“THE SCOTTS” – Travis Scott i Kid Cudi we wspólnym utworze


24 kwietnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Nowy utwór zadebiutował podczas wirtualnego koncertu Travisa Scotta w grze Fortnite. Obejrzało go ponad 12 milionów graczy.

Dziś o godzinie 1:00 czasu polskiego odbył się pierwszy z koncertów z serii Astronomical, które Travis Scott gra w wirtualnym świecie Fortnite’a. W wydarzeniu uczestniczyło ponad 12 milionów graczy.

W jego trakcie uczestnicy mogli jako pierwsi posłuchać nowego utworu rapera. Kawałek THE SCOTTS, nagrany wspólnie z Kid Cudim jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych. Nie wiadomo, czy duet THE SCOTTS powstał tylko na potrzeby tego jednego kawałka, czy raperzy planują wspólne wydawnictwo.

THE SCOTTS, Travis Scott, Kid Cudi – THE SCOTTS (FORTNITE ASTRONOMICAL EVENT)

Travis Scott zagrał pierwszy z serii koncertów Astronomical w grze Fortnite

Cały koncert nie trwał zbyt długo, bo zaledwie 10 minut, ale było bardzo intensywnie. Raper zaprezentował swoje największe hity, a każdemu z nich towarzyszyły niesamowite wizualizacje. Sprawdźcie, kiedy jeszcze będzie można uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu:

  • 24 kwietnia – godz. 16:00
  • 25 kwietnia – godz. 06:00
  • 25 kwietnia – godz. 17:00
  • 26 kwietnia – godz. 00:00

Jeśli nie gracie w Fornite, a chcielibyście zobaczyć, jak wygląda koncert Travisa Scotta, to na YouTube’ie pojawiło się kilka nagrań, udostępnionych przez graczy.


Jeszcze przed premierowym koncertem Travis dołączył do Serii Ikon Fortnite, co umożliwiło graczom zdobycie ekskluzywnych strojów, emotek i innych elementów za wykonywanie wyzwań. Do tego, uczestnicy wydarzenia Astronomical otrzymają prezenty – lotnie Cyklon Astroworld i dwa ekrany wczytywania.

Nowy utwór zadebiutował podczas wirtualnego koncertu Travisa Scotta w grze Fortnite. Obejrzało go ponad 12 milionów graczy. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Dziś o godzinie 1:00 czasu […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →