kadr z „Circus Maximus”

Travis Scott udostępnił film „Circus Maximus”


16 sierpnia 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Travis Scott udostępnił długo zapowiadany film Circus Maximus. Okazuje się, że jest to kilka teledysków do utworów z Utopii oraz wywiad.

Z kinowym rozmachem

Travis Scott odkrył wszystkie karty, dotyczące Utopii. Do sieci trafił długo zapowiadany film Circus Maximus (taki tytuł nosi także jeden z utworów z Utopii). Pośród twórców znajdziemy takich reżyserów jak Harmony Korine (Skrawki), Nicolas Winding Refn (Drive) czy Gaspar Noé (Climax). Jaka jest jednak zawartość tajemniczego projektu od Travisa Scotta? To przede wszystkim teledyski do kilku utworów z Utopii łączące się płynnie w całość. Klipami dopełnione zostały Hyaena, Sirens, Modern Jam oraz Delresto (Echoes). Ponadto film otwiera wywiad z Travisem przeprowadzony przez Ricka Rubina, legendarnego producenta, który także pracował przy produkcji Utopii. Wbrew wcześniejszym teoriom studio A24 nie było zaangażowane w tworzenie Circus Maximus, sami zresztą zaprzeczyli tym plotkom jakiś czas temu.

Circus Maximus

Travis Scott znów na szczycie

Utopia, zgodnie zresztą z przewidywaniami, okazała się wielkim sukcesem. W pierwszym tygodniu sprzedała się w liczbie 496 tysięcy sztuk, z czego aż 252 tysiące to fizyczne wydania albumów (pozostałe 244 tysiące to przelicznik ze streamingów). Oczywiście wystarczyło to do debiutu na pierwszym miejscu zestawienia Billboard 200.

Ponadto Travis Scott zagrał w Rzymie pierwszy koncert ze swoim wydawnictwem właśnie w Circus Maximus. Zaprosił na niego Kanyego Westa, który zagrał jeden ze swoich największych hitów z płyty GraduationCan’t Tell Me Nothing. Zapowiadając go, Travis stwierdził, że bez Westa nie byłoby UtopiiTravisa, ani Rzymu. To w sumie dość ciekawe, że Travis zrobił tak wiele, by premiera Utopii była wielkim wydarzeniem, a po zaproszeniu Kanyego na premierę tak naprawdę mówi się prawie tylko o tym fakcie.

Travis Scott udostępnił długo zapowiadany film Circus Maximus. Okazuje się, że jest to kilka teledysków do utworów z Utopii oraz wywiad. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Z kinowym rozmachem Travis Scott odkrył wszystkie karty, dotyczące Utopii. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →