kadr z klipu do utworu „K-POP”

Fan Travisa Scotta sprzedał dom, by zobaczyć koncert w Egipcie. Występ odwołano


27 lipca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Pewien fan Travisa Scotta zdecydował się sprzedać dom, żeby opłacić wylot na premierowy koncert Utopii w Egipicie.

Najbardziej pechowy fan świata

Macie wrażenie, że czasem po prostu prześladuje was pech? Niezależnie od tego, co najbardziej niefartownego przydarzyło wam się w życiu, raczej ciężko będzie wam pobić pewnego fana Travisa Scotta. Kryjący się na TikToku pod nickiem thatlookslikecj mężczyzna pochwalił się na swoim profilu odważną decyzją. Sprzedał dom, żeby móc wylecieć do Egiptu i zobaczyć premierowy koncert promujący płytę Utopia, który miał odbyć się pod piramidami w Gizie. Właśnie, miał. Dziś rano organizator opublikował oświadczenie, w którym ogłosili odwołanie występu Travisa Scotta w Egipcie. Cóż, pozostaje jedynie współczuć oddanemu fanowi, choć trzeba przyznać, że patrząc na wcześniejsze plotki o możliwym odwołaniu występu, podjął dość ryzykowną decyzję.

Screeny z TikToka i oświadczenie Live Nation o odwołaniu koncertu Travisa Scotta

Zapewnienia organizatora nic nie dały

Około tydzień temu świat obiegła informacja o odwołaniu koncertu Travisa Scotta w Gizie. Egipski syndykat muzyków sprzeciwił się miejscu, w którym miał odbyć się występ i ogłosił wówczas, że wycofa pozwolenie na koncert. Live Nation, które w zasadzie od razu zdementowało informacje o odwołaniu koncertu, stwierdziło, że instytucja ta nie ma takich uprawnień, a Travis wystąpi w Gizie. Okazuje się, że egipski syndykat muzyków, może najwyraźniej więcej niż komukolwiek się wydawało. Członkowie instytucji uzasadnili swoją decyzję sprzecznością muzyki Travisa z tożsamością kultury egipskiej. Koncert rapera miał obejmować elementy dziwnych rytuałów. Ponadto w oświadczeniu członkowie organizacji wspomnieli także o tragedii na koncercie w Houston, w sprawie której Travisowi nie zostały postawione zarzuty.

Pewien fan Travisa Scotta zdecydował się sprzedać dom, żeby opłacić wylot na premierowy koncert Utopii w Egipicie. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać Najbardziej pechowy fan świata Macie wrażenie, że czasem […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →