Lady Gaga, The Rolling Stones, Billie Eilish i inni zagrali dla pracowników służby zdrowia


20 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

W sobotę odbył się wielki koncert online One World: Together At Home. Podczas 6-godzinnego wydarzenia wystąpiło kilkudziesięciu artystów.

One World: Together At Home to wydarzenie zorganizowane przez Global Citizen i Światową Organizację Zdrowia (WHO), którego celem było wsparcie osób walczących z koronawirusem na pierwszym froncie, czyli służb medycznych. Kuratorem tego wielkiego koncertu była Lady Gaga. Jeszcze przed jego rozpoczęciem udało się zebrać 35 milionów dolarów.

Największe gwiazdy muzyki wystąpiły podczas koncertu One World: Together At Home

W sobotni wieczór mogliśmy usłyszeć na żywo takich artystów jak: The Rolling Stones, Chris Martin, Taylor Swift, Paul McCartney, Elton John, Stevie Wonder, Adam Lambert, Anitta, Annie Lennox, Becky G, Billy Ray Cyrus, Charlie Puth, Ellie Goulding, Billie Eilish, FINNEAS, Hozier, Jennifer Hudson, Jessie J, John Legend, Juanes, Kesha, Lady Antebellum, Pharrell Williams, Eddie Vedder z Pearl Jam, Billie Joe Armstrong z Green Day, J Balvin, Keith Urban, Lizzo, Maluma, Liam Payne, Luis Fonsi, Michael Bublé, Niall Horan, Rita Ora, Sebastián Yatra, Sheryl Crow, The Killers, Kacey Musgraves i wielu innych.

Program poprowadzili gospodarze popularnych amerykańskich talk-show: Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel oraz Stephen Colbert.

6-godzinny koncert był transmitowany na żywo, ale jeśli go przegapiliście, możecie to nadrobić. Nagranie jest dostępne na YouTube:

One World: Together At Home Special to Celebrate COVID-19 Workers

Ponadto, występów w formie audio możecie posłuchać w serwisach streamingowych. Co więcej, Spotify przekaże dochód ze streamów na zbiórkę wspierającą medyków.

W sobotę odbył się wielki koncert online One World: Together At Home. Podczas 6-godzinnego wydarzenia wystąpiło kilkudziesięciu artystów. One World: Together At Home to wydarzenie zorganizowane przez Global Citizen i Światową Organizację Zdrowia (WHO), którego celem było wsparcie osób walczących z koronawirusem na pierwszym froncie, czyli służb medycznych. Kuratorem tego wielkiego koncertu była Lady Gaga. […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.