The Weeknd gwiazdą Super Bowl 2021


13 listopada 2020

Obserwuj nas na instagramie:

W tym roku podczas Super Bowl muzyczne show należało do latynoskich gwiazd – Shakiry i Jennifer Lopez. W 2021 roku, podczas finałowego meczu futbolu amerykańskiego wystąpi Kanadyjczyk – The Weeknd.

Super Bowl to wydarzenie budzące emocje nie tylko z powodu rozgrywanego finałowego meczu futbolu amerykańskiego, ale także przez Halftime Show, czyli muzycznego występu w przerwie w rozgrywkach.

Występ przed tak ogromną publicznością, zgromadzoną zarówno na stadionie, jak i przed ekranami telewizorów to ogromne wyróżnienie. W przeszłości na scenie podczas Super Bowl wystąpili m.in. Michael Jackson, Madonna, Beyonce, Aerosmith, U2, The Rolling Stones czy Lady Gaga.

W tym roku scenę podczas Halftime Show przejęły latynowskie wokalistki – Shakira i Jennifer Lopez. Artystki wykonały fragmenty swoich największych przebojów, a ich występ przez wielu uznany został za najlepszy w historii.

The Weeknd wystąpi podczas Super Bowl 2021

Właśnie poznaliśmy artystę, który zadba o muzyczne widowisko na Super Bowl w 2021 roku. Swój Halftime Show zaprezentuje tym razem kanadyjski wokalista The Weeknd!

Wydarzenie odbędzie się 7 lutego 2021 roku na stadionie Raymond James Stadium w Tampa na Florydzie.

Wszyscy dorastaliśmy, oglądając największe gwiazdy muzyki występujące na Super Bowl, więc występ w takim miejscu to spełnienie największych marzeń. Jestem zaszczycony i podekscytowany, że będę mógł znaleźć się na tej scenie w przyszłym roku


The Weeknd i Maluma wydali wspólny singiel

W ubiegłym tygodniu The Weeknd i Maluma wypuścili wspólny kawałek. Hawái Remix to nowa wersja utworu Hawái, która znalazła się na najnowszym krążku Malumy Papi Juancho. Posłuchajcie:

Maluma & The Weeknd – Hawái Remix

W tym roku podczas Super Bowl muzyczne show należało do latynoskich gwiazd – Shakiry i Jennifer Lopez. W 2021 roku, podczas finałowego meczu futbolu amerykańskiego wystąpi Kanadyjczyk – The Weeknd. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →