kadr z klipu do utworu „Follow God”

Kanye West przygotował listę zasad dla swojej żony


23 października 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Jak donosi „Daily Mail”, Kanye West przygotował listę surowych zasad dla swojej obecnej partnerki Bianki Censori.

Przemocowe zasady małżeńskie

Informatorzy „Daily Mail” przekazali niepokojące wieści dotyczące związku Kanyego Westa i Bianki Censori. Ich zdaniem Bianca nie ma już własnego zdania i po prostu jest posłuszna mężowi. A ten rzekomo przekonał ją o ich elitarności, która wymaga poświęceń.

Kanye ma zestaw zasad dla Bianki, które obejmują ograniczenie wolności swobodnego wypowiadania własnego zdania i noszenie tego, co raper chce. Jest również zobowiązana do jedzenia określonych produktów spożywczych i wykonywania ćwiczeń – mimo że sam Kanye nie ćwiczy.

Mówiąc o ekscentrycznych zachowaniach pary, wystarczy wspomnieć skandal, jaki wywołali w Wenecji, gdzie Kanye obnażył się nieco zbyt mocno i dostał dożywotni zakaz na korzystanie z gondoli.

Co więcej, przyjaciele Bianki już od początku związku z Kanye zwieńczonego ślubem w grudniu 2022 roku zwrócili uwagę, że ta zachowuje się inaczej niż zwykle. Niedługo później odcięła się od wszystkich. Jednemu ze swoich byłych przyjaciół miała rzekomo powiedzieć, żeby się odczepił, kiedy ten spytał, czy wszystko z nią w porządku. Projektantka twierdzi, że jej przyjaciele są po prostu zazdrośni o jej sławę.

Jeśli chodzi o Kanyego, takie doniesienia niestety nie mogą nikogo dziwić. Artysta bardzo mocno przeżył swój rozwód z Kim Kardashian. Jeśli doliczymy do tego jego liczne kontrowersyjne zachowania oraz oskarżenia skierowane w stronę Donda Academy, wyłoni nam się obraz osoby skłonnej do wielu niestosownych zachowań. Ponadto w 2018 raper ogłosił, że cierpi na chorobę dwubiegunową.

Kanye West i Bianca Censori

Jak donosi „Daily Mail”, Kanye West przygotował listę surowych zasad dla swojej obecnej partnerki Bianki Censori. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Przemocowe zasady małżeńskie Informatorzy „Daily Mail” przekazali niepokojące […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →