Emily Ratajkowski gwiazdą teledysku Travisa Scotta


24 stycznia 2024

Obserwuj nas na instagramie:

Teledysk do utworu I Know? wyreżyserowali Dave Meyers i sam Travis Scott. W klipie oprócz Emily Ratajkowski pojawiła się też modelka Anok Yai.

Travis Scott w trasie

Utwór I Know? pochodzi z wydanej w zeszłym roku Utopii – czwartego legalnego, solowego albumu w karierze Travisa Scotta. Amerykański raper koncertuje obecnie w ramach Utopia – Circus Maximus Tour – pierwszej trasy od czas tragedii na Astroworld. Podczas koncertu w Houston 5 listopada 2021 roku zginęło 10 osób, a ponad 300 zostało rannych.

Emily Ratajkowski w klipie Scotta

Jesienią chodziły plotki, że koncerty Scotta kiepsko się sprzedają. Jeśli były prawdą, to było to dziwne – wiele osób czekało na premierę najnowszego albumu artysty, choć opinie o płycie były mieszane. Jedni mówili, że Travis za bardzo kopiował Kanye Westa, inni, chwalili Utopię za „odwagę, brawurę i nieustanne łamanie zasad”. Tak czy owak raperowi na pewno nie zaszkodzi obecność w najnowszym klipie Emily Ratajkowski – popularnej modelki, celebrytki i aktorki (Zaginiona dziewczyna, We Are Your Friends).

Emily Ratajkowski travis scott
kadr z teledysku

Raperowi miesza się w głowie

Ratajkowski w teledysku do I Know? zagrała jedną z dwóch kochanek rapera. Na początku ukazani są oddzielnie – widzimy jak ona i Scott angażują się jednak w podobne zajęcia: oglądanie filmu, granie w gry czy ćwiczenia. Wtedy pojawia się druga kobieta (grana przez Anok Yai, utytułowana przez branżę i fanów Modelką Roku 2023), a Travisowi – jak sam rapuje – „zaczyna mieszać się już w głowie”.

Obejrzyj Teledysk do I Know? Travisa Scotta:

Teledysk do utworu I Know? wyreżyserowali Dave Meyers i sam Travis Scott. W klipie oprócz Emily Ratajkowski pojawiła się też modelka Anok Yai. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →