kadr z wywiadu w Good Morning America

Kanye West wystąpił na koncercie Travisa Scotta w Rzymie


08 sierpnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Kanye West pojawił się na koncercie Travisa Scotta w Rzymie. Był to pierwszy jego występ na żywo od lutego tego roku.

Powrót Kanye

Powiedzieć, że Kanye West ma obecnie nie najlepszą prasę, to nic nie powiedzieć. Jego liczne kontrowersyjne wypowiedzi, często o antysemickim wydźwięku, a także historie płynące od jego byłych współpracowników w Yeezy czy osób z Donda Academy przyczyniły się do tego, że wiele osób canceluje Kanyego. To wszystko, a także rozwód z Kim Kardashian i problemy zdrowotne, przyczyniły się do tego, że swój ostatni koncert West zagrał w lutym tego roku. Aż do wczoraj. Kontrowersyjny raper pojawił się na koncercie Travisa Scotta w Rzymie.

Wideo z koncertu Travisa Scotta w Rzymie

Podczas występu w Circus Maximus promującego Utopię Kanye zagrał jeden ze swoich największych hitów z płyty Graduation: Can’t Tell Me Nothing. Zapowiadając go, Travis stwierdził, że bez Westa nie byłoby Utopii, Travisa, ani Rzymu. Poniżej znajdziecie wspólne zdjęcia Ye i Scotta z tego koncertu. To w sumie dość ciekawe, że Travis zrobił tak wiele, by premiera Utopii była wielkim wydarzeniem, a po zaproszeniu Kanyego na premierę tak naprawdę mówi się prawie tylko o tym fakcie.

Zdjęcia z koncertu Travisa Scotta w Rzymie

Niezwykłe lokacje koncertów Travisa

Rozmach, z jakim Travis przygotował się na premierę Utopii, jest zdecydowanie godny podziwu, pomimo że nie wszystko poszło po jego myśli. Premierowy koncert miał odbyć się bowiem w Gizie pod słynnymi piramidami, jednakże na kilka dni przed koncertem został on odwołany przez egipski syndykat muzyków. Członkowie instytucji uzasadnili swoją decyzję sprzecznością muzyki Travisa z tożsamością kultury egipskiej. Koncert rapera miał obejmować elementy dziwnych rytuałów. Ostatecznie pierwszy występ promujący płytę odbył się w Circus Maximus w Rzymie, a kolejny zaplanowany jest w Pompejach. To co, może tak następny na Wawelu?

Kanye West pojawił się na koncercie Travisa Scotta w Rzymie. Był to pierwszy jego występ na żywo od lutego tego roku. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Powrót Kanye Powiedzieć, że Kanye West ma obecnie nie najlepszą […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →