The Weeknd zagra wyjątkowy koncert na TikToku


04 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

The Weeknd nawiązał współpracę z aplikacją TikTok i już za kilka dni zagra za jej pośrednictwem interaktywny koncert. Środki zebrane podczas występu zostaną przeznaczone na rzecz fundacji walczącej z rasizmem w USA.

Pandemia spowodowała, że wiele wydarzeń kulturalnych przeniosło się do sieci. Do największych muzycznych wydarzeń można zaliczyć chociażby koncert One World: Together At Home, podczas którego wystąpiły największe gwiazdy, a wśród nich m.in.: Lady Gaga, Elton John, Alicia Keys, Billie Eilish, Pharell Williams,Taylor Swift, Adam Lambert, Camila Cabello czy The Killers. W trakcie ponad 8-godzinnego wydarzenia udało się zebrać prawie 128 milionów dolarów na walkę z koronawirusem.

Niektórzy artyści postanowili pójść o krok dalej i zorganizować interaktywne w show w zupełnie nowym wydaniu. Przykładem może być Travis Scott, który w kwietniu zagrał serię koncertów w grze Fortnite.

The Weeknd zagra interaktywny koncert na TikToku

Teraz swój koncert w niecodziennej formule zagra Abel Tesfaye, znany jako The Weeknd. 7 sierpnia o 14:30 polskiego czasu odbędzie się jego wirtualny koncert w aplikacji TikTok. Ma to być interaktywne widowisko z wykorzystaniem rozszerzonej rzeczywistości. Podczas wydarzenia, fani będą mogli wchodzić w interakcje z artystą.

The Weeknd podczas koncertu będzie promował swój najnowszy album After Hours. Do pochodzącego z niego singla Blinding Lights powstał viralowy taneczny trend na TikToku.

Aby wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, wystarczy zarejestrować się pod tym linkiem. Koncert odbędzie się na oficjalnym profilu TikTok w aplikacji. Pieniądze zebrane podczas eventu zostaną przekazane fundacji Equal Justice Initiative, która walczy z rasizmem w Stanach Zjednoczonych.

The Weeknd zagra wirtualny koncert na TikToku

The Weeknd nawiązał współpracę z aplikacją TikTok i już za kilka dni zagra za jej pośrednictwem interaktywny koncert. Środki zebrane podczas występu zostaną przeznaczone na rzecz fundacji walczącej z rasizmem w USA. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →