“Blinding Lights” w wersji latino? The Weeknd łączy siły z ROSALÍA


04 grudnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Jeden z największych przebojów tego roku w wersji latino? To efekt współpracy The Weeknd i hiszpańskiej artystki ROSALÍA. Posłuchajcie nowego Blinding Lights!

Niespodzianek od The Weeknd ciąg dlaszy

The Weeknd nie przestaje nas zaskakiwać. Jeśli myśleliście, że dwa wybuchowe występy, pełne sztucznych ogni, które artysta zaprezentował podczas gali rozdania nagród American Music Awards oraz MTV Video Music Awards to symboliczne zwieńczenie tego jakże udanego dla Kanadyjczyka roku – nic bardziej mylnego.

The Weeknd – Save Your Tears / In Your Eyes, podczas AMAs 2020

The Weeknd – jak wiele ma wspólnego z muzyką latino?

Niedawno światło dzienne ujrzała dość niespodziewana współpraca Abela z kolumbijskim wokalistą Malumą, zatytułowana Hawái Remix. Klimat brzmień latino najwyraźniej przypadł artyście do gustu, bo na jego koncie właśnie pojawiła się kolejna podobna kolaboracja.

The Weeknd ROSALIA
The Weeknd, ROSALIA – Blinding Lights [REMIX], okładka singla

The Weeknd i ROSALIA we wspólnym utworze

Tym razem The Weeknd połączył siły z hiszpańską wokalistką ROSALÍA. Wspólnie stworzyli nową wersję przeboju Blinding Lights, któremu właśnie wybił roczek. Artystka nie tylko zaśpiewała z Abelem jego międzynarodowy hit, ale dodała do niego nowe zwrotki po hiszpańsku. Posłuchajcie efektów!

The Weeknd ft. ROSALÍA – Blinding Lights [Remix]:

Jeden z największych przebojów tego roku w wersji latino? To efekt współpracy The Weeknd i hiszpańskiej artystki ROSALÍA. Posłuchajcie nowego Blinding Lights! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →