego „+”, który zapewnia nam nowe utwory. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →