kadr z klipu do utworu „K-POP”

Travis Scott ujawnia gości na „Utopii” poprzez okładki? Jeśli tak, to czekają nas wielkie współprace


26 lipca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

TikToker Placebo Effect, zauważył, że okładki „Utopii” udostępniane przez Travisa Scotta na jego instagramie przypominają popularnych raperów. Czy właśnie poznaliśmy gości na albumie?

Artyści z okładek

5 lat – tyle czasu minęło od premiery ostatniego albumu Travisa Scotta, Astroworld. Tak długie oczekiwanie sprawiło, że słuchacze zaczęli snuć najróżniejsze teorie dotyczące Utopii, mającej być czwartym legalnym, solowym albumem w karierze rapera. Najnowsza, wynikająca z promocji płyty przez Travisa, wydaje się bardzo intrygująca. Artysta zaprezentował bowiem na swoim Instagramie, jak sam ujął, jedną z czterech okładek Utopii, w wariancie z różnymi postaciami osadzonymi w tym samym kadrze.

TikToker o pseudonimie Placebo Effect zauważył, że osoby z okładek bardzo przypominają raperów. W pięciu różnych wersjach okładki widzi on kolejno Kendricka Lamara, Kida Cudiego, Juice’a WRLD-a, Baby Keema i Lil Baby’ego. Czyży Travis Scott zdradzał w ten sposób gości na Utopii? Nie da się tego wykluczyć. Tym bardziej, że im dłużej przyglądamy się wspomnianym grafikom, tym mocniej przedstawione na nich postaci przypominają nam wspomnianych raperów. A wy co sądzicie o tej teorii? Czy też widzicie na okładkach konkretne postacie?

Okładki Utopii Travisa Scotta

TikTok użytkownika Placebo Effect

@theplaceboeffecct #greenscreen Travis Scott just revealed some of the features for Utopia dropping this friday. Lil baby, Kendrick Lamar, Kid Cudi, Baby Keem, and Juice Wrld will all be on the album. Come back to this video when Im right #travis #travisscott #travisscottmusic #utopia #rap #rapnews #lilbaby #kidcudi #cudi #cuditok #kendrick #kendricklamar #babykeem #twophonebabykeem #juice #juicewrld #999 #jackboys #newmusic #newmusicfriday #travisscottevent #utopiatravisscott #theplaceboeffecct ♬ 5% Tint (Slowed) – JK Beats

TikToker Placebo Effect, zauważył, że okładki „Utopii” udostępniane przez Travisa Scotta na jego instagramie przypominają popularnych raperów. Czy właśnie poznaliśmy gości na albumie? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Artyści […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →