fot. Cristina Andina/Redferns

Rosalía dzieli się z fanami czterema nowymi kawałkami


09 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Rosalía i jej marcowy album Motomami nie dadzą o sobie zapomnieć. Wokalistka dodaje do niego „+”, który zapewnia nam nowe utwory.

Motomami tańczy nam dalej

Rosalía podzieliła się właśnie nowym materiałem. Udostępnione piosenki wypuszczone na unikatowej płycie Motomami+ są rozszerzeniem początkowo wydanego krążka Motomami, który swoją premierę miał w marcu tego roku.

Przeczytaj także: Rosalía biega z siekierą i piłą łańcuchową w utworze DELIRIO DE GRANDEZA

Rosalía
fot. Emma McIntyre / Getty Images

Na świeżej płycie znalazły się między innymi nagrana na żywo La Fama, remiks utworu Candy, a także cztery niepublikowane wcześniej single: Aislamiento, La Kilié, LAX i Chiri.

Trzecie LP w dorobku wokalistki zostało ogłoszone w listopadzie 2021 roku. Krążek będący kontynuacją wydanej w 2018 roku płyty El Mal Querer promowały single Saoko, Hentai, Chick Teryaki, nagrany razem z The Weekndem utwór La Fama czy też Candy, Delirio de Grandeza i jeden z najprywatniejszych utworów w dorobku Rosalii Despechá.

Istnieje wiele sposobów na bycie Despechá; w poruszanym przeze mnie temacie są to wolność lub szaleństwo, poruszanie się bez zastrzeżeń i żalu. To jest miejsce, z którego tworzę muzykę, skąd to robiłam, kiedy zaczynałam i dokąd będę kontynuowała swoją drogę, dopóki Bóg tak nie powie. Jestem wdzięczna za to, że mogłam podróżować w ostatnich latach i uczyć się muzyki z innych miejsc, w tym tej z Dominikany, gdzie artyści tacy jak Fefita la Grande, Juan Luis Guerra i Omega zainspirowali mnie i bez nich ta piosenka mogłaby nigdy nie zaistnieć. Jestem im za to wdzięczna

– powiedziała wokalistka w oświadczeniu.

Warto również wspomnieć, że Hiszpanka od lipca jest w trasie koncertowej, która zawitała między innymi do Meksyku, São Paulo i Santiago. Przed wokalistką jest jeszcze europejska część trasy, która rozpoczyna się w listopadzie, a także Global Citizen Festival w Central Park w Nowym Jorku, gdzie dołączy do grupy, w której występują Metallica, Mariah Carey, Mickey Guyton i inni.

Rosalía i jej marcowy album Motomami nie dadzą o sobie zapomnieć. Wokalistka dodaje do niego „+”, który zapewnia nam nowe utwory. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Motomami tańczy nam […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →